Karta atleta

Export do excelu
  • Petr Dočkal
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér: Prudký Aleš
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.08 h Otrokovice 09.12.2018
60 m 07.47 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
60 m 07.70 Otrokovice 19.05.2020
100 m 11.97 Znojmo 09.06.2019
150 m 18.19 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
150 m 17.76 Holešov 01.05.2019
200 m 23.86 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
200 m 24.21 Vyškov 18.05.2019
300 m 40.51 h Ostrava 14.01.2018
300 m 38.10 Holešov 01.05.2019
400 m 56.06 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
800 m 2:34.31 Praha-Eden 22.05.2016
40 yardů př. 05.51 h Otrokovice 09.12.2018
60 m překážek (0.76) 09.39 Prostějov 18.09.2016
60 m překážek (0.84) 08.43 h Ostrava 03.03.2018
100 m překážek (0.84) 13.76 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
110 m překážek (0.91) 16.03 Olomouc 25.05.2019
200 m překážek (0.76) 26.99 Jablonec nad Nisou 23.09.2018
300 m překážek (0.84) 40.55 Olomouc 28.06.2019
400 m překážek (0.91) 59.62 Brno 28.08.2019
skok vysoký 1.52 Otrokovice 03.05.2018
skok vysoký 1.60 h Otrokovice 23.12.2019
skok daleký 5.83 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
skok daleký 5.74 Uherské Hradiště 24.04.2018
trojskok 12.44 Břeclav 14.09.2019
trojskok 12.58 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020
vrh koulí 4kg 07.22 h Otrokovice 09.02.2017
vrh koulí 5kg 07.71 Otrokovice 11.05.2020
hod diskem 1,5kg 17.29 Otrokovice 11.05.2020
hod oštěpem 700g 21.31 Otrokovice 11.05.2020
hod kriketovým míčkem 55.20 Brno 06.09.2016
pohár rozhlasu 0005 Otrokovice 03.05.2018
středoškolský pohár 2010 Otrokovice 12.09.2019
pětiboj 2236 Praha-Eden 22.05.2016
trojboj 1102 Zlín 06.08.2016
vrhačský trojboj 0750 Otrokovice 11.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.47 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
60 m 07.70 Otrokovice 19.05.2020
100 m 11.99 Zlín 15.08.2020
200 m 24.70 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
200 m 24.62 Zlín 15.08.2020
300 m 38.6 Holešov 21.05.2020
60 m překážek (0.91) 08.63 h Olomouc 18.01.2020
110 m překážek (0.91) 16.03 Otrokovice 19.05.2020
300 m překážek (0.84) 40.61 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
400 m překážek (0.91) 62.22 Znojmo 23.08.2020
skok daleký 5.53 Otrokovice 19.05.2020
trojskok 12.58 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020
trojskok 12.20 Břeclav 26.09.2020
vrh koulí 5kg 07.71 Otrokovice 11.05.2020
hod diskem 1,5kg 17.29 Otrokovice 11.05.2020
hod oštěpem 700g 21.31 Otrokovice 11.05.2020
vrhačský trojboj 0750 Otrokovice 11.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 3. kolo soutěže družstev D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m překážek (0.84)/Dci/B01 2 Břeclav 41.43
26.09.2020 3. kolo soutěže družstev D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Dci Břeclav 12.20
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m překážek (0.84)/Dci/R3 6 Ostrava - Vítkovice 40.61
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) trojskok/Dci 7 Třinec 11.84
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) 300 m překážek (0.84)/Dci/B01 6 Třinec 41.82
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B01 3 Znojmo 62.22
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) trojskok/M 12 Znojmo 11.62
15.08.2020 Mítink Zlín 2020 (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m/M/B4 2 Zlín 11.99
15.08.2020 Mítink Zlín 2020 (Atletický klub Zlín, z.s.) 200 m/M/B3 6 Zlín 24.62
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/M 8 Břeclav 11.64
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m překážek (0.91)/M/B01 3 Břeclav 62.25
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 300 m překážek (0.84)/Dci/B01 2 Vyškov 42.12
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) trojskok/Dci 4 Vyškov 11.55
26.05.2020 Krajský přebor - dálka, trojskok, 200př, 300př, 400př (jen ZL-KAS) (TJ Jiskra Otrokovice) 400 m překážek (0.91)/M Otrokovice 62.35
26.05.2020 Krajský přebor - dálka, trojskok, 200př, 300př, 400př (jen ZL-KAS) (TJ Jiskra Otrokovice) 300 m překážek (0.84)/Dci Otrokovice 41.30
21.05.2020 Krajský přebor v nemistrovských bězích a hodu oštěpem (jen ZL-KAS) (Atletika Holešov, z.s.) 300 m/M/B01 2 Holešov 38.6
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Dci Otrokovice 5.53
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) 110 m překážek (0.91)/Dci Otrokovice 16.03
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) 100 m/Dci Otrokovice 12.22
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/M 4 Otrokovice 11.62
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/M Otrokovice 07.70
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) hod diskem 1,5kg/Dci 5 Otrokovice 17.29
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) vrh koulí 5kg/Dci 4 Otrokovice 07.71
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) hod oštěpem 700g/Dci 4 Otrokovice 21.31
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) vrhačský trojboj/Dci 4 Otrokovice 0750
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/R2 6 Ostrava - Vítkovice 08.75
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Dci 13 Ostrava - Vítkovice 12.40
06.02.2020 Mezinárodní halový mítink Otrokovice 2020 (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/Dci/F Otrokovice 12.20
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/R3 2 Ostrava - Vítkovice 07.47
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) trojskok/Dci Ostrava - Vítkovice 12.53
25.01.2020 Olympijské nádeje V4 60 m překážek (0.91)/Dci/R2 2 Bratislava 08.80
25.01.2020 Olympijské nádeje V4 60 m překážek (0.91)/Dci/FA 8 Bratislava 08.94
25.01.2020 Olympijské nádeje V4 trojskok/Dci Bratislava 12.12
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.91)/Dci/R01 3 Ostrava - Vítkovice 08.83
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) trojskok/M 7 Ostrava - Vítkovice 12.58
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.91)/Dci/F Ostrava - Vítkovice 08.92
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 200 m/M/B05 4 Ostrava - Vítkovice 25.12
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/R01 2 Olomouc 08.63
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/FA Olomouc 08.80
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Dci/R03 3 Olomouc 07.62
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Dci/FC Olomouc 07.70
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/F 8 Ostrava - Vítkovice 08.81
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/R01 6 Ostrava - Vítkovice 08.85
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B08 4 Ostrava - Vítkovice 24.70