Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Hřích
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Hřích Jan
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.53 Bílina 26.05.2018
60 m 07.48 h Praha - Stromovka 25.01.2020
100 m 11.74 Kladno 27.06.2020
150 m 17.83 Bílina 26.05.2018
150 m 17.80 h Praha - Strahov 15.12.2018
200 m 23.25 Bílina 15.06.2019
200 m 23.70 h Praha - Strahov 11.01.2020
300 m 37.52 h Praha - Strahov 15.12.2018
300 m 37.30 Stará Boleslav 11.09.2019
400 m 50.99 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
400 m 50.32 Kladno 13.06.2020
500 m 1:10.90 Chomutov 14.08.2018
500 m 1:08.32 h Praha-Strahov 18.01.2019
600 m 2:13.80 Bílina 11.05.2013
600 m 1:27.42 h Praha-Strahov 11.01.2019
800 m 2:00.42 h Praha - Stromovka 19.01.2020
800 m 1:58.95 Kladno 01.06.2020
1000 m 3:03.21 h Praha-Stromovka 03.12.2016
1000 m 3:04.42 Ústí nad Labem 23.05.2017
1500 m 4:42.64 h Jablonec nad Nisou 25.02.2018
1500 m 4:32.31 Ústí nad Labem 22.05.2018
60 m překážek (0.76) 13.05 Bílina 30.04.2016
skok vysoký 1.35 h Praha-Strahov 06.02.2016
skok daleký 4.70 Bílina 30.04.2016
skok daleký 4.89 h Jablonec nad Nisou 10.12.2016
vrh koulí 3kg 03.62 Bílina 18.06.2013
hod kriketovým míčkem 53.02 Bílina 04.06.2016
pohár rozhlasu 1623 Ústí nad Labem 23.05.2017
středoškolský pohár 2540 Velebudice, Most 25.09.2019
pětiboj 1722 Bílina 30.04.2016
čtyřboj 0751 Bílina 11.05.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.48 h Praha - Stromovka 25.01.2020
100 m 11.74 Kladno 27.06.2020
200 m 23.70 h Praha - Strahov 11.01.2020
200 m 23.39 Kolín 29.08.2020
400 m 50.99 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
400 m 50.32 Kladno 13.06.2020
800 m 2:00.42 h Praha - Stromovka 19.01.2020
800 m 1:58.95 Kladno 01.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Dci/B01 4 Jablonec nad Nisou 2:01.43
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Dci/B01 4 Jablonec nad Nisou 50.41
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Dci Třebíč 2:03.19
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m/Dci/B01 3 Třebíč 51.57
16.09.2020 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) 800 m/M Kladno 1:59.40
13.09.2020 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov z.s.) 100 m/M/F 5 Meziboří 11.90
13.09.2020 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov z.s.) 200 m/M/B01 Meziboří DNS
13.09.2020 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov z.s.) 100 m/M/R01 2 Meziboří 11.80
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/R2 2 Ostrava - Vítkovice 50.33
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/F 7 Ostrava - Vítkovice 50.79
29.08.2020 3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Dci Kolín 2:00.89
29.08.2020 3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B01 4 Kolín 23.39
22.08.2020 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B1 8 Ostrava - Vítkovice 23.51
18.07.2020 2. kolo extraligy mužů a žen (A. C. TEPO Kladno) 400 m/M/B1 5 Kladno 50.94
04.07.2020 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 800 m/M 15 Praha - Juliska 2:07.95
27.06.2020 2. kolo dorost, junioři (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/R01 2 Kladno 11.76
27.06.2020 2. kolo dorost, junioři (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/FA Kladno 11.74
27.06.2020 2. kolo dorost, junioři (A.C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B01 4 Kladno 23.45
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 400 m/Dci Kladno 50.32
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B04 1 Kladno 23.41
06.06.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Dci/F Vlašim 2:00.78
06.06.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 400 m/Dci/F Vlašim 50.78
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Kladno (A. C. TEPO Kladno) 800 m/M Kladno 1:58.95
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/R3 2 Ostrava - Vítkovice 50.99
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/M/B6 2 Praha - Stromovka 51.00
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 400 m/Dci/B01 MS Praha - Stromovka 51.29
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 60 m/Dci/B01 MS Praha - Stromovka 07.48
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 200 m/Dci/B01 MS Praha - Stromovka 24.01
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 800 m/M/B02 MS Praha - Stromovka 2:00.42
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Dci Praha - Strahov 2:03.85
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B02 1 Praha - Strahov 23.70