Karta atleta

Export do excelu
  • Benedikt František Lochman
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: Rakowski Zdeněk
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - 1 -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.63 Olomouc 03.05.2017
60 m 07.58 h Ostrava 21.01.2018
100 m 12.49 Třinec 27.06.2020
150 m 18.12 Šumperk 06.09.2017
150 m 17.73 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
300 m 38.58 Olomouc 08.05.2017
400 m 55.49 Třinec 27.06.2020
800 m 2:28.12 Olomouc 08.06.2016
1000 m 2:50.42 h Praha - Stromovka 10.02.2019
1500 m 4:57.45 Třinec 28.06.2020
60 m překážek (0.76) 09.66 Olomouc 08.06.2016
60 m překážek (0.91) 09.82 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
110 m překážek (0.91) 17.98 Vyškov 11.07.2020
skok vysoký 1.78 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
skok vysoký 1.85 Jablonec nad Nisou 03.10.2020
skok o tyči 3.00 h Ostrava - Vítkovice 20.01.2019
skok o tyči 3.22 Olomouc 02.08.2020
skok daleký 6.59 Jihlava 17.06.2018
skok daleký 6.41 h Olomouc 26.01.2019
trojskok 12.46 Třinec 29.08.2020
vrh koulí 3kg 09.84 h Havířov 01.04.2016
vrh koulí 5kg 10.26 h Olomouc 18.01.2020
vrh koulí 5kg 10.21 Třinec 27.06.2020
hod diskem 1,5kg 27.01 Olomouc 18.06.2020
hod oštěpem 600g 25.44 Olomouc 31.05.2017
hod oštěpem 700g 32.39 Třinec 28.06.2020
hod kriketovým míčkem 39.30 Šumperk 17.05.2016
pohár rozhlasu 0396 Olomouc 10.05.2017
středoškolský pohár 2103 Stadion TJ Šumperk 19.09.2018
pětiboj 2402 Olomouc 08.06.2016
sedmiboj hala [Dci] 3945 h Praha - Stromovka 10.02.2019
desetiboj [Dci] 4942 Třinec 27.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.92 h Olomouc 25.01.2020
100 m 12.49 Třinec 27.06.2020
400 m 55.49 Třinec 27.06.2020
1500 m 4:57.45 Třinec 28.06.2020
110 m překážek (0.91) 17.98 Vyškov 11.07.2020
skok vysoký 1.85 Jablonec nad Nisou 03.10.2020
skok o tyči 3.22 Olomouc 02.08.2020
skok daleký 6.32 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
skok daleký 6.38 Třinec 27.06.2020
trojskok 12.46 Třinec 29.08.2020
vrh koulí 5kg 10.26 h Olomouc 18.01.2020
vrh koulí 5kg 10.21 Třinec 27.06.2020
hod diskem 1,5kg 27.01 Olomouc 18.06.2020
hod oštěpem 700g 32.39 Třinec 28.06.2020
desetiboj [Dci] 4942 Třinec 27.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Dci 4 Jablonec nad Nisou 1.85
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/Dci Jablonec nad Nisou NM
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/Dci 10 Jablonec nad Nisou 12.61
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Dci 14= Ostrava - Vítkovice 1.74
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) trojskok/Dci Třinec 12.46
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Dci 3= Třinec 1.80
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Dci 7 Třinec 6.21
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/M 16 Břeclav 6.15
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/M 12 Břeclav 12.20
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/M 10 Břeclav 1.79
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) skok o tyči/Dci 4 Olomouc 3.22
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) skok daleký/Dci 8 Olomouc 6.09
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) skok vysoký/Dci 5= Olomouc 1.81
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok vysoký/M 10 Uherské Hradiště 1.79
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok daleký/M 16 Uherské Hradiště 5.94
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok o tyči/Dci 4 Vyškov 3.03
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/Dci 7 Vyškov 6.00
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 110 m překážek (0.91)/Dci/B02 3 Vyškov 17.98
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) skok vysoký/M 13 Olomouc 1.78
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) skok daleký/M 16 Olomouc 5.93
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) desetiboj [Dci]/Dci Třinec 4942
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 100 m/Dci 5 Třinec 12.49
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 400 m/Dci Třinec 55.49
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Dci Třinec 4:57.45
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 110 m překážek (0.91)/Dci 5 Třinec 18.18
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) hod diskem 1,5kg/Dci 4 Třinec 23.84
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 700g/Dci 4 Třinec 32.39
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 5kg/Dci 4 Třinec 10.21
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Dci Třinec 6.38
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok o tyči/Dci 4 Třinec 2.80
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Dci Třinec 1.73
18.06.2020 2. kontrolní závody AK Olomouc (AK Olomouc) hod diskem 1,5kg/Dci Olomouc 27.01
18.06.2020 2. kontrolní závody AK Olomouc (AK Olomouc) skok daleký/M Olomouc 6.26
18.06.2020 2. kontrolní závody AK Olomouc (AK Olomouc) 100 m/M/B02 4 Olomouc 12.15
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Olomouc (AK Olomouc) skok vysoký/M 7 Olomouc 0.00
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Olomouc (AK Olomouc) skok daleký/M Olomouc 6.14
20.05.2020 Oddílové přebory (AK Olomouc) skok vysoký/M Olomouc 1.83
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dci 8 Ostrava - Vítkovice 6.32
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) skok daleký/M Ostrava - Vítkovice DNS
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok daleký/Dci 4 Ostrava - Vítkovice 6.31
25.01.2020 Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Dci Olomouc 6.32
25.01.2020 Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Dci/R04 2 Olomouc 07.92
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Dci/R06 4 Olomouc 08.04
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 5kg/Dci 8 Olomouc 10.26
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Dci Olomouc 6.30
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dci 5 Ostrava - Vítkovice 6.19
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R04 7 Ostrava - Vítkovice 07.97