Karta atleta

Export do excelu
  • Mathias Langmaier
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér: Novák Miloslav
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.68 h Praha - Strahov 12.01.2019
60 m 07.42 Karlovy Vary 30.05.2021
100 m 11.45 Karlovy Vary 30.05.2021
150 m 18.17 h Praha - Strahov 15.12.2018
150 m 17.43 Cheb 15.07.2021
200 m 23.44 h Ostrava 07.03.2021
200 m 22.95 Cheb 06.06.2021
300 m 43.56 h Praha-Stromovka 03.12.2016
300 m 36.28 Domažlice 16.08.2020
400 m 52.26 Turnov 22.08.2020
400 m 52.51 h Ostrava 06.03.2021
800 m 2:47.17 Mariánské Lázně 11.05.2016
1000 m 3:52.71 Chodov 10.09.2014
60 m překážek (0.76) 12.02 Chodov 08.09.2016
60 m překážek (0.84) 09.32 h Praha - Strahov 15.12.2018
60 m překážek (0.91) 08.74 h Praha - Stromovka 19.01.2020
100 m překážek (0.84) 15.39 Karlovy Vary 14.06.2018
110 m překážek (0.91) 15.41 Domažlice 19.06.2020
110 m překážek (0.99) 15.72 Kladno 19.06.2021
200 m překážek (0.76) 27.70 Stříbro 03.06.2018
300 m překážek (0.84) 38.80 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
400 m překážek (0.91) 58.44 Písek 10.07.2021
skok daleký 3.92 h Praha-Strahov 07.02.2015
skok daleký 3.93 Plzeň 24.08.2016
hod kriketovým míčkem 29.10 Mariánské Lázně 11.05.2016
pohár rozhlasu 0000 Sokolov 31.05.2018
pětiboj 1124 Mariánské Lázně 11.05.2016
sprintérský trojboj 2261 Bílina 14.08.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.71 h Praha - Stromovka 25.01.2020
60 m 07.64 Bílina 15.08.2020
100 m 11.51 České Budějovice 30.08.2020
150 m 17.90 Cheb 16.05.2020
200 m 23.64 h Praha - Stromovka 25.01.2020
200 m 23.22 České Budějovice 30.08.2020
300 m 36.28 Domažlice 16.08.2020
400 m 54.87 h Praha - Stromovka 19.01.2020
400 m 52.26 Turnov 22.08.2020
60 m překážek (0.91) 08.74 h Praha - Stromovka 19.01.2020
110 m překážek (0.91) 15.41 Domažlice 19.06.2020
200 m překážek (0.76) 27.5 Ostrov 27.05.2020
300 m překážek (0.84) 38.80 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
400 m překážek (0.91) 58.75 Bílina 04.07.2020
sprintérský trojboj 2140 Bílina 15.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m překážek (0.84)/Dci/R3 3 Ostrava - Vítkovice 38.80
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m překážek (0.84)/Dci/F Ostrava - Vítkovice DNF
30.08.2020 Mistrovství Jč, Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek + 2. kolo OMD družstev juniorů a dorostu (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/M/F 4 České Budějovice 11.51
30.08.2020 Mistrovství Jč, Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek + 2. kolo OMD družstev juniorů a dorostu (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/M/R02 2 České Budějovice 11.75
30.08.2020 Mistrovství Jč, Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek + 2. kolo OMD družstev juniorů a dorostu (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/M/B02 1 České Budějovice 23.22
27.08.2020 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb) 300 m překážek (0.84)/Dci Cheb 39.16
22.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 400 m/M/B02 1 Turnov 52.26
16.08.2020 55. ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice) 300 m/M/B01 4 Domažlice 36.28
15.08.2020 Bílinská půlka (AK Bílina) sprintérský trojboj/M 6 Bílina 2140
15.08.2020 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/M/B04 1 Bílina 07.64
15.08.2020 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/M/B02 4 Bílina 11.61
15.08.2020 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/M/B02 1 Bílina 23.46
26.07.2020 13. ročník Hvězdného házení a 11. ročník Memoriálu Jana Mazance (Mílaři Domažlice) 200 m/M/B01 2 Domažlice 23.84
23.07.2020 Běžecký mítink na Zlaté dráze (SKP Union Cheb) 300 m/M Cheb 37.07
23.07.2020 Běžecký mítink na Zlaté dráze (SKP Union Cheb) 100 m/M 4 Cheb 11.67
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B01 4 Liberec 59.01
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/FB 5 Bílina 11.62
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/R04 2 Bílina 11.79
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m překážek (0.91)/M/B02 1 Bílina 58.75
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) 110 m překážek (0.91)/Dci/B02 MS Karlovy Vary 15.54
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) 400 m/J/B02 3 Karlovy Vary 53.63
21.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 300 m překážek (0.84)/Dci/B01 MS Praha - Děkanka 40.14
19.06.2020 7. mítink Plzeňského kraje (Mílaři Domažlice) 110 m překážek (0.91)/Dci Domažlice 15.41
07.06.2020 Běžecký mítink Cheb (SKP Union CHeb) sprintérský trojboj/M Cheb 2030
07.06.2020 Běžecký mítink Cheb (SKP Union CHeb) 60 m/M/B01 6 Cheb 07.77
07.06.2020 Běžecký mítink Cheb (SKP Union CHeb) 100 m/M/B01 5 Cheb 11.89
07.06.2020 Běžecký mítink Cheb (SKP Union CHeb) 200 m/M/B01 3 Cheb 23.60
06.06.2020 4. mítink Plzeňského kraje (AC Domažlice) 300 m překážek (0.84)/Dci Domažlice 40.12
27.05.2020 Memoriál Miroslava Kitzbergera (Atletika Ostrov) 200 m překážek (0.76)/M/B01 1 Ostrov 27.5
23.05.2020 Zahajovací závody (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 200 m/M/B01 1 Karlovy Vary 23.87
23.05.2020 Zahajovací závody (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 100 m/M/B03 2 Karlovy Vary 11.91
16.05.2020 Zahajovací závody Cheb (SKP Union Cheb) 150 m/M/B01 3 Cheb 17.90
16.05.2020 Zahajovací závody Cheb (SKP Union Cheb) 60 m/M/B01 3 Cheb 07.70
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 200 m/M/B04 MS Praha - Strahov 24.08
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m překážek (0.91)/Dci/B01 MS Praha - Strahov 08.82
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/FMS MS Praha - Stromovka 08.80
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/R03 MS Praha - Stromovka 08.97
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 60 m překážek (0.91)/Dci/B01 1 Praha - Stromovka 08.75
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 60 m/Dci/B02 4 Praha - Stromovka 07.71
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 200 m/Dci/B02 1 Praha - Stromovka 23.64
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 400 m/Dci/B01 MS Praha - Stromovka 54.87
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m překážek (0.91)/Dci/B02 MS Praha - Stromovka 08.74
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.91)/Dci/R01 MS Praha - Strahov 08.98
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B02 MS Praha - Strahov 24.01