Karta atleta

Export do excelu
  • Valerie Janků
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér: Šarapatka Petr
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Trojskok 819 896
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 06.14 h Otrokovice 17.02.2015
60 m 08.81 h Olomouc 26.02.2016
60 m 08.53 Zlín 10.05.2017
150 m 21.44 h Ostrava 29.01.2016
150 m 20.20 Uherské Hradiště 12.05.2016
200 m 26.64 h Ostrava 03.02.2018
200 m 27.21 Kolín 01.06.2018
300 m 51.45 Znojmo 13.09.2015
600 m 1:52.13 Uherské Hradiště 20.05.2015
800 m 2:29.21 h Praha - Stromovka 09.02.2018
800 m 2:29.72 Praha - Eden 26.07.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.49 Uherské Hradiště 02.05.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 09.79 h Olomouc 11.12.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 09.36 h Olomouc 12.02.2016
60 m překážek (0.84) 08.93 h Ostrava 20.01.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 08.88 h Ostrava 03.02.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 14.87 Brno 26.06.2017
100 m překážek (0.76/8.50) 14.69 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
100 m překážek (0.84) 15.06 Praha - Eden 19.06.2020
200 m překážek (0.76) 30.43 Břeclav 24.09.2017
300 m překážek (0.76) 46.39 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
skok vysoký 1.63 Zlín 31.05.2019
skok vysoký 1.60 h Olomouc 25.01.2020
skok daleký 5.40 h Olomouc 25.01.2020
skok daleký 5.40 Třinec 28.06.2020
trojskok 11.69 Praha - Eden 15.06.2019
trojskok 11.95 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
vrh koulí 3kg 11.02 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
vrh koulí 3kg 10.51 Zlín 31.05.2019
vrh koulí 4kg 09.55 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
vrh koulí 4kg 09.48 Praha - Eden 25.07.2020
hod diskem 1kg 17.77 Praha - Juliska 22.09.2020
hod oštěpem 500g 30.34 Zlín 01.06.2019
hod oštěpem 600g 32.38 Třinec 28.06.2020
hod kriketovým míčkem 38.50 Uherské Hradiště 13.05.2015
pohár rozhlasu 0951 Otrokovice 04.05.2017
pětiboj 2157 Uherské Hradiště 13.05.2015
pětiboj hala [Zky] 2723 h Ostrava 14.01.2017
pětiboj hala [Dky] 3449 h Praha - Stromovka 09.02.2018
pětiboj hala [Z] 3271 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
sedmiboj [Zky] 4107 Olomouc 27.05.2017
sedmiboj [Dky] 4509 Zlín 01.06.2019
sedmiboj [Z] 4529 Praha - Eden 26.07.2020
vrhačský trojboj 1057 Praha - Juliska 22.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 27.53 Třinec 27.06.2020
800 m 2:38.86 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
800 m 2:29.72 Praha - Eden 26.07.2020
60 m překážek (0.84) 09.09 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
100 m překážek (0.84) 15.06 Praha - Eden 19.06.2020
skok vysoký 1.60 h Olomouc 25.01.2020
skok vysoký 1.56 Praha - Eden 25.07.2020
skok daleký 5.40 h Olomouc 25.01.2020
skok daleký 5.40 Třinec 28.06.2020
trojskok 11.95 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
trojskok 11.68 Opava 03.10.2020
vrh koulí 4kg 09.55 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
vrh koulí 4kg 09.48 Praha - Eden 25.07.2020
hod diskem 1kg 17.77 Praha - Juliska 22.09.2020
hod oštěpem 600g 32.38 Třinec 28.06.2020
pětiboj hala [Z] 3271 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
sedmiboj [Z] 4529 Praha - Eden 26.07.2020
vrhačský trojboj 1057 Praha - Juliska 22.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) trojskok/Jky 5 Opava 11.68
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 100 m překážek (0.84)/Jky/B02 3 Opava 15.14
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) skok daleký/Jky 9 Opava 5.30
22.09.2020 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrhačský trojboj/Jky 5 Praha - Juliska 1057
22.09.2020 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod diskem 1kg/Jky 5 Praha - Juliska 17.77
22.09.2020 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod oštěpem 600g/Jky 4 Praha - Juliska 25.12
22.09.2020 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 4kg/Jky Praha - Juliska 08.53
19.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/U23Z 6 Jablonec nad Nisou 11.60
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Jky/R2 5 Ostrava - Vítkovice 15.36
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Jky 10 Ostrava - Vítkovice 11.27
25.08.2020 VZHŮRU BRNO - Memoriál J. Sečkáře + Akademické MČR trojskok/Ž 6 Brno 11.64
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/Ž Kolín 11.66
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Ž 5 Kolín 5.29
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 2 Kolín 15.19
15.08.2020 Mítink Zlín 2020 (Atletický klub Zlín, z.s.) trojskok/Ž 5 Zlín 11.50
15.08.2020 Mítink Zlín 2020 (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Ž 8 Zlín 5.25
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) skok daleký/Jky 4 Olomouc 5.33
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) trojskok/Jky 4 Olomouc 11.60
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) 100 m překážek (0.84)/Jky/F Olomouc 16.06
