Karta atleta

Export do excelu
  • Matěj Severa
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Morávek Antonín
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.88 h Nymburk 02.12.2018
60 m 07.48 h Český Brod 18.01.2020
60 m 07.63 Kolín 12.05.2020
100 m 11.84 Kolín 16.05.2020
150 m 18.55 Kolín 18.06.2019
150 m 18.53 h Praha - Strahov 07.12.2019
200 m 25.09 Kolín 25.05.2019
200 m 25.33 h Lipsko 08.02.2020
skok daleký 4.87 Kolín 08.05.2019
středoškolský pohár 0000 Kolín 07.10.2019
středoškolský pohár 0000 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
chůze dráha 3000 m 23:22.71 Hranice 06.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.48 h Český Brod 18.01.2020
60 m 07.63 Kolín 12.05.2020
100 m 11.84 Kolín 16.05.2020
200 m 25.33 h Lipsko 08.02.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - 66. ročník Polabských závodů - Kolín (TJ Sokol Kolín - atletika) 100 m/M/F Kolín NM
16.05.2020 3. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R02 3 Kolín 11.99
16.05.2020 3. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/FB Kolín 11.84
12.05.2020 1. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) sprintérský trojboj/M Kolín DNS
12.05.2020 1. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B04 MS Kolín 07.63
12.05.2020 1. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B04 MS Kolín 12.36
08.02.2020 18. MITGAS Schüler hallensportfest (SG Motor Gohlis-Nord Leipzig) 60 m/Dci/R3 5 Lipsko 07.71
08.02.2020 18. MITGAS Schüler hallensportfest (SG Motor Gohlis-Nord Leipzig) 200 m/Dci/B1 3 Lipsko 25.33
21.01.2020 Halové závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B02 3 Nymburk 07.66
21.01.2020 Halové závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B08 3 Nymburk 07.75
18.01.2020 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Dci Český Brod 07.48
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Dci/R02 3 Praha - Strahov 07.67
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B04 3 Praha - Strahov 25.83