Karta atleta

Export do excelu
  • Klára Bartošková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AC Vysoké Mýto z.s.
  • Trenér: Dejdar Lukáš
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - 1 - 1 - -
- - - - - - - 1 - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.92 h Praha - Stromovka 04.03.2017
60 m 07.78 Litomyšl 18.06.2017
100 m 12.38 Nové Město nad Metují 09.06.2018
150 m 19.00 h Praha - Stromovka 05.03.2017
150 m 18.58 Olomouc 26.05.2017
200 m 24.95 Praha-Juliska 24.06.2018
200 m 25.42 h Praha - Strahov 02.02.2020
300 m 39.69 Brno 28.06.2017
300 m 40.76 h Praha - Strahov 10.01.2020
400 m 56.38 h Ostrava - Vítkovice 23.02.2020
400 m 56.98 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020
800 m 2:27.36 Olomouc 27.05.2017
800 m 2:27.77 h Ostrava 13.01.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.24 h Jablonec nad Nisou 01.02.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 10.97 Plzeň 17.06.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 09.25 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
60 m překážek (0.76/8.50) 09.15 h Ostrava 13.01.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 14.48 Litomyšl 18.06.2017
100 m překážek (0.76/8.50) 15.42 Nové Město nad Metují 26.05.2018
300 m překážek (0.76) 45.88 Pardubice 04.05.2019
skok vysoký 1.51 Olomouc 26.05.2017
skok vysoký 1.47 h Ostrava 13.01.2018
skok daleký 5.11 Olomouc 27.05.2017
skok daleký 5.44 h Praha-Strahov 16.12.2017
vrh koulí 3kg 09.36 Olomouc 26.05.2017
vrh koulí 3kg 10.00 h Ostrava 13.01.2018
hod oštěpem 500g 28.25 Svitavy 08.05.2017
hod kriketovým míčkem 38.67 Litomyšl 19.09.2015
pětiboj 2524 Litomyšl 19.09.2015
pětiboj hala [Zky] 2919 h Ostrava 14.01.2017
pětiboj hala [Dky] 3290 h Ostrava 13.01.2018
sedmiboj [Zky] 4699 Olomouc 27.05.2017
sprintérský trojboj 2332 Litomyšl 03.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.05 h Praha - Stromovka 19.01.2020
100 m 12.49 Mladá Boleslav 04.07.2020
150 m 18.61 Ostrava - Vítkovice 05.06.2020
200 m 25.42 h Praha - Strahov 02.02.2020
200 m 24.99 Praha - Eden 31.07.2020
300 m 40.76 h Praha - Strahov 10.01.2020
300 m 40.18 Ostrava - Vítkovice 05.06.2020
400 m 56.38 h Ostrava - Vítkovice 23.02.2020
400 m 56.98 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 400 m/Jky/B02 4 Opava 59.38
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 200 m/Jky/B02 5 Opava 26.83
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Jky/R2 2 Ostrava - Vítkovice 57.44
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Jky/F 4 Ostrava - Vítkovice 56.98
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Ž/B01 2 Kolín 58.13
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B01 2 Kolín 25.53
09.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/Ž/R1 5 Plzeň 25.26
08.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/Ž/R1 4 Plzeň 58.00
31.07.2020 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B02 5 Praha - Eden 12.54
31.07.2020 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B02 3 Praha - Eden 24.99
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Ž/B01 3 Jablonec nad Nisou 57.97
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Ž/FA Mladá Boleslav 12.49
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Ž/R01 1 Mladá Boleslav 12.50
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/Ž/B01 1 Mladá Boleslav 25.22
27.06.2020 49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců (AK Olomouc) 100 m/Ž/R01 2 Olomouc 12.51
27.06.2020 49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců (AK Olomouc) 100 m/Ž/FA 8 Olomouc 12.59
27.06.2020 49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců (AK Olomouc) 200 m/Ž/B01 3 Olomouc 25.03
18.06.2020 MID.SUMMER.TRACK .NIGHT (Dresdner Sportclub 1898) 400 m/Ž/B3 4 Dresden 57.91
05.06.2020 Mikromítink ČAS (SSK Vítkovice) 150 m/Ž/B01 3 Ostrava - Vítkovice 18.61
05.06.2020 Mikromítink ČAS (SSK Vítkovice) 300 m/Ž/B01 2 Ostrava - Vítkovice 40.18
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Kladno (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Ž 5 Kladno 40.37
22.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/R4 1 Ostrava - Vítkovice 56.91
23.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/F 4 Ostrava - Vítkovice 56.38
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Jky/R2 1 Ostrava - Vítkovice 57.24
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Jky/F Ostrava - Vítkovice 56.95
02.02.2020 KP hala OPEN Pardubického kraje (Pardubický KAS) 200 m/Ž/B01 1= Praha - Strahov 25.42
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Ž/B02 MS Praha - Stromovka 56.95
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 200 m/Ž/B01 MS Praha - Stromovka 25.75
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 400 m/Ž/B01 MS Praha - Stromovka 57.28
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 200 m/Ž/B01 MS Praha - Stromovka 25.52
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m/Ž/R03 MS Praha - Stromovka 08.05
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m/Ž/FMS 6 Praha - Stromovka 08.09
10.01.2020 1. Veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/Ž/B2 1 Praha - Strahov 40.76