Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Kreidl
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SK Aktis Praha z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.37 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018
60 m 07.75 Vlašim 30.05.2020
100 m 11.91 Praha - Juliska 18.08.2020
150 m 19.96 h Praha - Stromovka 10.01.2018
150 m 19.90 Praha - Podvinný mlýn 19.06.2018
200 m 23.99 Litomyšl 04.07.2020
300 m 41.40 Praha - Eden 27.06.2018
300 m 40.43 h Praha-Strahov 18.01.2019
400 m 55.38 Praha - Přátelství 27.08.2020
600 m 1:50.97 Praha-Juliska 12.05.2016
800 m 2:22.59 Sušice 03.06.2017
800 m 2:20.15 h Praha - Stromovka 02.12.2017
1000 m 3:04.78 h Praha-Stromovka 03.12.2016
1000 m 3:03.01 Praha - Eden 01.10.2017
1500 m 4:59.98 h Praha - Strahov 27.01.2017
1500 m 4:44.20 Praha - Děkanka 14.05.2017
3000 m 11:15.42 h Praha - Stromovka 15.02.2017
60 m překážek (0.76) 12.55 Praha-Eden 19.05.2016
60 m překážek (0.76) 10.65 h Praha-Stromovka 03.12.2016
60 m překážek (0.84) 10.51 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
60 m překážek 09.12 Vlašim 01.09.2018
100 m překážek (0.84) 15.07 Praha - Eden 27.06.2018
110 m překážek (0.91) 16.44 Praha - Děkanka 20.06.2020
200 m překážek (0.76) 32.27 Praha - Eden 21.06.2017
skok vysoký 1.35 h Praha - Stromovka 10.01.2018
skok vysoký 1.51 Praha - Přátelství 30.09.2018
skok o tyči 3.75 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
skok o tyči 3.62 h Praha - Strahov 15.12.2018
skok daleký 5.81 h Praha - Stromovka 11.02.2020
skok daleký 6.33 Praha - Juliska 18.08.2020
vrh koulí 3kg 05.96 Praha-Eden 05.06.2014
vrh koulí 3kg 07.04 h Praha-Strahov 06.12.2016
vrh koulí 4kg 08.19 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018
vrh koulí 4kg 09.43 Vlašim 01.09.2018
vrh koulí 5kg 10.26 Praha - Nové Butovice 15.06.2020
hod diskem 1kg 24.09 Praha - Přátelství 29.09.2018
hod diskem 1,5kg 26.93 Praha - Eden 10.06.2020
hod oštěpem 600g 30.46 Praha - Přátelství 29.09.2018
hod oštěpem 700g 36.90 Praha - Děkanka 04.06.2020
hod kriketovým míčkem 34.87 Praha-Juliska 12.05.2016
sedmiboj hala [Zci] 2689 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
devítiboj 4100 Praha - Přátelství 29.09.2018
sprintérský trojboj 1853 Vlašim 30.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.75 Vlašim 30.05.2020
100 m 11.91 Praha - Juliska 18.08.2020
200 m 23.99 Litomyšl 04.07.2020
400 m 55.38 Praha - Přátelství 27.08.2020
110 m překážek (0.91) 16.44 Praha - Děkanka 20.06.2020
skok vysoký 1.45 Praha - Nové Butovice 15.06.2020
skok o tyči 3.00 Třebíč 26.09.2020
skok daleký 5.81 h Praha - Stromovka 11.02.2020
skok daleký 6.33 Praha - Juliska 18.08.2020
vrh koulí 5kg 10.26 Praha - Nové Butovice 15.06.2020
hod diskem 1,5kg 26.93 Praha - Eden 10.06.2020
hod oštěpem 700g 36.90 Praha - Děkanka 04.06.2020
sprintérský trojboj 1853 Vlašim 30.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Dci Třebíč 6.18
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok o tyči/Dci 13= Třebíč 3.00
16.09.2020 3. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) skok daleký/Dci Stará Boleslav 5.68
16.09.2020 3. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 400 m/Dci Stará Boleslav 56.58
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) 400 m/Dci/B02 1 Praha - Přátelství 55.38
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) hod oštěpem 700g/Dci 11 Praha - Přátelství 27.73
