Karta atleta

Export do excelu
  • Michal Surjomartono
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Musil Daniel
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.37 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
60 m 07.22 h Praha - Stromovka 23.02.2019
100 m 11.28 Praha - Eden 25.05.2019
150 m 17.37 Praha - Eden 07.05.2019
150 m 17.45 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 23.11 Praha - Eden 26.05.2019
200 m 23.27 h Praha - Stromovka 02.02.2020
300 m 37.18 Praha - Eden 30.05.2019
300 m 37.42 h Praha - Strahov 10.01.2020
400 m 53.71 Bílina 04.07.2021
800 m 2:35.62 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
1000 m 3:18.56 Kolín 11.10.2017
1500 m 5:06.32 Praha - Juliska 13.10.2019
60 m překážek (0.76) 09.41 Praha - Kotlářka 16.06.2016
60 m překážek (0.76) 09.56 h Praha-Stromovka 10.12.2016
60 m překážek (0.84) 09.09 h Praha - Strahov 27.01.2018
100 m překážek (0.84) 14.94 Praha - Děkanka 10.06.2018
110 m překážek (0.91) 16.95 Praha - Juliska 13.10.2019
skok vysoký 1.71 Praha - Jeseniova 26.05.2021
skok o tyči 2.30 Praha - Juliska 13.10.2019
skok daleký 6.14 h Praha - Stromovka 02.02.2019
skok daleký 6.55 Praha - Eden 08.06.2021
trojskok 13.45 Praha - Eden 03.09.2019
trojskok 13.00 h Praha - Strahov 09.02.2020
vrh koulí 3kg 08.10 Praha-Strahov 09.06.2016
vrh koulí 4kg 09.58 h Praha-Strahov 22.02.2018
vrh koulí 4kg 10.24 Praha-Mazurská 25.06.2018
vrh koulí 5kg 09.69 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 1kg 22.75 Praha-Vinohrady 18.04.2018
hod diskem 1,5kg 25.82 Praha - Juliska 13.10.2019
hod oštěpem 700g 24.86 Praha - Juliska 13.10.2019
hod kriketovým míčkem 41.60 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
pohár rozhlasu 1948 Praha - Kotlářka 23.05.2018
středoškolský pohár 1298 Praha - Eden 02.10.2019
pětiboj 2189 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
čtyřboj 1988 Kolín 11.10.2017
desetiboj [Dci] 4906 Praha - Juliska 13.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.27 h Praha - Stromovka 01.02.2020
60 m 07.42 Praha - Jeseniova 01.06.2020
100 m 11.52 Třebíč 26.09.2020
150 m 17.45 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 23.27 h Praha - Stromovka 02.02.2020
200 m 23.69 Praha - Děkanka 21.06.2020
300 m 37.42 h Praha - Strahov 10.01.2020
skok daleký 5.96 h Praha - Strahov 17.01.2020
skok daleký 6.21 Praha - Juliska 18.08.2020
trojskok 13.00 h Praha - Strahov 09.02.2020
trojskok 13.16 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/Dci 5 Jablonec nad Nisou 12.85
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Dci 11 Jablonec nad Nisou 6.12
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dci/R03 5 Jablonec nad Nisou 11.82
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Dci/R02 3 Třebíč 11.52
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Dci 4 Třebíč 6.08
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Dci/FB Třebíč 11.56
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) trojskok/Dci Třebíč 12.90
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Dci 6 Ostrava - Vítkovice 13.16
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) 100 m/Dci/B01 4 Praha - Přátelství 11.80
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) trojskok/Dci Praha - Přátelství 13.09
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B01 4 Praha - Juliska 23.98
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) skok daleký/Dci 4 Praha - Juliska 6.21
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/M/B01 5 Liberec 23.74
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/R03 5 Liberec 11.78
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/F 4 Kolín 11.61
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Dci 4 Kolín 5.83
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/R02 1 Kolín 11.70
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) trojskok/M 4 Bílina 12.37
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/FA 6 Bílina 11.47
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/R02 3 Bílina 11.54
27.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/J/B02 3 Praha - Eden 23.72
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) skok daleký/Dci/F Praha - Děkanka 6.09
21.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 200 m/Dci/B01 2 Praha - Děkanka 23.69
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) trojskok/Dci/F Praha - Děkanka 13.07
10.06.2020 Mikromítink ČAS (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B02 3 Praha - Eden 11.72
10.06.2020 Mikromítink ČAS (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B02 4 Praha - Eden 23.74
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Praha SK Jeseniova (SK Jeseniova) 60 m/Dci/B1 2 Praha - Jeseniova 07.42
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Praha SK Jeseniova (SK Jeseniova) skok daleký/M Praha - Jeseniova 6.07
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R3 6 Ostrava - Vítkovice 07.28
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/R1 5 Ostrava - Vítkovice 23.86
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Dci 9 Ostrava - Vítkovice 12.82
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) trojskok/M MS Praha - Strahov 13.00
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/FA 4 Praha - Stromovka 07.28
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/R04 1 Praha - Stromovka 07.27
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/B02 3 Praha - Stromovka 23.27
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B2 7 Praha - Stromovka 07.38
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B16 8 Praha - Stromovka 07.42
17.01.2020 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B23 2 Praha - Strahov 17.45
17.01.2020 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) skok daleký/M 18 Praha - Strahov 5.96
10.01.2020 1. Veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B13 1 Praha - Strahov 17.53
10.01.2020 1. Veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/M/B10 1 Praha - Strahov 37.42