Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Šimůnek
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.
  • Trenér: Stránský Aleš
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.46 Ústí nad Orlicí 19.09.2019
200 m 26.93 Chrudim 31.08.2019
400 m 58.18 Svitavy 24.09.2019
800 m 2:05.51 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
800 m 2:04.15 Ústí nad Orlicí 29.08.2020
1000 m 2:40.90 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
1500 m 4:17.97 h Praha - Stromovka 19.01.2020
1500 m 4:11.06 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
3000 m 09:12.19 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020
1500 m překážek 5:10.76 Svitavy 28.04.2018
2000 m překážek (0.84) 7:00.44 Svitavy 27.04.2019
středoškolský pohár 1563 Ústí nad Orlicí 19.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:05.51 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
800 m 2:04.15 Ústí nad Orlicí 29.08.2020
1000 m 2:40.90 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
1500 m 4:17.97 h Praha - Stromovka 19.01.2020
1500 m 4:11.06 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
3000 m 09:12.19 Ostrava - Vítkovice 06.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2020 3. kolo společného KPD mužů a žen a KPJ mužů a žen OPEN (TJ Svitavy) 1500 m/M MS Svitavy 4:15.75
13.09.2020 3. kolo společného KPD mužů a žen a KPJ mužů a žen OPEN (TJ Svitavy) 400 m/M/B02 Svitavy DNS
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Dci 6 Ostrava - Vítkovice 4:11.06
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Dci 10 Ostrava - Vítkovice 09:12.19
29.08.2020 Rieter mítink (Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/M/B02 5 Ústí nad Orlicí 2:04.15
15.08.2020 70.ročník Velké ceny Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 1500 m/M 5 Opava 4:12.14
01.08.2020 Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek Běh do vrchu/J 7 Bělá pod Pradědem, Domašov-Šerák 0:35:13
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Dci Kolín 2:06.57
27.06.2020 49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců (AK Olomouc) 1500 m/M/B01 9 Olomouc 4:18.57
17.06.2020 Ústecké memoriály (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/M/B02 1 Ústí nad Orlicí 2:04.97
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Česká Třebová (AK ISCAREX Česká Třebová) 800 m/M Česká Třebová 2:07.0
23.05.2020 Veřejný oddílový závod na 3000 m (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 3000 m/M 6 Ústí nad Orlicí 09:21.7
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Dci 14 Ostrava - Vítkovice 4:19.14
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 800 m/M/B03 4 Ostrava - Vítkovice 2:05.51
02.02.2020 KP hala OPEN Pardubického kraje (Pardubický KAS) 1500 m/M 5 Praha - Strahov 4:22.48
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 1500 m/Dci MS Praha - Stromovka 4:17.97
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Dci/F 7 Ostrava - Vítkovice 4:19.77
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 1000 m/M Ostrava - Vítkovice 2:40.90