Karta atleta

Export do excelu
  • Iveta Bělohlávková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér: Novotná Gréta
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.54 Trutnov 09.10.2019
60 m 08.40 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
100 m 13.35 Mladá Boleslav 25.05.2019
150 m 21.68 h Praha-Strahov 16.12.2017
150 m 21.15 Hradec Králové 18.05.2020
200 m 28.26 Trutnov 09.10.2019
200 m 27.45 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
300 m 46.82 h Praha-Strahov 16.12.2017
300 m 45.87 Hradec Králové 18.05.2020
400 m 65.88 h Jablonec nad Nisou 03.02.2018
400 m 63.58 Pardubice 13.06.2021
600 m 1:57.91 Hradec Králové 05.05.2015
800 m 2:39.94 h Jablonec nad Nisou 04.02.2017
800 m 2:34.82 Praha - Eden 14.09.2019
1500 m 5:34.77 Trutnov 18.06.2016
400 m překážek (0.76) 75.43 Nové Město nad Metují 29.08.2020
skok vysoký 1.10 Hradec Králové 22.04.2017
skok daleký 3.49 h Jablonec nad Nisou 01.02.2015
skok daleký 3.97 Hradec Králové 23.04.2017
vrh koulí 3kg 05.30 Hradec Králové 22.04.2017
hod oštěpem 500g 11.54 Hradec Králové 23.04.2017
pohár rozhlasu 1291 Hradec Králové 03.05.2018
středoškolský pohár 2135 Hradec Králové 26.09.2018
středoškolský pohár 1404 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
sedmiboj [Zky] 2185 Hradec Králové 23.04.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.55 h Jablonec nad Nisou 25.01.2020
60 m 08.77 Hradec Králové 18.05.2020
100 m 13.90 Hradec Králové 08.06.2020
150 m 21.15 Hradec Králové 18.05.2020
200 m 28.50 h Jablonec nad Nisou 25.01.2020
300 m 45.87 Hradec Králové 18.05.2020
800 m 2:39.42 Kolín 22.08.2020
400 m překážek (0.76) 75.43 Nové Město nad Metují 29.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 800 m/Jky 12 Praha - Eden 2:45.32
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.76)/Jky/B02 7 Praha - Eden 78.46
29.08.2020 KPD dorostu a juniorů KHK a Pardubického kraje (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Jky 6 Nové Město nad Metují 13.98
29.08.2020 KPD dorostu a juniorů KHK a Pardubického kraje (SK Nové Město nad Metují) 400 m překážek (0.76)/Jky Nové Město nad Metují 75.43
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Ž/B02 8 Kolín 2:39.42
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Ž 14 Jablonec nad Nisou 2:43.40
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 800 m/Ž/B02 6 Mladá Boleslav 2:43.99
20.06.2020 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) 100 m/Jky/FA 4 Pardubice 13.92
20.06.2020 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) 800 m/Jky 4 Pardubice 2:40.37
20.06.2020 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) 100 m/Jky/R02 3 Pardubice 13.56
08.06.2020 Nejrychlejší Hradečák (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/R01 2 Hradec Králové 13.99
08.06.2020 Nejrychlejší Hradečák (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/F 4 Hradec Králové 13.90
18.05.2020 Oddílové závody (TJ Sokol Hradec Králové) 300 m/Ž/B01 5 Hradec Králové 45.87
18.05.2020 Oddílové závody (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Ž/B01 8 Hradec Králové 08.77
18.05.2020 Oddílové závody (TJ Sokol Hradec Králové) 150 m/Ž/B02 6 Hradec Králové 21.15
25.01.2020 Přebory Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/R05 3 Jablonec nad Nisou 08.55
25.01.2020 Přebory Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B02 3 Jablonec nad Nisou 28.50