Karta atleta

Export do excelu
  • Michal Krátký
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Třebíč, spolek
  • Trenér: Kliner Jiří
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.80 Třebíč 11.09.2018
60 m 07.61 h Praha - Stromovka 19.01.2020
60 m 07.57 Třebíč 17.09.2020
100 m 11.80 Třebíč 17.09.2020
150 m 18.53 Třebíč 15.09.2018
200 m 23.44 h Praha - Strahov 26.01.2020
200 m 23.52 Třebíč 04.06.2020
300 m 39.01 Třebíč 15.09.2018
400 m 50.21 Třebíč 20.09.2019
400 m 50.14 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
800 m 2:00.63 Praha - Eden 14.09.2019
800 m 1:59.16 h Praha - Strahov 26.01.2020
1000 m 2:52.26 Opava 10.10.2018
1000 m 2:58.88 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
1500 m 4:48.34 Praha - Juliska 13.10.2019
60 m překážek (0.91) 09.81 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
110 m překážek (0.91) 14.91 Třebíč 16.08.2020
110 m překážek (0.99) 15.93 Praha - Eden 26.09.2020
300 m překážek (0.84) 38.79 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
400 m překážek (0.91) 56.28 Opava 03.10.2020
skok vysoký 1.63 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok vysoký 1.66 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 5.56 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok daleký 5.60 Třebíč 20.06.2020
vrh koulí 4kg 10.28 Opava 10.10.2018
vrh koulí 5kg 09.95 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
vrh koulí 5kg 11.73 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 1kg 19.53 Třebíč 13.09.2018
hod diskem 1,5kg 27.28 Třebíč 21.05.2020
hod oštěpem 600g 27.68 Třebíč 13.09.2018
hod oštěpem 700g 27.56 Praha - Juliska 13.10.2019
pohár rozhlasu 1075 Třebíč 15.05.2019
středoškolský pohár 2043 Třebíč 20.09.2019
čtyřboj 2330 Opava 10.10.2018
sedmiboj hala [Dci] 3368 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
desetiboj [Dci] 4453 Praha - Juliska 13.10.2019
sprintérský trojboj 2118 Třebíč 17.09.2020
vrhačský trojboj 1181 Třebíč 21.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.61 h Praha - Stromovka 19.01.2020
60 m 07.57 Třebíč 17.09.2020
100 m 11.80 Třebíč 17.09.2020
200 m 23.44 h Praha - Strahov 26.01.2020
200 m 23.52 Třebíč 04.06.2020
400 m 50.14 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
400 m 50.62 České Budějovice 04.07.2020
800 m 1:59.16 h Praha - Strahov 26.01.2020
800 m 2:02.25 Jihlava 06.06.2020
110 m překážek (0.91) 14.91 Třebíč 16.08.2020
110 m překážek (0.99) 15.93 Praha - Eden 26.09.2020
300 m překážek (0.84) 38.79 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
400 m překážek (0.91) 56.28 Opava 03.10.2020
skok daleký 5.60 Třebíč 20.06.2020
vrh koulí 5kg 11.15 Třebíč 20.06.2020
hod diskem 1,5kg 27.28 Třebíč 21.05.2020
hod oštěpem 700g 24.63 Třebíč 21.06.2020
sprintérský trojboj 2118 Třebíč 17.09.2020
vrhačský trojboj 1181 Třebíč 21.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2020 Běh Libušiným údolím (TJ Spartak Třebíč) Přespolní běh/Dci Třebíč 0:06:49
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 800 m/J/B02 6 Opava 2:02.43
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) 400 m překážek (0.91)/J/B02 1 Opava 56.28
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.91)/J/B01 2 Praha - Eden 57.62
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.99)/J/B03 1 Praha - Eden 15.93
19.09.2020 Veřejné závody (TJ Spartak Třebíč) 200 m/M Třebíč DNS
19.09.2020 Veřejné závody (TJ Spartak Třebíč) 400 m/M Třebíč 51.10
17.09.2020 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) sprintérský trojboj/M Třebíč 2118
17.09.2020 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/M Třebíč 07.57
17.09.2020 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/M Třebíč 11.80
17.09.2020 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/M Třebíč 23.52
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 110 m překážek (0.91)/Dci/R2 4 Ostrava - Vítkovice 14.98
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m překážek (0.84)/Dci/R3 2 Ostrava - Vítkovice 38.79
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m překážek (0.84)/Dci/F 6 Ostrava - Vítkovice 38.85
30.08.2020 Finále KPD juniorů, dorostu, žactva (Atletika Jihlava) 300 m překážek (0.84)/Dci MS Jihlava 39.63
30.08.2020 Finále KPD juniorů, dorostu, žactva (Atletika Jihlava) 100 m/Dci Jihlava 11.95
30.08.2020 Finále KPD juniorů, dorostu, žactva (Atletika Jihlava) 110 m překážek (0.91)/Dci Jihlava 15.28
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 400 m překážek (0.91)/M/B01 3 Praha - Děkanka 56.88
