Karta atleta

Export do excelu
  • Jitka Harazímová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.66 h Praha - Strahov 22.02.2017
60 m 08.30 Praha - Děkanka 14.06.2017
100 m 13.98 Praha - Juliska 06.05.2017
150 m 21.48 Praha-Eden 19.05.2016
150 m 21.45 h Praha-Stromovka 03.12.2016
800 m 2:54.15 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 12.24 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
skok vysoký 1.00 Praha-Podvinný Mlýn 29.05.2014
skok daleký 3.74 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
vrh koulí 2kg 09.04 h Praha-Stromovka 13.01.2015
vrh koulí 2kg 11.67 Kolín 27.09.2015
vrh koulí 3kg 11.24 h Praha - Strahov 22.02.2017
vrh koulí 3kg 11.69 Praha - Stromovka 12.06.2019
vrh koulí 4kg 10.12 h Praha - Stromovka 02.02.2020
vrh koulí 4kg 10.29 Praha - Eden 26.06.2020
hod diskem 0,75kg 24.54 Praha-Stromovka 22.06.2016
hod diskem 1kg 30.16 České Budějovice 04.07.2020
hod kladivem 3kg 28.67 Praha - Eden 03.09.2019
hod oštěpem 500g 32.83 Praha - Juliska 11.05.2017
hod oštěpem 600g 40.65 Praha - Eden 10.06.2020
hod kriketovým míčkem 51.01 Kolín 07.06.2016
pohár rozhlasu 0610 Olomouc 12.06.2018
středoškolský pohár 0578 Praha - Eden 02.10.2019
pětiboj 2109 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 4kg 10.12 h Praha - Stromovka 02.02.2020
vrh koulí 4kg 10.29 Praha - Eden 26.06.2020
hod diskem 1kg 30.16 České Budějovice 04.07.2020
hod oštěpem 600g 40.65 Praha - Eden 10.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) hod oštěpem 600g/Jky 15 Ostrava - Vítkovice 32.08
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) hod oštěpem 600g/Jky MS Praha - Přátelství 35.63
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) vrh koulí 4kg/Jky MS Praha - Přátelství 09.90
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) hod oštěpem 600g/Ž 4 Praha - Děkanka 39.30
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Ž 10 Praha - Děkanka 27.20
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) vrh koulí 4kg/Ž 14 Praha - Děkanka 09.78
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) hod oštěpem 600g/Ž 4 Domažlice 37.27
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) vrh koulí 4kg/Ž 9 Domažlice 10.05
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) hod diskem 1kg/Ž 5 Domažlice 28.76
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) vrh koulí 4kg/Ž České Budějovice NM
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) hod oštěpem 600g/Ž 7 České Budějovice 36.11
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) hod diskem 1kg/Ž 8 České Budějovice 30.16
27.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Jky Praha - Eden 38.71
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Jky 6 Praha - Eden 10.29
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) hod diskem 1kg/Jky 7 Praha - Eden 28.34
23.06.2020 Oddílové závody (+ pozvaní závodníci) (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 600g/Ž Praha - Juliska 38.96
20.06.2020 Jičínské memoriály 2020 (AC TJ Jičín) hod diskem 1kg/Ž 7 Jičín 28.09
20.06.2020 Jičínské memoriály 2020 (AC TJ Jičín) hod oštěpem 600g/Ž Jičín 37.94
20.06.2020 Jičínské memoriály 2020 (AC TJ Jičín) vrh koulí 4kg/Ž 4 Jičín 09.98
10.06.2020 Mikromítink ČAS (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Ž Praha - Eden 40.65
10.06.2020 Mikromítink ČAS (ASK Slavia Praha) hod diskem 1kg/Ž 10 Praha - Eden 25.92
08.06.2020 VZ v hodu kladivem a diskem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod diskem 1kg/Jky/F Praha - Vinohrady 27.05
03.06.2020 VZ v hodu kladivem a diskem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod diskem 1kg/Jky Praha - Vinohrady 27.02
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Praha (A. C. Sparta Praha) hod oštěpem 600g/Ž Praha - Podvinný mlýn 37.67
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Praha (A. C. Sparta Praha) hod diskem 1kg/Ž 4 Praha - Podvinný mlýn 27.27
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Jky/F 7 Praha - Stromovka 10.12