Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Mitevová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér: Prudký Aleš
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.67 h Otrokovice 09.12.2018
60 m 08.37 Brno 12.09.2017
60 m 08.36 h Olomouc 16.02.2018
100 m 13.06 Holešov 20.06.2020
150 m 20.62 h Ostrava 20.02.2018
150 m 21.21 Holešov 01.05.2019
200 m 28.05 Břeclav 26.05.2018
300 m 52.04 Břeclav 17.05.2015
600 m 2:16.04 Brno 09.09.2014
800 m 2:51.94 Praha-Eden 22.05.2016
800 m 2:37.25 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
40 yardů př. 06.19 h Otrokovice 09.12.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.65 Olomouc 25.09.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 10.22 h Ostrava 10.12.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 09.04 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.11 Uherské Hradiště 15.05.2018
100 m překážek (0.84) 15.57 Vyškov 04.07.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 15.18 Vyškov 11.07.2020
200 m překážek (0.76) 32.09 Uherské Hradiště 29.05.2018
300 m překážek (0.76) 50.54 Olomouc 25.05.2019
400 m překážek (0.76) 74.88 Otrokovice 07.05.2019
skok vysoký 1.54 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok vysoký 1.54 Břeclav 19.07.2020
skok daleký 5.43 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok daleký 5.71 Vyškov 11.07.2020
trojskok 11.64 Brno 28.08.2019
trojskok 11.60 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
vrh koulí 3kg 08.28 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrh koulí 3kg 08.31 Uherské Hradiště 09.06.2020
hod diskem 1kg 19.99 Otrokovice 03.08.2019
hod oštěpem 500g 29.82 Uherské Hradiště 09.06.2020
hod oštěpem 600g 25.92 Hodonín 25.08.2019
hod kriketovým míčkem 43.64 Brno 06.09.2016
pohár rozhlasu 1119 Otrokovice 04.05.2017
středoškolský pohár 1364 Otrokovice 12.09.2019
pětiboj 2351 Praha-Eden 22.05.2016
pětiboj hala [Zky] 2068 h Ostrava 14.01.2017
pětiboj hala [Dky] 3210 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrhačský trojboj 1051 Otrokovice 03.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.06 Holešov 20.06.2020
200 m 28.74 Otrokovice 01.06.2020
800 m 2:37.25 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
60 m překážek (0.76/8.50) 09.04 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
100 m překážek (0.84) 15.57 Vyškov 04.07.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 15.18 Vyškov 11.07.2020
skok vysoký 1.54 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok vysoký 1.54 Břeclav 19.07.2020
skok daleký 5.43 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok daleký 5.71 Vyškov 11.07.2020
trojskok 11.60 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
trojskok 11.22 Holešov 20.06.2020
vrh koulí 3kg 08.28 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrh koulí 3kg 08.31 Uherské Hradiště 09.06.2020
hod diskem 1kg 17.87 Otrokovice 11.05.2020
hod oštěpem 500g 29.82 Uherské Hradiště 09.06.2020
pětiboj hala [Dky] 3210 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrhačský trojboj 1014 Otrokovice 11.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky Ostrava - Vítkovice NM
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Dky Ostrava - Vítkovice DNS
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) skok daleký/Dky 4 Olomouc 5.28
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/Ž 4 Břeclav 1.54
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Ž 7 Břeclav 5.01
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 2 Břeclav 15.98
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) trojskok/Dky 6 Vyškov 10.47
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/Dky Vyškov 5.71
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 1 Vyškov 15.18
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/Ž Vyškov 5.39
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) trojskok/Ž 5 Vyškov 10.54
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 1 Vyškov 15.57
27.06.2020 49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců (AK Olomouc) 100 m/Ž/R04 4 Olomouc 13.45
27.06.2020 49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců (AK Olomouc) 100 m překážek (0.84)/Ž Olomouc 15.74
20.06.2020 Krajský pohár jednotlivců dorosteneckých a juniorských kategorií (Atletika Holešov, z.s.) trojskok/Dky Holešov 11.22
20.06.2020 Krajský pohár jednotlivců dorosteneckých a juniorských kategorií (Atletika Holešov, z.s.) 100 m/Dky/F Holešov 13.06
20.06.2020 Krajský pohár jednotlivců dorosteneckých a juniorských kategorií (Atletika Holešov, z.s.) 100 m/Dky/R02 1 Holešov 13.12
09.06.2020 1. kolo KP družstev staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) vrh koulí 3kg/Dky 4 Uherské Hradiště 08.31
