Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Sudková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.83 Kladno 30.04.2015
60 m 08.84 h Praha - Stromovka 21.01.2020
150 m 27.27 h Praha-Strahov 12.01.2014
150 m 24.08 Kladno 28.09.2014
200 m 29.5 Beroun 13.10.2018
200 m 28.86 h Praha - Stromovka 28.01.2020
300 m 45.38 h Praha - Strahov 07.12.2019
400 m 66.73 Vlašim 29.08.2018
400 m 63.03 h Praha - Stromovka 25.01.2020
500 m 1:34.4 Beroun 01.06.2020
800 m 2:42.55 h Praha-Strahov 10.01.2016
800 m 2:42.37 Kolín 08.05.2017
1000 m 3:42.33 Vlašim 13.09.2015
1500 m 5:24.64 Ostrava 24.09.2016
3000 m 14:14.73 Kladno 04.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.66 h Praha-Strahov 11.01.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 11.78 Vlašim 13.09.2015
100 m překážek (0.76/8.20) 18.2 Beroun 07.10.2017
100 m překážek (0.76/8.50) 18.2 Beroun 13.10.2018
300 m překážek (0.76) 49.94 Kolín 06.06.2018
400 m překážek (0.76) 67.46 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
skok vysoký 1.56 h Praha - Strahov 11.01.2020
skok vysoký 1.56 Kolín 29.08.2020
skok daleký 4.18 h Praha - Strahov 10.12.2017
skok daleký 4.55 Kladno 13.06.2020
vrh koulí 3kg 07.25 Beroun 13.10.2018
hod oštěpem 500g 19.23 Beroun 13.10.2018
hod kriketovým míčkem 22.25 Kladno 30.04.2015
pětiboj 1449 Kladno 30.04.2015
sedmiboj [Zky] 2864 Beroun 07.10.2017
sedmiboj [Dky] 2906 Beroun 13.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.84 h Praha - Stromovka 21.01.2020
200 m 28.86 h Praha - Stromovka 28.01.2020
400 m 63.03 h Praha - Stromovka 25.01.2020
500 m 1:34.4 Beroun 01.06.2020
400 m překážek (0.76) 67.46 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
skok vysoký 1.56 h Praha - Strahov 11.01.2020
skok vysoký 1.56 Kolín 29.08.2020
skok daleký 4.55 Kladno 13.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Jky 8= Praha - Eden 1.42
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.76)/Jky/B01 6 Praha - Eden 68.32
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Jky/R2 7 Ostrava - Vítkovice 67.46
29.08.2020 3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m překážek (0.76)/Jky Kolín 68.49
29.08.2020 3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Jky Kolín 1.56
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) skok daleký/Ž MS Praha - Děkanka 3.73
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 400 m překážek (0.76)/Ž/B02 2 Praha - Děkanka 68.6
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) skok vysoký/Ž 7= Domažlice 1.53
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 400 m překážek (0.76)/Ž/B02 2 Domažlice 69.57
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) skok vysoký/Ž 7 České Budějovice 1.55
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m překážek (0.76)/Ž/B02 4 České Budějovice 70.67
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) skok daleký/Jky 4 Kladno 4.55
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 400 m překážek (0.76)/Jky Kladno 70.63
06.06.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) skok vysoký/Jky/F 5= Vlašim 1.45
06.06.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 400 m překážek (0.76)/Jky/B02 3 Vlašim 71.84
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Beroun (TJ Lokomotiva Beroun) 500 m/Jky Beroun 1:34.4
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Beroun (TJ Lokomotiva Beroun) skok vysoký/Jky/F Beroun 1.50
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 400 m/Ž/B09 MS Praha - Strahov 63.10
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Jky/B03 MS Praha - Stromovka 63.23
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B14 4 Praha - Stromovka 28.86
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B7 8 Praha - Stromovka 09.11
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 400 m/Jky/B02 MS Praha - Stromovka 63.03
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B13 3 Praha - Stromovka 08.84
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Ž 6= Praha - Stromovka 1.54
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) skok vysoký/Ž 3= Praha - Stromovka 1.50
17.01.2020 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) skok vysoký/Ž 11= Praha - Strahov 1.45
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Jky Praha - Strahov 63.92
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Jky 5 Praha - Strahov 1.56