Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Brát
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Morávek Antonín
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.76 h Nymburk 02.12.2018
60 m 07.38 h Praha - Strahov 02.02.2020
60 m 07.59 Kolín 20.05.2020
100 m 11.75 Ústí nad Orlicí 19.07.2020
150 m 21.46 Kolín 25.05.2016
150 m 18.57 h Praha - Strahov 15.12.2018
200 m 24.77 h Praha - Stromovka 25.01.2020
200 m 24.44 Litomyšl 04.07.2020
300 m 42.81 Brno 13.09.2017
800 m 3:09.04 Kolín 30.04.2016
1000 m 3:48.39 Nová Paka 05.07.2016
60 m překážek (0.76) 10.09 Kladno 25.09.2016
60 m překážek (0.84) 08.47 h Praha - Strahov 15.12.2018
100 m překážek (0.84) 14.06 Hranice 06.10.2018
110 m překážek (0.91) 15.50 Kolín 29.08.2020
200 m překážek (0.76) 29.14 Hranice 06.10.2018
skok vysoký 1.61 Kolín 03.07.2018
skok vysoký 1.45 h Praha - Strahov 08.12.2018
skok o tyči 2.00 Kolín 02.07.2018
skok daleký 4.36 h Český Brod 10.12.2016
skok daleký 5.17 Kolín 03.07.2018
vrh koulí 4kg 08.84 Kolín 03.07.2018
hod diskem 1kg 18.23 Kolín 02.07.2018
hod oštěpem 500g 15.49 Kolín 25.05.2016
hod oštěpem 600g 18.41 Kolín 02.07.2018
hod kriketovým míčkem 29.49 Vlašim 30.04.2015
pohár rozhlasu 1384 Kolín 16.05.2018
pětiboj 1194 Kolín 30.04.2016
čtyřboj 1218 Nová Paka 05.07.2016
devítiboj 3401 Kolín 03.07.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.38 h Praha - Strahov 02.02.2020
60 m 07.59 Kolín 20.05.2020
100 m 11.75 Ústí nad Orlicí 19.07.2020
200 m 24.77 h Praha - Stromovka 25.01.2020
200 m 24.44 Litomyšl 04.07.2020
60 m překážek (0.91) 08.71 h Praha - Strahov 02.02.2020
110 m překážek (0.91) 15.50 Kolín 29.08.2020
skok daleký 5.01 Ústí nad Orlicí 19.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Dci/R03 7 Třebíč 11.89
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 110 m překážek (0.91)/Dci/B02 3 Třebíč 16.05
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 110 m překážek (0.91)/Dci/R3 6 Ostrava - Vítkovice 15.62
29.08.2020 3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/R02 2 Kolín 11.89
29.08.2020 3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m překážek (0.91)/Dci Kolín 15.50
29.08.2020 3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/FA Kolín 11.92
26.08.2020 7. Veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M Kolín 25.62
26.08.2020 7. Veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m překážek (0.91)/Dci Kolín 16.06
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 100 m/M/R03 3 Jičín 12.13
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 100 m/M/FB Jičín 12.03
21.08.2020 6. Veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m překážek (0.91)/Dci Kolín 15.67
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok daleký/M 19 Ústí nad Orlicí 5.01
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/M/R03 4 Ústí nad Orlicí 11.75
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/M/FB 6 Ústí nad Orlicí 11.97
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m překážek (0.91)/Dci Kolín 15.78
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/R01 4 Litomyšl 12.04
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/M/B04 3 Litomyšl 24.44
29.06.2020 Kontrolní závody T.J. Sokol Kolín - atletika (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m překážek (0.91)/Dci/B02 1 Kolín 16.00
29.06.2020 Kontrolní závody T.J. Sokol Kolín - atletika (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m překážek (0.91)/Dci/B01 1 Kolín 15.88
27.06.2020 2. kolo dorost, junioři (A.C. TEPO Kladno) 110 m překážek (0.91)/Dci Kladno 16.11
27.06.2020 2. kolo dorost, junioři (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/R02 3 Kladno 12.06
27.06.2020 2. kolo dorost, junioři (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/FA 6 Kladno 12.10
27.06.2020 2. kolo dorost, junioři (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/FB Kladno DNS
17.06.2020 Mikromítink ČAS - 120 let kolínské atletiky (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B02 5 Kolín 11.99
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 110 m překážek (0.91)/Dci 6 Kladno 16.26
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/B01 8 Kladno 11.97
06.06.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 110 m překážek (0.91)/Dci/F 4 Vlašim 16.98
20.05.2020 4. veřejné závody (T. J. Sokol Kolín - atletika) 60 m/M/B01 4 Kolín 07.59
16.05.2020 3. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/FA 6 Kolín 12.36
16.05.2020 3. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R02 2 Kolín 11.96
12.05.2020 1. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) sprintérský trojboj/M Kolín DNS
12.05.2020 1. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B02 MS Kolín 07.61
12.05.2020 1. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B03 MS Kolín 12.45
08.02.2020 18. MITGAS Schüler hallensportfest (SG Motor Gohlis-Nord Leipzig) 60 m/Dci/R4 2 Lipsko 07.46
08.02.2020 18. MITGAS Schüler hallensportfest (SG Motor Gohlis-Nord Leipzig) 60 m překážek (0.91)/Dci/F Lipsko 08.89
02.02.2020 KP hala OPEN Pardubického kraje (Pardubický KAS) 60 m překážek (0.91)/Dci/B01 MS Praha - Strahov 08.71
02.02.2020 KP hala OPEN Pardubického kraje (Pardubický KAS) 60 m/M/R07 MS Praha - Strahov 07.38
29.01.2020 4. halová středa (LIAZ Jablonec n. N.) 60 m překážek (0.91)/Dci 4 Jablonec nad Nisou 08.77
29.01.2020 4. halová středa (LIAZ Jablonec n. N.) 60 m/M/B03 1 Jablonec nad Nisou 07.49
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 60 m překážek (0.91)/Dci/B02 MS Praha - Stromovka 08.90
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 200 m/Dci/B04 MS Praha - Stromovka 24.77
18.01.2020 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci Český Brod 09.00
18.01.2020 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Dci Český Brod 07.56
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.91)/Dci/F 6 Praha - Strahov 08.93
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Dci/R01 3 Praha - Strahov 07.59
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.91)/Dci/R02 2 Praha - Strahov 08.82