Karta atleta

Export do excelu
  • Kryštof Sládek
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: Novotný Jiří
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Přehled medailí (vrcholné akce)
Žádná medaile
Rekordy ČR
Dráha Žáci
4 x 60 m - oddíl 26.95 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
Hala Žáci
4 x 200 m 1:34.13 Ostrava 15.12.2018

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.42 Olomouc 17.09.2019
60 m 07.30 h Olomouc 25.01.2020
100 m 11.35 Uherské Hradiště 18.07.2020
150 m 17.85 h Ostrava 04.03.2018
150 m 17.24 Olomouc 01.06.2020
200 m 23.11 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
200 m 23.20 Uherské Hradiště 18.07.2020
300 m 37.55 Olomouc 20.05.2020
800 m 2:28.91 Olomouc 08.06.2016
60 m překážek (0.76) 09.84 Olomouc 25.05.2016
60 m překážek (0.84) 09.19 h Ostrava 03.02.2017
100 m překážek (0.84) 15.36 Šumperk 17.05.2017
skok daleký 6.40 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
skok daleký 6.46 Olomouc 25.05.2019
hod oštěpem 600g 44.25 Olomouc 08.05.2018
hod oštěpem 700g 40.51 Břeclav 14.09.2019
hod kriketovým míčkem 66.93 Brno 06.09.2016
středoškolský pohár 2521 Šumperk 25.09.2018
pětiboj 2435 Olomouc 08.06.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.30 h Olomouc 25.01.2020
100 m 11.35 Uherské Hradiště 18.07.2020
150 m 17.24 Olomouc 01.06.2020
200 m 23.11 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
200 m 23.20 Uherské Hradiště 18.07.2020
300 m 37.55 Olomouc 20.05.2020
skok daleký 6.29 h Olomouc 25.01.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 3. kolo soutěže družstev D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dci/B01 8 Břeclav 11.79
26.09.2020 3. kolo soutěže družstev D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dci/B02 3 Břeclav 23.61
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dci/R1 8 Ostrava - Vítkovice 11.58
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) 100 m/Dci/B01 6 Třinec 11.58
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dci/B01 7 Třinec 23.33
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/FB 4 Břeclav 11.55
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/R03 3 Břeclav 11.49
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B02 5 Břeclav 23.63
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) 200 m/Dci/B01 5 Olomouc 23.74
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) 100 m/Dci/FB Olomouc 11.70
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) 100 m/Dci/R04 2 Olomouc 11.84
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m/M/R02 4 Uherské Hradiště 11.46
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m/M/FB Uherské Hradiště 11.35
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 200 m/M/B02 4 Uherské Hradiště 23.20
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Dci/B02 2 Vyškov 11.74
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Dci/B02 1 Vyškov 23.46
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 100 m/M/R04 5 Olomouc 11.62
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 200 m/M/B02 5 Olomouc 23.56
27.06.2020 49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců (AK Olomouc) 100 m/M/R01 5 Olomouc 11.89
27.06.2020 49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců (AK Olomouc) 200 m/M/B03 2 Olomouc 23.58
18.06.2020 2. kontrolní závody AK Olomouc (AK Olomouc) 100 m/M/B01 Olomouc DNS
18.06.2020 2. kontrolní závody AK Olomouc (AK Olomouc) 60 m/M Olomouc DNS
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Olomouc (AK Olomouc) 150 m/M/B01 3 Olomouc 17.24
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Olomouc (AK Olomouc) 300 m/M/B01 6 Olomouc 38.33
20.05.2020 Oddílové přebory (AK Olomouc) 300 m/M 4 Olomouc 37.55
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/R3 4 Ostrava - Vítkovice 23.27
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 200 m/M/B08 3 Ostrava - Vítkovice 23.34
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/R1 6 Ostrava - Vítkovice 07.38
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/F 5 Ostrava - Vítkovice 07.34
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B3 1 Ostrava - Vítkovice 23.11
29.01.2020 "Nejvýš - Nejrychleji" (AK Olomouc) 60 m/Dci/F Olomouc 07.49
29.01.2020 "Nejvýš - Nejrychleji" (AK Olomouc) 60 m/Dci/S01 1 Olomouc 07.57
29.01.2020 "Nejvýš - Nejrychleji" (AK Olomouc) 60 m/Dci/R02 1 Olomouc 07.39
25.01.2020 Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Dci/FA Olomouc 07.30
25.01.2020 Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Dci/R01 2 Olomouc 07.37
25.01.2020 Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Dci 4 Olomouc 6.29
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 60 m/M/R03 4 Ostrava - Vítkovice 07.40
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 200 m/M/B07 1 Ostrava - Vítkovice 23.25
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Dci/R02 3 Olomouc 07.45
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Dci/FB Olomouc 07.40
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Dci Olomouc 6.19
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/F 6 Ostrava - Vítkovice 07.37
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R01 6 Ostrava - Vítkovice 07.43
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B02 1 Ostrava - Vítkovice 23.40