Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Valo
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SK Aktis Praha z.s.
  • Trenér: Bártl Radek
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.47 Praha - Děkanka 03.05.2018
60 m 08.25 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
100 m 12.39 Cheb 23.07.2020
150 m 20.36 h Praha - Stromovka 10.01.2018
150 m 18.87 Stará Boleslav 16.09.2020
200 m 26.08 Jablonec nad Nisou 15.08.2020
300 m 40.87 h Praha-Strahov 18.01.2019
300 m 40.19 Cheb 23.07.2020
400 m 57.25 h Praha - Stromovka 22.01.2019
400 m 56.35 Praha - Eden 26.06.2020
600 m 2:01.77 Praha-Stromovka 21.06.2016
800 m 2:24.39 Praha - Děkanka 14.05.2017
800 m 2:19.60 h Praha - Stromovka 02.12.2017
1000 m 3:11.34 Praha - Eden 01.10.2017
1000 m 3:09.72 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
1500 m 5:13.24 Praha - Juliska 13.10.2019
60 m překážek (0.76) 13.04 h Praha-Stromovka 10.02.2016
60 m překážek (0.76) 12.93 Praha - Kotlářka 16.06.2016
60 m překážek 11.18 Vlašim 09.09.2017
60 m překážek (0.84) 10.73 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
60 m překážek (0.91) 10.29 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
100 m překážek (0.84) 16.63 Praha - Přátelství 29.09.2018
110 m překážek (0.91) 18.89 Praha - Děkanka 04.06.2020
200 m překážek (0.76) 31.00 Stará Boleslav 12.09.2018
300 m překážek (0.84) 44.67 Praha - Eden 30.05.2019
skok vysoký 1.60 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok vysoký 1.72 Jičín 21.08.2021
skok o tyči 3.45 h Praha - Stromovka 01.02.2020
skok o tyči 3.74 Jičín 23.08.2020
skok daleký 5.42 h Praha - Stromovka 01.02.2020
skok daleký 5.69 Praha - Juliska 18.08.2020
trojskok 12.79 Kladno 28.09.2021
vrh koulí 3kg 06.97 Praha-Juliska 22.09.2016
vrh koulí 3kg 06.71 h Praha-Strahov 06.12.2016
vrh koulí 4kg 08.27 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018
vrh koulí 4kg 09.25 Vlašim 01.09.2018
vrh koulí 5kg 08.30 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
vrh koulí 5kg 09.51 Praha - Přátelství 27.08.2020
vrh koulí 6kg 09.21 Praha - ZŠ Janského 07.09.2021
hod diskem 1kg 26.59 Praha - Přátelství 29.09.2018
hod diskem 1,5kg 25.58 Vlašim 30.05.2020
hod oštěpem 600g 23.18 Praha - Přátelství 29.09.2018
hod oštěpem 700g 23.41 Praha - Děkanka 04.06.2020
hod kriketovým míčkem 29.74 Praha-Stromovka 15.09.2016
pětiboj 0448 Praha 28.09.2015
sedmiboj hala [Zci] 2741 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
sedmiboj hala [Dci] 3199 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
devítiboj 3693 Praha - Přátelství 29.09.2018
desetiboj [Dci] 4350 Praha - Juliska 13.10.2019
vrhačský trojboj 0914 Praha - Juliska 19.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.39 Cheb 23.07.2020
150 m 18.87 Stará Boleslav 16.09.2020
200 m 26.08 Jablonec nad Nisou 15.08.2020
300 m 40.19 Cheb 23.07.2020
400 m 56.35 Praha - Eden 26.06.2020
110 m překážek (0.91) 18.89 Praha - Děkanka 04.06.2020
skok vysoký 1.58 h Praha - Stromovka 02.02.2020
skok o tyči 3.45 h Praha - Stromovka 01.02.2020
skok o tyči 3.74 Jičín 23.08.2020
skok daleký 5.42 h Praha - Stromovka 01.02.2020
skok daleký 5.69 Praha - Juliska 18.08.2020
trojskok 12.70 Praha - Přátelství 27.08.2020
vrh koulí 5kg 09.51 Praha - Přátelství 27.08.2020
hod diskem 1,5kg 25.58 Vlašim 30.05.2020
hod oštěpem 700g 23.41 Praha - Děkanka 04.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) trojskok/Dci 6 Třebíč 12.25
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok o tyči/Dci 5 Třebíč 3.70