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) skok daleký/M 6 Jičín 6.14
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) skok daleký/Dci Praha - Juliska 6.33
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/B02 1 Praha - Juliska 11.91
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B02 2 Praha - Juliska 24.27
15.08.2020 MLADÁ EVROPA Mezinárodní mítink juniorů a juniorek do 19 let a otevřený mítink pro muže a ženy do 22 let (TJ LIAZ Jablonec n.N.) skok daleký/U23M Jablonec nad Nisou 6.21
15.08.2020 MLADÁ EVROPA Mezinárodní mítink juniorů a juniorek do 19 let a otevřený mítink pro muže a ženy do 22 let (TJ LIAZ Jablonec n.N.) 200 m/U23M/B01 3 Jablonec nad Nisou 24.33
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok daleký/M 20 Ústí nad Orlicí 4.96
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/M/R02 5 Ústí nad Orlicí 12.04
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/M 7 Litomyšl 5.88
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/M/B02 4 Litomyšl 23.99
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) skok daleký/J 9 Praha - Eden 5.84
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/J/B03 2 Praha - Eden 55.40
27.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/J/B03 6 Praha - Eden 24.73
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 110 m překážek (0.91)/Dci/F 5 Praha - Děkanka 16.44
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 110 m překážek (0.91)/Dci/R01 4 Praha - Děkanka 16.50
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) skok daleký/Dci/F 11 Praha - Děkanka 5.66
21.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 200 m/Dci/B02 3 Praha - Děkanka 24.15
17.06.2020 Oddílové závody (+ pozvaní závodníci) (TJ Dukla Praha) 100 m/M/B02 6 Praha - Juliska 11.98
17.06.2020 Oddílové závody (+ pozvaní závodníci) (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B03 5 Praha - Juliska 24.21
15.06.2020 Veřejné závody pro dospělé, juniory, dorost a starší žactvo (SK Aktis Praha z.s.) skok vysoký/Dci Praha - Nové Butovice 1.45
15.06.2020 Veřejné závody pro dospělé, juniory, dorost a starší žactvo (SK Aktis Praha z.s.) vrh koulí 5kg/Dci Praha - Nové Butovice 10.26
10.06.2020 Mikromítink ČAS (ASK Slavia Praha) hod diskem 1,5kg/Dci 5 Praha - Eden 26.93
09.06.2020 Oddílové závody pro starší žactvo, dorost, juniory a dospělé (TJ Stodůlky Praha, z.s.) vrh koulí 5kg/Dci Praha - Stodůlky 09.54
04.06.2020 Veřejné závody - Děkanka podruhé (Spartak Praha 4) hod oštěpem 700g/Dci 6 Praha - Děkanka 36.90
04.06.2020 Veřejné závody - Děkanka podruhé (Spartak Praha 4) 110 m překážek (0.91)/Dci/B01 2 Praha - Děkanka 17.21
04.06.2020 Veřejné závody - Děkanka podruhé (Spartak Praha 4) skok daleký/M 10 Praha - Děkanka 5.60
30.05.2020 Atletika pod Blaníkem 2 (TJ Spartak Vlašim) sprintérský trojboj/M Vlašim 1853
30.05.2020 Atletika pod Blaníkem 2 (TJ Spartak Vlašim) 200 m/M/B02 1 Vlašim 24.86
30.05.2020 Atletika pod Blaníkem 2 (TJ Spartak Vlašim) 60 m/M/B02 1 Vlašim 07.75
30.05.2020 Atletika pod Blaníkem 2 (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/B02 1 Vlašim 12.26
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/M/SB 11 Praha - Stromovka 5.81
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 5kg/Dci Praha - Stromovka DNS
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Dci Praha - Stromovka DNS
10.01.2020 1. Veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) skok daleký/M 9 Praha - Strahov 5.46