Karta atleta

Export do excelu
  • Petr Bachan
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště
  • Trenér: Ressler Ivan
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.97 h Ostrava 21.01.2018
60 m 07.80 Městský atletický stadion Dany Zátopkové, Uherské Hradiště 19.09.2019
100 m 12.63 Uherské Hradiště 28.09.2018
150 m 19.12 Uherské Hradiště 29.05.2018
150 m 18.66 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
200 m 23.68 h Ostrava 06.02.2022
200 m 23.49 Ostrava - Vítkovice 05.06.2022
300 m 39.90 Uherské Hradiště 15.08.2018
300 m 37.58 h Ostrava 08.01.2022
400 m 50.93 h Ostrava 06.02.2022
400 m 49.75 Ostrava - Vítkovice 18.06.2022
600 m 1:23.75 h Ostrava 08.01.2022
800 m 1:55.90 Uherské Hradiště 03.07.2021
800 m 1:56.35 h Ostrava - Vítkovice 03.02.2022
1000 m 2:37.72 Zlín 15.08.2020
1500 m 4:07.69 h Ostrava 20.02.2022
1500 m 4:11.86 Vyškov 07.05.2022
10 km silnice 36:48 Uherské Hradiště 10.10.2021
2000 m překážek (0.84) 7:10.86 Břeclav 14.09.2019
skok vysoký 1.40 h Uherské Hradiště 21.12.2018
hod oštěpem 700g 33.27 Uherské Hradiště 01.06.2020
hod plným míčem 2kg 13.05 h Uherské Hradiště 21.12.2018
středoškolský pohár 2492 Uherské Hradiště 09.10.2019
sprintérský trojboj 1702 Uherské Hradiště 28.09.2018
30 m 03.94 h Uherské Hradiště 21.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 24.23 Břeclav 26.09.2020
300 m 38.03 h Bratislava 25.01.2020
400 m 52.05 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
400 m 50.90 Břeclav 22.08.2020
800 m 2:01.06 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
800 m 1:57.80 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020
1000 m 2:37.72 Zlín 15.08.2020
1500 m 4:25.66 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
hod oštěpem 700g 33.27 Uherské Hradiště 01.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2020 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů mílařů, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Český běžecký klub, z.s.) Přespolní běh/Dci 19 Praha - Běchovice 13:56
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Dci/B01 3 Jablonec nad Nisou 2:00.18
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Dci/B01 6 Jablonec nad Nisou 51.02
26.09.2020 3. kolo soutěže družstev D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Dci/B01 1 Břeclav 51.30
26.09.2020 3. kolo soutěže družstev D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dci/B04 1 Břeclav 24.23
19.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/U23M/R2 7 Jablonec nad Nisou 1:59.78
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dci/R3 2 Ostrava - Vítkovice 1:59.10
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dci/F 6 Ostrava - Vítkovice 1:57.80
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) 400 m/Dci/B01 2 Třinec 51.15
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/M 4 Břeclav 1:59.21
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/M/B02 1 Břeclav 50.90
15.08.2020 Mítink Zlín 2020 (Atletický klub Zlín, z.s.) 1000 m/Dci Zlín 2:37.72
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) 800 m/Dci/F Olomouc 2:00.42
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 800 m/M 5 Uherské Hradiště 1:58.67
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 400 m/M/B02 2 Uherské Hradiště 52.17
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/Dci/B02 MS Vyškov 2:04.01
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/Dci/B02 MS Vyškov 52.32
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 800 m/M/B02 1 Olomouc 2:01.02
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 400 m/M/B02 5 Olomouc 52.34
27.06.2020 49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců (AK Olomouc) 800 m/M/B 4 Olomouc 2:02.40
05.06.2020 Mikromítink ČAS (SSK Vítkovice) 800 m/M 5 Ostrava - Vítkovice 2:02.92
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Uherské Hradiště (AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště) vrhačský trojboj/Dci Uherské Hradiště DNS
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Uherské Hradiště (AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště) hod oštěpem 700g/Dci Uherské Hradiště 33.27
27.05.2020 Krajský přebor - 100 m přek, 110 m přek, 400 m, 800 m, 1500 m, výška (jen ZL-KAS) (AK Zlín) 400 m/Dci Zlín 52.52
16.05.2020 Oddílové přebory Slovácké Slávie Uherské Hradiště (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 1500 m/Mix Uherské Hradiště 4:28.10
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dci/R3 4 Ostrava - Vítkovice 2:01.06
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Dci/B4 1 Ostrava - Vítkovice 52.05
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 800 m/Dci/B1 5 Ostrava - Vítkovice 2:01.69
25.01.2020 Olympijské nádeje V4 300 m/Dci/B5 2 Bratislava 38.03
25.01.2020 Olympijské nádeje V4 800 m/Dci/B1 1 Bratislava 2:02.67
19.01.2020 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 800 m/M/B02 2 Ostrava - Vítkovice 2:03.26
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Dci/F 8 Ostrava - Vítkovice 4:25.66