16.09.2020 3. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 150 m/Dci Stará Boleslav 18.87
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Dci 12 Ostrava - Vítkovice 3.74
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Dci 14 Ostrava - Vítkovice 12.29
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) vrh koulí 5kg/Dci 11 Praha - Přátelství 09.51
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) trojskok/Dci Praha - Přátelství 12.70
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) skok o tyči/M 5 Jičín 3.74
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) trojskok/M 5 Jičín 12.15
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) skok o tyči/Dci Praha - Juliska 3.60
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) skok daleký/Dci 8 Praha - Juliska 5.69
15.08.2020 MLADÁ EVROPA Mezinárodní mítink juniorů a juniorek do 19 let a otevřený mítink pro muže a ženy do 22 let (TJ LIAZ Jablonec n.N.) skok o tyči/U23M Jablonec nad Nisou 3.45
15.08.2020 MLADÁ EVROPA Mezinárodní mítink juniorů a juniorek do 19 let a otevřený mítink pro muže a ženy do 22 let (TJ LIAZ Jablonec n.N.) 200 m/U23M/B03 3 Jablonec nad Nisou 26.08
23.07.2020 Běžecký mítink na Zlaté dráze (SKP Union Cheb) 300 m/M Cheb 40.19
23.07.2020 Běžecký mítink na Zlaté dráze (SKP Union Cheb) 100 m/M 5 Cheb 12.39
22.07.2020 Oddílové závody ve skoku o tyči (TJ Dukla Praha) skok o tyči/M Praha - Juliska 3.40
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok o tyči/M 7 Ústí nad Orlicí 3.47
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok daleký/M 18 Ústí nad Orlicí 5.15
10.07.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B02 4 Praha - Eden 40.35
10.07.2020 Veřejné závody ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B03 1 Praha - Eden 19.47
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) skok o tyči/M 6 Litomyšl 3.43
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) trojskok/M 8 Litomyšl 11.34
27.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) skok o tyči/J Praha - Eden DNS
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/J/B03 4 Praha - Eden 56.35
21.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) skok o tyči/Dci/F 4= Praha - Děkanka 3.45
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) skok daleký/Dci/F 13 Praha - Děkanka 5.42
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) trojskok/Dci/F 4 Praha - Děkanka 11.92
04.06.2020 Veřejné závody - Děkanka podruhé (Spartak Praha 4) hod oštěpem 700g/Dci 9 Praha - Děkanka 23.41
04.06.2020 Veřejné závody - Děkanka podruhé (Spartak Praha 4) 110 m překážek (0.91)/Dci/B01 3 Praha - Děkanka 18.89
04.06.2020 Veřejné závody - Děkanka podruhé (Spartak Praha 4) skok daleký/M 12 Praha - Děkanka 5.36
30.05.2020 Atletika pod Blaníkem 2 (TJ Spartak Vlašim) skok o tyči/M 5 Vlašim 3.35
30.05.2020 Atletika pod Blaníkem 2 (TJ Spartak Vlašim) hod diskem 1,5kg/Dci Vlašim 25.58
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/M/SB Praha - Stromovka NM
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok o tyči/Dci/S01 3= Praha - Stromovka 3.45
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Dci 9 Praha - Stromovka 1.58
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Dci 13 Praha - Stromovka 5.42
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) skok o tyči/Dci MS Praha - Strahov 3.10
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Dci MS Praha - Strahov 5.24
17.01.2020 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) skok o tyči/M 5= Praha - Strahov 3.30