Karta atleta

Export do excelu
  • Maximilian Matolín
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Chyba Martin
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - 1 - - 1 - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.41 h Praha-Juliska 18.01.2018
150 m 19.41 Praha - Juliska 16.05.2018
200 m 24.98 h Praha - Stromovka 03.02.2019
200 m 24.68 Praha - Juliska 29.08.2019
300 m 38.04 h Praha - Strahov 10.01.2020
300 m 38.48 Praha - Juliska 01.06.2020
400 m 52.22 h Praha - Stromovka 01.02.2020
400 m 51.78 Praha - Přátelství 27.08.2020
600 m 1:25.65 h Praha-Strahov 11.01.2019
600 m 1:24.61 Praha - Juliska 01.06.2020
800 m 1:57.53 h Praha - Stromovka 25.01.2020
800 m 1:55.36 Praha 07.06.2021
1000 m 2:37.20 Praha - Juliska 20.08.2019
1500 m 4:00.11 h Ostrava 07.03.2021
1500 m 3:57.32 Ostrava 19.05.2021
3000 m 09:32.60 Stará Boleslav 12.09.2018
200 m překážek (0.76) 29.87 Praha - Juliska 19.06.2018
300 m překážek (0.84) 41.76 Praha - Eden 14.09.2019
400 m překážek (0.91) 58.72 Praha - Přátelství 27.08.2020
1500 m překážek 4:37.46 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
2000 m překážek (0.84) 6:07.06 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
3000 m překážek 09:37.47 Ostrava 23.05.2021
skok vysoký 1.58 Praha - Eden 03.09.2019
skok daleký 4.65 h Praha-Juliska 18.01.2018
skok daleký 5.36 Praha - Juliska 23.06.2020
středoškolský pohár 1566 Praha - Eden 02.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 38.04 h Praha - Strahov 10.01.2020
300 m 38.48 Praha - Juliska 01.06.2020
400 m 52.22 h Praha - Stromovka 01.02.2020
400 m 51.78 Praha - Přátelství 27.08.2020
600 m 1:26.41 h Praha - Strahov 10.01.2020
600 m 1:24.61 Praha - Juliska 01.06.2020
800 m 1:57.53 h Praha - Stromovka 25.01.2020
800 m 1:55.96 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
1500 m 4:02.90 h Praha - Stromovka 19.01.2020
1500 m 4:00.30 Ostrava 08.09.2020
400 m překážek (0.91) 58.72 Praha - Přátelství 27.08.2020
2000 m překážek (0.84) 6:07.06 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
3000 m překážek 10:18.77 Opava 03.10.2020
skok daleký 5.36 Praha - Juliska 23.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2020 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů mílařů, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Český běžecký klub, z.s.) Přespolní běh/Dci 8 Praha - Běchovice 13:27
05.12.2020 Běh Bukovem, Mistrovství Plzeňského kraje v přespolním běhu (AC Falcon Rokycany z.s.) Přespolní běh mílaři/M Plískov 15:09
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 3000 m překážek/J Opava 10:18.77
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 400 m překážek (0.91)/J/B03 4 Opava 60.64
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 3000 m překážek/J Praha - Eden 10:22.90
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.91)/J/B02 Praha - Eden DNF
20.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m/U23M 12 Jablonec nad Nisou 4:09.89
08.09.2020 Zlatá tretra (World Athletics Continental Tour) 1500 m/M 9 Ostrava 4:00.30
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 2000 m překážek (0.84)/Dci Ostrava - Vítkovice 6:07.06
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) 400 m překážek (0.91)/J/B02 1 Praha - Přátelství 58.72
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) 400 m/J/B02 4 Praha - Přátelství 51.78
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 1500 m/M Praha - Děkanka 4:04.39
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) 800 m/J Praha - Juliska 1:58.05
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 1500 m/M 8 České Budějovice 4:11.02
27.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 800 m/J/F Praha - Eden 1:59.12
23.06.2020 Oddílové závody (+ pozvaní závodníci) (TJ Dukla Praha) skok daleký/M Praha - Juliska 5.36
23.06.2020 Oddílové závody (+ pozvaní závodníci) (TJ Dukla Praha) 200 m/M Praha - Juliska 24.14
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 400 m/Dci/B01 4 Praha - Děkanka 52.84
21.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 2000 m překážek (0.84)/Dci/F Praha - Děkanka 6:16.72
12.06.2020 Mikromítink ČAS (USK Praha) 800 m/M/B02 4 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 1:55.96
08.06.2020 Memoriál Josefa Odložila 1500 m/M 8 Praha - Juliska 4:07.93
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Praha (TJ Dukla Praha) 600 m/M Praha - Juliska 1:24.61
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Praha (TJ Dukla Praha) 300 m/Dci Praha - Juliska 38.48
23.02.2020 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/M 14 Ostrava - Vítkovice 4:08.84
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Dci 13 Ostrava - Vítkovice 4:18.97
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dci/B01 1 Praha - Stromovka 1:57.68
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/B02 2 Praha - Stromovka 52.22
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 800 m/M/F MS Praha - Stromovka 1:57.53
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 1500 m/M MS Praha - Stromovka 4:02.90
10.01.2020 1. Veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/M/B21 1 Praha - Strahov 38.04
10.01.2020 1. Veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 600 m/M/B5 1 Praha - Strahov 1:26.41