Karta atleta

Export do excelu
  • Veselý Ondřej
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Třebíč, spolek
  • Trenér Josef Vomela
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.79 Třebíč 05.06.2018
60 m 07.37 Třebíč 20.09.2019
60 m 07.32 h Praha - Strahov 26.01.2020
100 m 11.77 Třebíč 17.09.2019
150 m 18.38 Jihlava 28.04.2018
150 m 20.77 h Praha-Strahov 16.01.2016
200 m 23.57 Pacov 16.06.2019
200 m 22.97 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
300 m 39.05 Třebíč 12.05.2018
400 m 51.79 Třebíč 20.09.2019
400 m 51.45 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
800 m 2:45.61 Jihlava 30.04.2016
1000 m 3:21.86 Třebíč 05.05.2018
60 m překážek 10.08 Třebíč 24.09.2016
60 m překážek 08.22 h Praha - Strahov 09.02.2020
100 m překážek 14.97 Třebíč 12.05.2018
110 m překážek 15.35 Třebíč 26.05.2019
200 m překážek 28.53 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
300 m překážek 38.91 Olomouc 28.06.2019
400 m překážek 56.24 Jihlava 22.06.2019
sprintérský trojboj 2086 Třebíč 17.09.2019
pohár rozhlasu 0662 Třebíč 16.05.2018
středoškolský pohár 1489 Třebíč 20.09.2019
středoškolský pohár 1511 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
pětiboj 1774 Jihlava 07.05.2016
devítiboj 3552 Třebíč 05.05.2018
čtyřboj 1180 Humpolec 13.09.2015
hod diskem 1kg 20.86 Třebíč 05.05.2018
hod oštěpem 600g 25.26 Třebíč 05.05.2018
hod kriketovým míčkem 50.70 Olomouc 23.05.2017
vrh koulí 3kg 05.93 Humpolec 13.09.2015
vrh koulí 4kg 09.32 Třebíč 05.05.2018
vrh koulí 5kg 09.13 Třebíč 11.05.2019
skok daleký 4.85 Třebíč 05.05.2018
skok o tyči 1.97 Třebíč 05.05.2018
skok vysoký 1.45 Olomouc 09.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.32 h Praha - Strahov 26.01.2020
200 m 22.97 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
400 m 51.85 h Praha - Stromovka 19.01.2020
60 m překážek 08.22 h Praha - Strahov 09.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/R1 2 Ostrava - Vítkovice 08.31
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/F 6 Ostrava - Vítkovice 08.28
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/R4 4 Ostrava - Vítkovice 22.97
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m př./Dci/B01 MS Praha - Strahov 08.22
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/FMS Praha - Stromovka DNS
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/B01 Praha - Stromovka DNS
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/R03 MS Praha - Stromovka 08.36
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/B1 2 Praha - Stromovka 08.44
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B12 2 Praha - Stromovka 23.18
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B5 1 Praha - Stromovka 07.38
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 200 m/Dci/B01 1 Praha - Strahov 23.17
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Dci/F Praha - Strahov 07.33
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m př./Dci/B01 1 Praha - Strahov 08.43
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Dci/R01 1 Praha - Strahov 07.32
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 400 m/Dci/B01 MS Praha - Stromovka 51.85
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m/Dci/R05 MS Praha - Stromovka 07.43
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m př./Dci/B02 MS Praha - Stromovka 08.69
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Dci/B01 MS Praha - Strahov 52.27