09.06.2020 1. kolo KP družstev staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky Uherské Hradiště 14.76
09.06.2020 1. kolo KP družstev staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) hod oštěpem 500g/Dky 4 Uherské Hradiště 29.82
05.06.2020 Mikromítink ČAS (SSK Vítkovice) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky Ostrava - Vítkovice 15.19
05.06.2020 Mikromítink ČAS (SSK Vítkovice) skok daleký/Ž Ostrava - Vítkovice 5.42
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Otrokovice (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Dky Otrokovice 4.79
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Otrokovice (TJ Jiskra Otrokovice) hod oštěpem 500g/Dky Otrokovice 28.84
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Otrokovice (TJ Jiskra Otrokovice) 200 m/Dky/B01 1 Otrokovice 28.74
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Otrokovice (TJ Jiskra Otrokovice) 100 m/Ž Otrokovice 13.32
27.05.2020 Krajský přebor - 100 m přek, 110 m přek, 400 m, 800 m, 1500 m, výška (jen ZL-KAS) (AK Zlín) 100 m překážek (0.84)/Ž Zlín 15.52
26.05.2020 Krajský přebor - dálka, trojskok, 200př, 300př, 400př (jen ZL-KAS) (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/Ž Otrokovice 10.63
26.05.2020 Krajský přebor - dálka, trojskok, 200př, 300př, 400př (jen ZL-KAS) (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Dky Otrokovice 4.80
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/Ž Otrokovice 10.41
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky Otrokovice 15.66
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Dky Otrokovice 5.10
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) 100 m/Dky/B01 1 Otrokovice 13.62
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) hod diskem 1kg/Dky Otrokovice 17.87
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) vrh koulí 3kg/Dky Otrokovice 08.03
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) hod oštěpem 500g/Dky Otrokovice 24.52
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) vrhačský trojboj/Dky Otrokovice 1014
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R3 6 Ostrava - Vítkovice 09.04
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky 12 Ostrava - Vítkovice 5.30
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Dky 5 Ostrava - Vítkovice 11.60
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky/B1 7 Praha - Stromovka 3:00.12
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 3 Praha - Stromovka 09.05
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Dky 13 Praha - Stromovka 1.50
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Dky Praha - Stromovka 5.43
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 16 Praha - Stromovka 07.68
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj hala [Dky]/Dky/F 13 Praha - Stromovka 2944
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok daleký/Dky Ostrava - Vítkovice NM
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) trojskok/Dky 8 Ostrava - Vítkovice 10.83
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Dky Ostrava - Vítkovice DNS
25.01.2020 Olympijské nádeje V4 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R1 2 Bratislava 09.24
25.01.2020 Olympijské nádeje V4 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/FA Bratislava 09.12
25.01.2020 Olympijské nádeje V4 trojskok/Dky Bratislava 10.91
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) pětiboj hala [Dky]/Dky Ostrava - Vítkovice 3210
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 800 m/Dky/B01 2 Ostrava - Vítkovice 2:37.25
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 2 Ostrava - Vítkovice 09.16
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Dky 19 Ostrava - Vítkovice 08.28
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok daleký/Dky Ostrava - Vítkovice 5.31
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok vysoký/Dky Ostrava - Vítkovice 1.54
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky Ostrava - Vítkovice 5.24
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F 6 Ostrava - Vítkovice 09.33
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R02 1 Ostrava - Vítkovice 09.31
09.01.2020 Novoroční Otrokovická hala (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Dky 6 Otrokovice 4.44
09.01.2020 Novoroční Otrokovická hala (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/Dky 4 Otrokovice 10.86
09.01.2020 Novoroční Otrokovická hala (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Dky Otrokovice 1.53
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R01 6 Ostrava - Vítkovice 09.39
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F 4 Ostrava - Vítkovice 09.42
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky Ostrava - Vítkovice 5.30