Karta atleta

Export do excelu
  • Vendula Holečková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Voňavka Marek
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - 2 - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
vrh koulí 3kg 10.55 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
vrh koulí 3kg 10.74 Kolín 29.08.2020
hod diskem 0,75kg 26.70 Vlašim 05.05.2017
hod diskem 1kg 24.02 Kolín 29.08.2020
hod kladivem 3kg 58.81 Jablonec nad Nisou 03.10.2020
hod kladivem 4kg 50.30 Jablonec nad Nisou 19.09.2020
hod oštěpem 500g 18.03 Kladno 10.10.2018
hod břemenem 10kg 14.45 Kladno 10.10.2018
hod břemenem 10kg 11.92 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
pohár rozhlasu 0361 Kladno 02.05.2017
vrhačský trojboj 0787 Kladno 13.11.2016
vrhačský čtyřboj 1082 Kladno 13.11.2016
vrhačský pětiboj 2380 Kladno 10.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 3kg 10.55 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
vrh koulí 3kg 10.74 Kolín 29.08.2020
hod diskem 1kg 24.02 Kolín 29.08.2020
hod kladivem 3kg 58.81 Jablonec nad Nisou 03.10.2020
hod kladivem 4kg 50.30 Jablonec nad Nisou 19.09.2020
hod oštěpem 500g 14.14 Kladno 07.10.2020
hod břemenem 10kg 11.92 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
hod břemenem 10kg 12.62 Kladno 07.10.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2020 Nýřanský vrhačský čtyřboj, 26. ročník (Mílaři Domažlice ) vrhačský čtyřboj/Dky Nýřany DNF
10.10.2020 Nýřanský vrhačský čtyřboj, 26. ročník (Mílaři Domažlice ) hod diskem 1kg/Dky Nýřany DNS
10.10.2020 Nýřanský vrhačský čtyřboj, 26. ročník (Mílaři Domažlice ) hod oštěpem 500g/Dky Nýřany DNS
10.10.2020 Nýřanský vrhačský čtyřboj, 26. ročník (Mílaři Domažlice ) hod kladivem 3kg/Dky Nýřany 56.68
10.10.2020 Nýřanský vrhačský čtyřboj, 26. ročník (Mílaři Domažlice ) vrh koulí 3kg/Dky 4 Nýřany 09.80
06.10.2020 Vrhačské víceboje A.C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Dky Kladno 10.58
07.10.2020 Vrhačské víceboje A.C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1kg/Dky Kladno 20.57
07.10.2020 Vrhačské víceboje A.C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 500g/Dky 4 Kladno 14.14
06.10.2020 Vrhačské víceboje A.C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) hod kladivem 3kg/Dky Kladno 58.17
07.10.2020 Vrhačské víceboje A.C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) hod břemenem 10kg/Dky Kladno 12.62
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod kladivem 3kg/Dky Jablonec nad Nisou 58.81
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 19 Jablonec nad Nisou 09.85
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod diskem 1kg/Dky 14 Třebíč 19.52
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kladivem 3kg/Dky Třebíč 56.13
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 3kg/Dky 17 Třebíč 10.21
19.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod kladivem 4kg/U23Z 6 Jablonec nad Nisou 50.30
16.09.2020 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) hod kladivem 4kg/Ž 8 Kladno 49.08
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) hod kladivem 3kg/Dky Ostrava - Vítkovice 55.89
29.08.2020 3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Dky 4 Kolín 10.74
29.08.2020 3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 3kg/Dky Kolín 56.14
29.08.2020 3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1kg/Dky 5 Kolín 24.02
22.08.2020 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) hod kladivem 4kg/Ž 6 Ostrava - Vítkovice 47.93
15.08.2020 MLADÁ EVROPA Mezinárodní mítink juniorů a juniorek do 19 let a otevřený mítink pro muže a ženy do 22 let (TJ LIAZ Jablonec n.N.) hod kladivem 4kg/U23Z Jablonec nad Nisou 45.88
18.07.2020 2. kolo extraligy mužů a žen (A. C. TEPO Kladno) hod kladivem 4kg/Ž 7 Kladno 47.74
14.07.2020 Klubové závody A.C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) hod kladivem 3kg/Dky Kladno 55.32
04.07.2020 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) hod kladivem 4kg/Ž 6 Praha - Juliska 46.42
27.06.2020 2. kolo Středočeského krajského přeboru družstev dorostu a juniorů (A.C. TEPO Kladno) hod kladivem 3kg/Dky Kladno 53.52
27.06.2020 2. kolo Středočeského krajského přeboru družstev dorostu a juniorů (A.C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Dky 5 Kladno 09.84
27.06.2020 2. kolo Středočeského krajského přeboru družstev dorostu a juniorů (A.C. TEPO Kladno) hod diskem 1kg/Dky 4 Kladno 19.52
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) hod kladivem 3kg/Dky Kladno 53.83
06.06.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) hod kladivem 3kg/Dky/F Vlašim 50.04
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Kladno (A. C. TEPO Kladno) hod kladivem 3kg/Dky Kladno 51.68
24.05.2020 1. veřejné závody AK Škoda Plzeň v hodu oštěpem a kladivem (AK Škoda Plzeň ) hod kladivem 3kg/Dky Plzeň 53.18
24.01.2020 KLADNO INDOOR (A.C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Dky Kladno 10.27
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) hod břemenem 10kg/Jky Ostrava - Vítkovice 11.92
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 8 Ostrava - Vítkovice 10.55
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Dky 6 Praha - Strahov 10.40