Karta atleta

Export do excelu
  • Hynek Jurečka
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Neckář František
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.55 Praha - Eden 15.09.2018
60 m 07.12 h Praha - Stromovka 19.01.2020
100 m 10.99 Sušice 30.05.2020
150 m 17.59 Stříbro 09.05.2018
150 m 17.19 h Praha - Strahov 10.01.2020
200 m 22.61 Písek 25.05.2019
200 m 22.64 h Praha - Stromovka 19.01.2020
300 m 37.03 Jihlava 17.06.2018
300 m 36.04 h Praha - Strahov 10.01.2020
500 m 1:16.5 Plzeň 24.04.2018
600 m 2:03.79 h Praha-Strahov 16.02.2014
600 m 1:49.40 Nýřany 12.05.2016
1000 m 3:02.16 Kolín 02.06.2018
60 m překážek (0.76) 12.20 Domažlice 09.09.2014
100 m překážek (0.84) 15.48 Kolín 01.06.2018
skok vysoký 1.69 Kolín 12.05.2018
skok o tyči 2.70 Domažlice 16.05.2018
skok daleký 5.30 h Plzeň 13.02.2018
skok daleký 5.85 Kolín 02.06.2018
vrh koulí 3kg 06.28 Domažlice 09.09.2015
vrh koulí 4kg 12.43 Nýřany 29.08.2018
hod diskem 1kg 29.20 Kolín 12.05.2018
hod kladivem 4kg 17.32 Sušice 29.04.2018
hod oštěpem 600g 40.14 Kolín 01.06.2018
hod kriketovým míčkem 48.10 Nýřany 08.09.2016
devítiboj 4731 Kolín 02.06.2018
vrhačský trojboj 1430 Sušice 29.04.2018
vrhačský čtyřboj 1581 Sušice 29.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.12 h Praha - Stromovka 19.01.2020
100 m 10.99 Sušice 30.05.2020
150 m 17.19 h Praha - Strahov 10.01.2020
150 m 16.3 Plzeň 01.06.2020
200 m 22.64 h Praha - Stromovka 19.01.2020
200 m 22.92 Karlovy Vary 27.06.2020
300 m 36.04 h Praha - Strahov 10.01.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 100 m/J/FA 5 Opava 11.68
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 100 m/J/R03 2 Opava 11.35
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dci/R3 3 Ostrava - Vítkovice 11.14
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dci/F 8 Ostrava - Vítkovice 11.28
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/R1 7 Ostrava - Vítkovice 23.39
18.07.2020 2. kolo extraligy mužů a žen (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R2 6 Kladno 11.21
18.07.2020 2. kolo extraligy mužů a žen (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/FB 5 Kladno 11.20
04.07.2020 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/M/R1 6 Praha - Juliska 11.30
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) 100 m/Dci/FA Karlovy Vary 10.99
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) 100 m/Dci/R01 1 Karlovy Vary 11.17
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) 200 m/Dci/B01 1 Karlovy Vary 22.92
06.06.2020 4. mítink Plzeňského kraje (AC Domažlice) 100 m/M/B01 1 Domažlice 11.24
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Plzeň I (AK Škoda Plzeň) 150 m/M/B01 4 Plzeň 16.3
30.05.2020 3. mítink Plzeňského kraje (TJ Sušice ) 100 m/M/B01 1 Sušice 10.99
23.05.2020 2. mítink Plzeňského kraje (TJ Baník Stříbro ) 100 m/M/B01 1 Stříbro 11.09
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 200 m/Dci/B01 1 Praha - Stromovka 22.64
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m/Dci/F Praha - Stromovka 07.12
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m/Dci/R01 1 Praha - Stromovka 07.13
10.01.2020 1. Veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B5 1 Praha - Strahov 17.19
10.01.2020 1. Veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/M/B3 2 Praha - Strahov 36.04