Karta atleta

Export do excelu
  • Dominika Miková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: JAC Brno
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.09 Brno 26.06.2017
60 m 07.96 h Ostrava 13.02.2018
100 m 12.82 Jihlava 19.05.2018
150 m 19.70 Třinec 12.06.2016
150 m 19.52 h Praha - Stromovka 05.03.2017
200 m 26.74 h Ostrava 03.02.2018
200 m 26.46 Olomouc 05.05.2018
300 m 47.87 h Praha-Strahov 17.01.2015
300 m 44.79 Vyškov 29.05.2016
500 m 1:47.03 Vyškov 29.03.2012
600 m 2:08.86 Brno 11.09.2013
800 m 3:00.35 h Praha-Stromovka 09.03.2013
800 m 2:56.40 Brno 16.05.2016
skok daleký 4.76 h Ostrava 03.02.2017
skok daleký 5.04 Hodonín 30.06.2018
hod oštěpem 500g 13.19 Brno - Laštůvkova 77 02.05.2015
hod kriketovým míčkem 25.60 Brno 16.05.2016
pohár rozhlasu 0000 Brno - ZŠ Jihomoravské náměstí - kategorie IV 11.05.2017
středoškolský pohár 2281 VUT Pod Palackého vrchem 18.09.2018
sprintérský trojboj 1920 Brno - Horníkova 03.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.24 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
60 m 08.42 Brno - Horníkova 16.06.2020
100 m 13.05 Vyškov 04.07.2020
200 m 27.30 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
200 m 27.38 Znojmo 23.08.2020
sprintérský trojboj 1920 Brno - Horníkova 03.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/Ž/R02 3 Znojmo 13.29
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/Ž/FB Znojmo DQ
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 200 m/Ž/B04 1 Znojmo 27.38
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) 100 m/Jky/F 6 Olomouc 13.50
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) 100 m/Jky/R01 4 Olomouc 13.42
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/FB 5 Břeclav 13.24
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/R01 3 Břeclav 13.22
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B02 4 Břeclav 27.54
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Jky/B01 6 Vyškov 13.67
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Jky/B02 7 Vyškov 28.24
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Ž/B01 6 Vyškov 27.63
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Ž/R04 3 Vyškov 13.34
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Ž/FB 4 Vyškov 13.05
28.06.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Znojmo) 100 m/Jky Znojmo 13.16
28.06.2020 Mistrovství Jihomoravského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Znojmo) 200 m/Jky Znojmo DNS
16.06.2020 Oddílové přebory staršího žactva, dorostu a juniorů (JAC Brno) 60 m/Ž/B01 2 Brno - Horníkova 08.42
03.06.2020 3. atletická středa (JAC Brno) sprintérský trojboj/Ž Brno - Horníkova 1920
03.06.2020 3. atletická středa (JAC Brno) 60 m/Ž/B01 2 Brno - Horníkova 08.51
03.06.2020 3. atletická středa (JAC Brno) 200 m/Ž/B01 2 Brno - Horníkova 28.66
03.06.2020 3. atletická středa (JAC Brno) 100 m/Ž/B02 1 Brno - Horníkova 13.76
20.05.2020 1. atletická středa (JAC Brno) 60 m/Ž/B04 3 Brno - Horníkova 08.78
20.05.2020 1. atletická středa (JAC Brno) 60 m/Ž/B02 3 Brno - Horníkova 09.07
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Jky/R2 1 Ostrava - Vítkovice 08.26
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Jky/F 6 Ostrava - Vítkovice 08.24
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Jky/B2 2 Ostrava - Vítkovice 27.30
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Ž/R02 4 Olomouc 08.47
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Ž/FB Olomouc 08.36
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/R02 3 Ostrava - Vítkovice 08.32
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B02 2 Ostrava - Vítkovice 27.41