Karta atleta

Export do excelu
  • Michal Bujdák
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér: Prudký Aleš
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - 2 - - - -
- - - - - - - - - 1 - - 2 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.06 h Otrokovice 06.01.2019
60 m 07.55 Zlín 18.08.2018
60 m 07.43 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
100 m 11.74 Otrokovice 01.06.2020
150 m 18.57 h Ostrava 21.01.2018
150 m 18.03 Vyškov 08.09.2018
200 m 24.32 Otrokovice 01.06.2020
300 m 49.82 Olomouc 27.09.2015
800 m 2:47.04 Zlín 14.09.2016
40 yardů př. 05.54 h Otrokovice 09.12.2018
60 m překážek (0.76) 09.59 Olomouc 25.09.2016
60 m překážek (0.76) 09.39 h Ostrava 10.12.2016
60 m překážek (0.84) 08.49 h Ostrava 03.03.2018
60 m překážek (0.91) 08.17 h Bratislava 25.01.2020
100 m překážek (0.84) 13.64 Hranice 16.09.2018
110 m překážek (0.91) 14.90 Olomouc 27.06.2020
200 m překážek (0.76) 26.32 Hranice 16.09.2018
skok vysoký 1.76 Brno 13.09.2017
skok vysoký 1.80 h Otrokovice 09.12.2018
skok daleký 6.67 Jihlava 17.06.2018
skok daleký 6.58 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
trojskok 14.00 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
trojskok 13.98 Holešov 20.06.2020
vrh koulí 4kg 08.81 h Otrokovice 09.02.2017
vrh koulí 4kg 10.20 Otrokovice 03.05.2018
vrh koulí 5kg 10.51 Otrokovice 11.05.2020
hod diskem 1,5kg 26.81 Otrokovice 11.05.2020
hod oštěpem 700g 31.43 Otrokovice 11.05.2020
hod kriketovým míčkem 48.44 Zlín 14.09.2016
pohár rozhlasu 1454 Otrokovice 04.05.2017
středoškolský pohár 1356 Otrokovice 13.09.2018
pětiboj 2125 Zlín 14.09.2016
vrhačský trojboj 1237 Otrokovice 11.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.53 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
100 m 11.74 Otrokovice 01.06.2020
200 m 24.32 Otrokovice 01.06.2020
60 m překážek (0.91) 08.17 h Bratislava 25.01.2020
110 m překážek (0.91) 14.90 Olomouc 27.06.2020
skok daleký 6.58 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
skok daleký 6.49 Vyškov 04.07.2020
trojskok 14.00 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
trojskok 13.98 Holešov 20.06.2020
vrh koulí 5kg 10.51 Otrokovice 11.05.2020
hod diskem 1,5kg 26.81 Otrokovice 11.05.2020
hod oštěpem 700g 31.43 Otrokovice 11.05.2020
vrhačský trojboj 1237 Otrokovice 11.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/M Vyškov 6.49
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) trojskok/M Vyškov DNS
27.06.2020 49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců (AK Olomouc) 110 m překážek (0.91)/Dci Olomouc 14.90
27.06.2020 49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců (AK Olomouc) skok daleký/M/SB 3 Olomouc 6.47
20.06.2020 Krajský pohár jednotlivců dorosteneckých a juniorských kategorií (Atletika Holešov, z.s.) trojskok/Dci Holešov 13.98
20.06.2020 Krajský pohár jednotlivců dorosteneckých a juniorských kategorií (Atletika Holešov, z.s.) 110 m překážek (0.91)/Dci Holešov 14.96
20.06.2020 Krajský pohár jednotlivců dorosteneckých a juniorských kategorií (Atletika Holešov, z.s.) skok daleký/Dci Holešov 6.42
05.06.2020 Mikromítink ČAS (SSK Vítkovice) 110 m překážek (0.91)/Dci Ostrava - Vítkovice 14.95
05.06.2020 Mikromítink ČAS (SSK Vítkovice) trojskok/M Ostrava - Vítkovice 13.57
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Otrokovice (TJ Jiskra Otrokovice) 100 m/M/B01 4 Otrokovice 11.74
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Otrokovice (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Dci Otrokovice 6.44
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Otrokovice (TJ Jiskra Otrokovice) 200 m/M/B01 4 Otrokovice 24.32
27.05.2020 Krajský přebor - 100 m přek, 110 m přek, 400 m, 800 m, 1500 m, výška (jen ZL-KAS) (AK Zlín) 110 m překážek (0.91)/Dci Zlín 15.20
26.05.2020 Krajský přebor - dálka, trojskok, 200př, 300př, 400př (jen ZL-KAS) (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Dci Otrokovice 6.24
26.05.2020 Krajský přebor - dálka, trojskok, 200př, 300př, 400př (jen ZL-KAS) (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/M Otrokovice 13.61
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Dci Otrokovice 6.08
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) 110 m překážek (0.91)/Dci Otrokovice 15.85
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) 100 m/Dci Otrokovice 12.07
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/M Otrokovice 13.13
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) hod diskem 1,5kg/Dci Otrokovice 26.81
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) vrh koulí 5kg/Dci Otrokovice 10.51
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) hod oštěpem 700g/Dci Otrokovice 31.43
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) vrhačský trojboj/Dci Otrokovice 1237
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/R3 2 Ostrava - Vítkovice 08.28
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Dci Ostrava - Vítkovice 14.00
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/F 5 Ostrava - Vítkovice 08.26
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.91)/Dci/R1 2 Ostrava - Vítkovice 08.23
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.91)/Dci/F Ostrava - Vítkovice 08.24
25.01.2020 Olympijské nádeje V4 60 m překážek (0.91)/Dci/R1 1 Bratislava 08.17
25.01.2020 Olympijské nádeje V4 60 m překážek (0.91)/Dci/FA Bratislava 08.25
25.01.2020 Olympijské nádeje V4 trojskok/Dci Bratislava 13.39
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.91)/Dci/R01 1 Ostrava - Vítkovice 08.18
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) trojskok/M Ostrava - Vítkovice 13.85
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.91)/Dci/F Ostrava - Vítkovice 08.28
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/F Ostrava - Vítkovice 08.29
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Dci Ostrava - Vítkovice 13.22
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/R01 2 Ostrava - Vítkovice 08.35
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dci Ostrava - Vítkovice 6.58
09.01.2020 Novoroční Otrokovická hala (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Dci Otrokovice 6.32
09.01.2020 Novoroční Otrokovická hala (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/Dci Otrokovice 13.24
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/F Ostrava - Vítkovice 08.49
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/F Ostrava - Vítkovice DNS
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/R 1 Ostrava - Vítkovice 08.59
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R01 6 Ostrava - Vítkovice 07.53