Karta atleta

Export do excelu
  • Michaela Dostálová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 06.00 h Otrokovice 09.12.2018
60 m 08.92 Brno 12.09.2017
60 m 08.90 h Olomouc 16.02.2018
100 m 14.31 Břeclav 26.05.2018
150 m 22.13 Zlín 14.06.2017
150 m 21.30 h Ostrava 20.02.2018
200 m 30.17 Olomouc 16.09.2017
200 m 29.93 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
300 m 47.70 Brno 13.09.2017
300 m 47.26 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
400 m 68.76 Jihlava 19.05.2018
400 m 67.27 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
600 m 1:54.18 Olomouc 23.08.2017
800 m 2:36.68 Hodonín 09.09.2017
800 m 2:39.71 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
1500 m 5:52.84 Olomouc 25.05.2019
1500 m 6:08.72 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
40 yardů př. 07.84 h Otrokovice 09.12.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 11.91 h Olomouc 16.02.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 11.69 h Olomouc 19.01.2019
200 m překážek (0.76) 38.84 Zlín 03.05.2017
400 m překážek (0.76) 78.53 Vyškov 18.05.2019
2000 m překážek (0.76) 9:20.27 Třinec 29.08.2020
3000 m překážek 14:59.91 Břeclav 19.07.2020
skok vysoký 1.20 h Otrokovice 03.03.2016
skok daleký 4.18 h Olomouc 16.02.2018
skok daleký 3.98 Otrokovice 19.05.2020
trojskok 07.89 Otrokovice 19.05.2020
vrh koulí 3kg 06.40 Otrokovice 11.05.2020
hod diskem 1kg 13.41 Otrokovice 11.05.2020
hod oštěpem 500g 18.21 Otrokovice 11.05.2020
hod kriketovým míčkem 25.57 Brno 07.09.2015
pohár rozhlasu 1505 Otrokovice 04.05.2017
středoškolský pohár 0000 Otrokovice 13.09.2018
vrhačský trojboj 0553 Otrokovice 11.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.19 h Olomouc 18.01.2020
100 m 14.84 Otrokovice 19.05.2020
200 m 30.68 Otrokovice 01.06.2020
400 m 70.08 Vyškov 11.07.2020
800 m 2:42.09 Vyškov 11.07.2020
1500 m 6:08.72 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
2000 m překážek (0.76) 9:20.27 Třinec 29.08.2020
3000 m překážek 14:59.91 Břeclav 19.07.2020
skok daleký 3.78 h Olomouc 18.01.2020
skok daleký 3.98 Otrokovice 19.05.2020
trojskok 07.89 Otrokovice 19.05.2020
vrh koulí 3kg 06.40 Otrokovice 11.05.2020
hod diskem 1kg 13.41 Otrokovice 11.05.2020
hod oštěpem 500g 18.21 Otrokovice 11.05.2020
vrhačský trojboj 0553 Otrokovice 11.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 3. kolo soutěže družstev D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Dky Břeclav NM
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) 2000 m překážek (0.76)/Dky 5 Třinec 9:20.27
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 800 m/Ž 10 Znojmo 2:43.49
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 3000 m překážek/Ž 6 Břeclav 14:59.91
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/Dky 14 Vyškov 2:42.09
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/Dky/B02 8 Vyškov 70.08
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/Ž/F 8 Vyškov 2:42.27
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Otrokovice (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Ž Otrokovice 2:43.63
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Otrokovice (TJ Jiskra Otrokovice) 200 m/Dky/B02 1 Otrokovice 30.68
27.05.2020 Krajský přebor - 100 m přek, 110 m přek, 400 m, 800 m, 1500 m, výška (jen ZL-KAS) (AK Zlín) 800 m/Dky Zlín 2:50.26
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/Ž Otrokovice 07.89
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Dky Otrokovice 3.98
19.05.2020 Oddílové přebory běhy, skoky (TJ Jiskra Otrokovice) 100 m/Dky/B01 3 Otrokovice 14.84
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) hod diskem 1kg/Dky 4 Otrokovice 13.41
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) vrh koulí 3kg/Dky 6 Otrokovice 06.40
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) hod oštěpem 500g/Dky 4 Otrokovice 18.21
11.05.2020 Oddílový přebor ve vrhačském trojboji, čtyřboji a pětiboji (TJ Jiskra Otrokovice) vrhačský trojboj/Dky 6 Otrokovice 0553
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Dky/R6 Ostrava - Vítkovice DNS
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 1500 m/Dky 8 Ostrava - Vítkovice 6:08.72
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Dky/R03 4 Olomouc 09.19
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Dky 10 Olomouc 3.78