Karta atleta

Export do excelu
  • Patrik Medáček
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AC Mladá Boleslav z.s.
  • Trenér: Dinga Libor
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    200 m 1877 907
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - 1 1 - 1 - -
- - - - - - - - - - 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.14 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
60 m 07.13 h Jablonec nad Nisou 01.02.2020
100 m 11.13 Liberec 01.06.2019
150 m 16.93 Stará Boleslav 04.09.2019
200 m 22.05 Olomouc 29.06.2019
200 m 22.42 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
300 m 35.82 h Praha - Stromovka 21.01.2020
800 m 2:23.20 Nové Město nad Metují 31.08.2019
skok daleký 6.82 Kolín 22.06.2019
skok daleký 7.08 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
pohár rozhlasu 1318 Mladá Boleslav 10.05.2018
středoškolský pohár 1517 Mladá Boleslav 18.09.2019
sprintérský trojboj 2216 Liberec 08.05.2019
30 m 03.17 h Jablonec nad Nisou 27.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.13 h Jablonec nad Nisou 01.02.2020
60 m 07.30 Liberec 19.06.2020
100 m 11.35 Liberec 19.06.2020
200 m 22.42 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
200 m 22.58 Mladá Boleslav 27.06.2020
300 m 35.82 h Praha - Stromovka 21.01.2020
skok daleký 7.08 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
skok daleký 6.69 Mladá Boleslav 27.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/M 4 Jablonec nad Nisou 6.66
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/M/B02 Jablonec nad Nisou DNS
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/M/B01 Mladá Boleslav NM
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) skok daleký/M 10 Mladá Boleslav 6.34
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) skok daleký/J Mladá Boleslav 6.69
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) 100 m/J/FA Mladá Boleslav 11.57
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) 200 m/J/B01 3 Mladá Boleslav 22.58
27.06.2020 2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií (AC Mladá Boleslav) 100 m/J/R01 2 Mladá Boleslav 11.58
19.06.2020 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) sprintérský trojboj/M Liberec DNF
19.06.2020 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/M/B01 4= Liberec 07.30
19.06.2020 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/B01 6 Liberec 11.35
19.06.2020 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/M/B01 Liberec DNS
13.06.2020 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/J Jablonec nad Nisou 11.66
13.06.2020 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok daleký/J Jablonec nad Nisou 6.83
09.06.2020 Veřejné závody (AC Mladá Boleslav) skok daleký/M Mladá Boleslav 6.42
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Mladá Boleslav (AC Mladá Boleslav) 200 m/M/B01 Mladá Boleslav NM
27.05.2020 VOTVÍRÁK_LKAS - oddílové závody (AC Mladá Boleslav z.s.) 60 m/M/B01 2 Mladá Boleslav 07.43
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dci Ostrava - Vítkovice 7.08
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/R3 2 Ostrava - Vítkovice 22.42
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/F Ostrava - Vítkovice DNF
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B2 7 Praha - Stromovka 07.32
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/M/SB 8 Praha - Stromovka 6.59
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/B02 MS Praha - Stromovka 22.64
01.02.2020 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/Dci Jablonec nad Nisou 7.05
01.02.2020 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Dci/FA Jablonec nad Nisou 07.20
01.02.2020 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Dci/R01 1 Jablonec nad Nisou 07.13
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B8 1 Praha - Stromovka 23.15
25.01.2020 Přebory Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/FA Jablonec nad Nisou 07.24
25.01.2020 Přebory Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/M Jablonec nad Nisou 6.72
25.01.2020 Přebory Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/R04 2 Jablonec nad Nisou 07.29
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B2 8 Praha - Stromovka 07.40
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B16 7 Praha - Stromovka 07.37
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/M/B4 3 Praha - Stromovka 35.82
18.01.2020 Jablonecká hala 2020 Mezinárodní atletický mítink - 48. ročník (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/M Jablonec nad Nisou DNS
17.01.2020 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) skok daleký/M 15 Praha - Strahov 6.11