Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Landsmannová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér: Janeček Matúš
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - 1
- - - - - - - - - - 1 - - - -
- - - - - - - - - 2 - - - 1 1

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.26 h Praha-Strahov 06.12.2016
150 m 21.98 Praha - Juliska 19.06.2018
200 m 29.39 Praha - Strahov 05.10.2018
300 m 46.32 h Praha - Stromovka 22.01.2017
300 m 46.17 Praha - Děkanka 10.06.2018
600 m 1:50.01 Kolín 27.09.2015
600 m 1:44.20 h Praha-Strahov 06.12.2016
800 m 2:20.41 Kolín 22.06.2019
800 m 2:22.64 h Praha - Strahov 11.01.2020
1000 m 3:06.58 Praha - Eden 04.05.2018
1000 m 3:07.28 h Praha - Strahov 17.01.2020
1500 m 4:50.31 Praha - Děkanka 14.06.2017
1500 m 4:59.69 h Praha - Stromovka 25.01.2020
2000 m 7:08.54 h Praha-Strahov 11.01.2019
2000 m 7:07.90 Praha - Eden 03.05.2019
3000 m 10:42.59 Praha - Eden 28.09.2017
3000 m 10:45.20 h Praha - Stromovka 23.02.2019
středoškolský pohár 1250 Praha - Strahov 05.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:22.64 h Praha - Strahov 11.01.2020
800 m 2:23.89 Praha - Děkanka 21.06.2020
1000 m 3:07.28 h Praha - Strahov 17.01.2020
1000 m 3:07.33 Praha - Přátelství 01.06.2020
1500 m 4:59.69 h Praha - Stromovka 25.01.2020
1500 m 4:51.70 České Budějovice 04.07.2020
3000 m 10:53.35 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) 800 m/Jky 6 Praha - Juliska 2:27.14
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 1500 m/Ž 9 Domažlice 4:54.83
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 1500 m/Ž 10 České Budějovice 4:51.70
21.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 800 m/Dky/F 4 Praha - Děkanka 2:23.89
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 1500 m/Dky/F Praha - Děkanka 5:01.97
01.06.2020 VZ USK Praha mládeže a dospělých (USK Praha) 1000 m/Ž 4 Praha - Přátelství 3:07.33
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Dky 8 Ostrava - Vítkovice 5:00.10
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Dky 4 Ostrava - Vítkovice 10:53.35
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 3000 m/Ž/B01 6 Praha - Stromovka 10:57.54
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 1500 m/Ž/F MS Praha - Stromovka 4:59.69
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 1500 m/Dky MS Praha - Stromovka 4:59.94
17.01.2020 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 1000 m/Ž/B2 6 Praha - Strahov 3:07.28
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Dky/B01 MS Praha - Strahov 2:22.64