Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Paťavová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér: Kadla Jiří
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - 2 -
- - - - - - - - - - - - 2 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 06.27 h Otrokovice 17.02.2015
60 m 08.49 Hranice 25.04.2019
150 m 21.58 h Ostrava 03.02.2017
150 m 20.74 Třinec 07.05.2017
200 m 26.93 Zlín 31.05.2019
300 m 50.57 Ostrava 18.06.2014
600 m 2:04.45 Uherské Hradiště 20.05.2015
800 m 2:41.10 Třinec 08.05.2017
800 m 2:43.80 h Ostrava 13.01.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 09.89 Olomouc 25.09.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 09.80 h Ostrava 10.12.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 09.47 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 09.08 h Praha - Stromovka 23.02.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 15.27 Brno 12.09.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 15.48 Třinec 11.05.2019
100 m překážek (0.84) 18.42 Šumperk 05.07.2020
200 m překážek (0.76) 33.92 Šumperk 11.09.2016
skok vysoký 1.67 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
skok vysoký 1.66 Atletický stadion TJ Valašské Meziříčí 18.09.2018
skok o tyči 3.36 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
skok o tyči 3.42 Olomouc 02.08.2020
skok daleký 5.22 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
skok daleký 4.94 Třinec 12.05.2019
vrh koulí 2kg 06.68 Uherské Hradiště 09.06.2015
vrh koulí 2kg 07.82 h Ostrava 17.01.2016
vrh koulí 3kg 11.02 Olomouc 25.05.2019
vrh koulí 3kg 11.23 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
hod oštěpem 500g 28.35 Třinec 12.05.2019
hod kriketovým míčkem 49.70 Olomouc 25.09.2016
středoškolský pohár 2246 Uherské Hradiště 20.09.2018
pětiboj 2590 Praha-Eden 22.05.2016
pětiboj hala [Zky] 3107 h Praha - Stromovka 09.02.2018
pětiboj hala [Dky] 3301 h Praha - Stromovka 08.02.2019
sedmiboj [Zky] 3975 Třinec 08.05.2017
sedmiboj [Dky] 4095 Třinec 11.05.2019
čtyřboj 1406 Třinec 19.06.2014
trojboj 1608 Zlín 06.08.2016
sprintérský trojboj 1892 Uherské Hradiště 28.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.5 Valašské Meziříčí 01.06.2020
200 m 28.81 Olomouc 27.06.2020
800 m 2:54.63 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
60 m překážek (0.76/8.50) 09.31 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
100 m překážek (0.84) 18.42 Šumperk 05.07.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 16.54 Olomouc 02.08.2020
skok vysoký 1.60 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok o tyči 3.36 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
skok o tyči 3.42 Olomouc 02.08.2020
skok daleký 4.97 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok daleký 4.65 Valašské Meziříčí 01.06.2020
vrh koulí 3kg 11.23 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
vrh koulí 3kg 10.40 Valašské Meziříčí 09.10.2020
pětiboj hala [Dky] 3131 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
sprintérský trojboj 1892 Uherské Hradiště 28.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2020 Podzimní Házení (SKM Valašské Meziříčí) vrh koulí 3kg/Dky Valašské Meziříčí 10.40
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Opava) skok o tyči/Jky Opava 3.16
20.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/U23Z Jablonec nad Nisou DNS
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Dky 5 Ostrava - Vítkovice 3.25
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) skok o tyči/Dky Olomouc 3.42
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 1 Olomouc 16.54
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) vrh koulí 3kg/Dky 6 Vyškov 10.12
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok o tyči/Dky 1= Vyškov 3.10
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 Vyškov DQ
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) skok o tyči/Ž Šumperk 3.35
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 3 Šumperk 18.42
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/Ž/B03 1 Šumperk 27.75
27.06.2020 49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců (AK Olomouc) skok o tyči/Ž Olomouc 3.40
27.06.2020 49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců (AK Olomouc) 200 m/Ž/B03 8 Olomouc 28.81
24.06.2020 2. kolo KP družstev staršího žactva (AK Zlín) skok o tyči/Ž Zlín 3.30
09.06.2020 1. kolo KP družstev staršího žactva (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok o tyči/Dky Uherské Hradiště 3.30
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Valašské Meziříčí II (SKM Valašské Meziříčí) skok daleký/Dky/F Valašské Meziříčí 4.65
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Valašské Meziříčí II (SKM Valašské Meziříčí) vrh koulí 3kg/Dky Valašské Meziříčí 10.26
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Valašské Meziříčí II (SKM Valašské Meziříčí) 60 m/Ž 3= Valašské Meziříčí 08.5
28.05.2020 Krajské přebory ve sprintech a vrzích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) sprintérský trojboj/Ž 6 Uherské Hradiště 1892
28.05.2020 Krajské přebory ve sprintech a vrzích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 60 m/Dky/B01 4 Uherské Hradiště 08.55
28.05.2020 Krajské přebory ve sprintech a vrzích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 100 m/Ž/B02 2 Uherské Hradiště 13.67
28.05.2020 Krajské přebory ve sprintech a vrzích (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 200 m/Ž/B02 2 Uherské Hradiště 29.09
25.05.2020 Otevřený krajský přebor Zlínského kraje ve skoku o tyči (SKM Valašské Meziříčí) skok o tyči/Dky/F Valašské Meziříčí 2.87
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Dky 5 Ostrava - Vítkovice 3.26
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky/B1 8 Praha - Stromovka 3:13.92
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 6 Praha - Stromovka 09.39
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Dky 10 Praha - Stromovka 1.53
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Dky 13 Praha - Stromovka 4.97
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 6 Praha - Stromovka 10.77
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj hala [Dky]/Dky/F 14 Praha - Stromovka 2863
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R2 6 Ostrava - Vítkovice 09.50
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok o tyči/Dky Ostrava - Vítkovice 3.31
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Dky 6 Ostrava - Vítkovice 10.75
25.01.2020 48. ročník Slezské laťky (TJ Sokol Opava) skok o tyči/Ž Opava DNS
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) pětiboj hala [Dky]/Dky 6 Ostrava - Vítkovice 3131
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 800 m/Dky/B01 9 Ostrava - Vítkovice 2:54.63
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 4 Ostrava - Vítkovice 09.31
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Dky Ostrava - Vítkovice 10.86
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok daleký/Dky 8 Ostrava - Vítkovice 4.95
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok vysoký/Dky Ostrava - Vítkovice 1.60
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Ostrava - Vítkovice 11.23
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Dky Ostrava - Vítkovice 3.36
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R02 4 Ostrava - Vítkovice 09.53
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R03 2 Ostrava - Vítkovice 09.59
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Ostrava - Vítkovice 10.84
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Ž Ostrava - Vítkovice 3.25