Karta atleta

Export do excelu
  • David Šlapák
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AC Slovan Liberec, z.s.
  • Trenér: Šebelka Jan
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2019: ME kros (U20)/75.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - 2 2 1 1 - 1
- - - - - - - - - 1 - 1 - - -
- - - - - - 1 - - - - - - 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
150 m 19.97 Liberec 05.09.2018
200 m 26.03 Nové Město nad Metují 31.08.2019
300 m 40.33 Liberec 01.06.2020
400 m 54.20 Praha - Eden 14.09.2019
800 m 1:57.17 Jablonec nad Nisou 13.06.2020
1000 m 2:33.46 Liberec 01.06.2020
1500 m 4:01.87 h Jablonec nad Nisou 25.01.2020
1500 m 3:52.18 Ostrava 19.05.2021
3000 m 08:33.70 h Ostrava 20.02.2021
3000 m 08:23.86 Plzeň 02.06.2021
5000 m 14:33.04 Dresden 11.06.2021
hod kladivem 4kg 19.28 Mladá Boleslav 03.06.2018
hod kladivem 6kg 11.20 Mladá Boleslav 27.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 40.33 Liberec 01.06.2020
800 m 1:57.17 Jablonec nad Nisou 13.06.2020
1000 m 2:33.46 Liberec 01.06.2020
1500 m 4:01.87 h Jablonec nad Nisou 25.01.2020
1500 m 3:56.36 Plzeň 09.08.2020
3000 m 08:42.00 h Praha - Stromovka 02.02.2020
3000 m 08:32.85 Ostrava - Vítkovice 05.06.2020
hod kladivem 6kg 11.20 Mladá Boleslav 27.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2020 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů mílařů, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Český běžecký klub, z.s.) Přespolní běh/Dci Praha - Běchovice 12:37
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Dci Ostrava - Vítkovice 4:03.15
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Dci Ostrava - Vítkovice 08:37.00
09.08.2020 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 1500 m/M 8 Plzeň 3:56.36
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m/M Jablonec nad Nisou 3:57.32
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 1500 m/M Mladá Boleslav 3:59.19
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) hod kladivem 6kg/J 7 Mladá Boleslav 11.20
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) 800 m/J Mladá Boleslav 1:59.37
19.06.2020 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 1500 m/M/B01 3 Liberec 4:03.69
13.06.2020 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 3000 m/J Jablonec nad Nisou DNF
13.06.2020 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 800 m/J Jablonec nad Nisou 1:57.17
05.06.2020 Mikromítink ČAS (SSK Vítkovice) 3000 m/M 6 Ostrava - Vítkovice 08:32.85
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Liberec (AC Slovan Liberec) 300 m/M/B01 2 Liberec 40.33
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Liberec (AC Slovan Liberec) 1000 m/M Liberec 2:33.46
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Dci Ostrava - Vítkovice 4:02.41
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Dci Ostrava - Vítkovice 08:47.05
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 3000 m/M/B01 MS Praha - Stromovka 08:42.00
25.01.2020 Přebory Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m/M/B02 1 Jablonec nad Nisou 4:01.87