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 200 m/M/B03 5 Praha - Děkanka 24.21
16.08.2020 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč) 110 m překážek (0.91)/Dci Třebíč 14.91
16.08.2020 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč) 300 m překážek (0.84)/Dci Třebíč 38.93
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) 300 m překážek (0.84)/Dci/B01 2 Olomouc 39.52
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) 200 m/Dci/B02 5 Olomouc 23.73
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 400 m překážek (0.91)/M/B01 3 Domažlice 56.98
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 400 m/M/B02 2 Domažlice 51.94
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m/M/B02 2 České Budějovice 50.62
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m překážek (0.91)/M/B02 2 České Budějovice 56.77
20.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/Dci Třebíč NM
21.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) desetiboj [Dci]/Dci Třebíč DNF
20.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Dci/B01 2 Třebíč 11.84
20.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 400 m/Dci/B01 1 Třebíč 51.31
21.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 1500 m/Dci Třebíč DNS
21.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) hod diskem 1,5kg/Dci 7 Třebíč 20.28
21.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) hod oštěpem 700g/Dci 8 Třebíč 24.63
20.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) vrh koulí 5kg/Dci Třebíč 11.15
20.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Dci Třebíč 5.76
21.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) skok o tyči/Dci Třebíč NM
21.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 110 m překážek (0.91)/Dci/B02 2 Třebíč 15.73
13.06.2020 KP mužů, žen, juniorů a dorostu (Atletika Jihlava) 300 m překážek (0.84)/Dci Jihlava 39.62
13.06.2020 KP mužů, žen, juniorů a dorostu (Atletika Jihlava) 110 m překážek (0.91)/Dci Jihlava 15.99
06.06.2020 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (Atletika Jihlava) 800 m/Dci Jihlava 2:02.25
06.06.2020 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (Atletika Jihlava) 200 m/Dci/B01 Jihlava DNS
06.06.2020 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (Atletika Jihlava) 300 m překážek (0.84)/Dci Jihlava 40.38
04.06.2020 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč) sprintérský trojboj/M 5 Třebíč 2006
04.06.2020 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč) 60 m/M/B01 7 Třebíč 07.75
04.06.2020 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč) 100 m/M/B01 6 Třebíč 12.08
04.06.2020 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč) 200 m/M/B01 3 Třebíč 23.52
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Třebíč (TJ Spartak Třebíč, spolek) trojboj/Dci Třebíč DNF
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Třebíč (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Dci/B01 1 Třebíč 11.81
23.05.2020 Uzavřené zahajovací závody (TJ Spartak Třebíč) 110 m překážek (0.91)/Dci Třebíč 16.17
23.05.2020 Uzavřené zahajovací závody (TJ Spartak Třebíč) 400 m/M Třebíč 50.87
23.05.2020 Uzavřené zahajovací závody (TJ Spartak Třebíč) 200 m/M Třebíč 23.95
21.05.2020 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč) hod diskem 1,5kg/Dci 4 Třebíč 27.28
21.05.2020 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč) vrh koulí 5kg/Dci Třebíč 11.13
21.05.2020 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč) vrhačský trojboj/Dci/F 4 Třebíč 1181
21.05.2020 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč) hod oštěpem 700g/Dci 8 Třebíč 23.99
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/R4 2 Ostrava - Vítkovice 50.83
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/F 5 Ostrava - Vítkovice 50.14
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 200 m/M/B04 MS Praha - Strahov 23.51
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 400 m/M/B03 MS Praha - Strahov 50.19
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Dci/B1 2 Ostrava - Vítkovice 50.88
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 800 m/M/F 5 Praha - Strahov 1:59.16
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 200 m/M/B01 2 Praha - Strahov 23.44
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 400 m/Dci/B01 MS Praha - Stromovka 50.63
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m/Dci/R05 MS Praha - Stromovka 07.61