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj [Z]/Jky/F 7 Praha - Eden 4529
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Jky/B1 7 Praha - Eden 15.24
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 200 m/Jky/B2 3 Praha - Eden 27.60
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Jky 4 Praha - Eden 2:29.72
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Jky 3= Praha - Eden 1.56
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Jky 4 Praha - Eden 5.34
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Jky 10 Praha - Eden 09.48
26.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Jky 4 Praha - Eden 32.37
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 6 Jablonec nad Nisou 15.30
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Ž 5 Jablonec nad Nisou 5.33
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/Ž Jablonec nad Nisou 11.58
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) sedmiboj [Z]/Jky Třinec 4368
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 200 m/Jky Třinec 27.53
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 800 m/Jky Třinec 2:35.60
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.84)/Jky Třinec 15.93
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 600g/Jky Třinec 32.38
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 4kg/Jky Třinec 09.11
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Jky Třinec 5.40
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Jky 5 Třinec 1.56
19.06.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha pro dospělé, juniory a dorost (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Ž Praha - Eden 15.06
05.06.2020 Mikromítink ČAS (SSK Vítkovice) skok daleký/Ž 7 Ostrava - Vítkovice 5.13
05.06.2020 Mikromítink ČAS (SSK Vítkovice) skok vysoký/Ž 7 Ostrava - Vítkovice 1.50
05.06.2020 Mikromítink ČAS (SSK Vítkovice) 100 m překážek (0.84)/Ž Ostrava - Vítkovice 15.50
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Zlín (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Jky Zlín 5.18
27.05.2020 Krajský přebor - 100 m přek, 110 m přek, 400 m, 800 m, 1500 m, výška (jen ZL-KAS) (AK Zlín) skok vysoký/Jky Zlín 1.53
22.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Ž 5 Ostrava - Vítkovice 11.94
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Jky/R1 7 Ostrava - Vítkovice 09.20
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Jky 4 Ostrava - Vítkovice 11.95
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Jky/B1 6 Praha - Stromovka 09.11
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Jky 6 Praha - Stromovka 1.59
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Jky/B1 5 Praha - Stromovka 2:41.05
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Jky 11 Praha - Stromovka 5.18
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Jky 13 Praha - Stromovka 09.14
08.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj hala [Z]/Jky/F 10 Praha - Stromovka 3254
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Jky/R1 3 Ostrava - Vítkovice 09.09
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Jky/F Ostrava - Vítkovice 09.10
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok daleký/Jky 5 Ostrava - Vítkovice 5.39
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) trojskok/Jky Ostrava - Vítkovice 11.71
25.01.2020 Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Jky MS Olomouc 1.60
25.01.2020 Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Jky Olomouc 5.40
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) pětiboj hala [Z]/Jky Ostrava - Vítkovice DNF
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Jky/B01 3 Ostrava - Vítkovice 09.17
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) vrh koulí 4kg/Jky 10 Ostrava - Vítkovice 08.27
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok daleký/Jky Ostrava - Vítkovice DNS
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok vysoký/Jky 10 Ostrava - Vítkovice 1.51
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Jky Ostrava - Vítkovice 11.82
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Jky/B01 2 Ostrava - Vítkovice 09.11
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj hala [Z]/Jky/F 4 Jablonec nad Nisou 3271
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.84)/Jky/B01 3 Jablonec nad Nisou 09.14
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 4kg/Jky/FA 7 Jablonec nad Nisou 09.55
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Jky/FA Jablonec nad Nisou 5.16
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Jky/FA 2= Jablonec nad Nisou 1.57
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Jky/B02 7 Jablonec nad Nisou 2:38.86
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/F Ostrava - Vítkovice 09.14
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/R01 2 Ostrava - Vítkovice 09.27
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Ž Ostrava - Vítkovice 5.34