Karta atleta

Export do excelu
  • Silvie Koudelková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér: Linhart David
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.26 Kolín 27.05.2018
60 m 08.48 h Praha - Strahov 15.12.2018
100 m 12.94 Kolín 22.08.2020
150 m 19.85 Beroun 15.06.2018
150 m 20.46 h Praha-Stromovka 01.12.2018
200 m 27.13 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
200 m 26.76 Kolín 29.08.2020
300 m 44.25 h Praha - Strahov 15.12.2018
300 m 42.10 Stará Boleslav 30.08.2020
400 m 61.53 h Praha - Strahov 26.01.2020
400 m 61.19 Mladá Boleslav 04.07.2020
600 m 1:58.46 Stará Boleslav 23.06.2017
800 m 2:32.83 Stará Boleslav - Houštka 15.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.74 Kladno 25.09.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 10.35 h Praha-Strahov 14.01.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 10.83 h Praha - Stromovka 02.02.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 17.87 Beroun 15.06.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 17.47 Stará Boleslav 05.10.2019
200 m překážek (0.76) 32.90 Kolín 27.05.2018
300 m překážek (0.76) 46.13 Praha - Přátelství 27.08.2020
400 m překážek (0.76) 66.15 Stará Boleslav 09.09.2020
skok vysoký 1.26 h Český Brod 25.11.2017
skok vysoký 1.31 Stará Boleslav 06.10.2018
skok daleký 4.70 Stará Boleslav 21.08.2019
skok daleký 4.44 h Praha - Strahov 11.01.2020
vrh koulí 3kg 08.04 Stará Boleslav 06.10.2018
hod oštěpem 500g 22.54 Stará Boleslav 07.10.2018
hod kriketovým míčkem 29.60 Stará Boleslav 08.10.2016
pohár rozhlasu 1390 Stará Boleslav - Houštka 15.05.2018
středoškolský pohár 2597 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
středoškolský pohár 2598 Kolín 07.10.2019
pětiboj 1454 Stará Boleslav 08.10.2016
sedmiboj [Zky] 3295 Stará Boleslav 07.10.2018
sedmiboj [Dky] 3147 Stará Boleslav 06.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.94 Kolín 22.08.2020
200 m 26.76 Kolín 29.08.2020
300 m 42.10 Stará Boleslav 30.08.2020
400 m 61.53 h Praha - Strahov 26.01.2020
400 m 61.19 Mladá Boleslav 04.07.2020
300 m překážek (0.76) 46.13 Praha - Přátelství 27.08.2020
400 m překážek (0.76) 66.15 Stará Boleslav 09.09.2020
skok daleký 4.44 h Praha - Strahov 11.01.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2020 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.76)/U23Z/R1 5 Jablonec nad Nisou 66.56
09.09.2020 2. Atletická středa (Atletika Stará Boleslav) 400 m překážek (0.76)/Ž Stará Boleslav 66.15
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m překážek (0.76)/Dky/R1 5 Ostrava - Vítkovice 46.57
30.08.2020 Zahajovací závody - Slavnostní otevření nově zrekonstruované dráhy (Atletika Stará Boleslav) 300 m/Ž Stará Boleslav 42.10
29.08.2020 3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Jky/R03 3 Kolín 13.11
29.08.2020 3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Jky/F 6 Kolín 13.10
29.08.2020 3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Jky/B02 4 Kolín 26.76
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) 300 m překážek (0.76)/Dky/B01 MS Praha - Přátelství 46.13
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/R03 3 Kolín 12.79
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Ž/B03 1 Kolín 61.64
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/FB 4 Kolín 12.94
15.08.2020 MLADÁ EVROPA Mezinárodní mítink juniorů a juniorek do 19 let a otevřený mítink pro muže a ženy do 22 let (TJ LIAZ Jablonec n.N.) 300 m překážek (0.76)/Dky/B01 4 Jablonec nad Nisou 46.65
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Ž/R03 5 Jablonec nad Nisou 13.44
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B03 3 Jablonec nad Nisou 27.09
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 7 Mladá Boleslav 70.76
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 400 m/Ž/B02 2 Mladá Boleslav 61.19
27.06.2020 2. kolo dorost, junioři (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Jky/R02 4 Kladno 13.42
27.06.2020 2. kolo dorost, junioři (A.C. TEPO Kladno) 200 m/Jky/B03 1 Kladno 27.30
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 300 m překážek (0.76)/Dky/B02 1 Kladno 47.62
06.06.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Jky/FA 4 Vlašim 13.24
06.06.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Jky/R01 3 Vlašim 13.28
06.06.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 400 m překážek (0.76)/Jky/B02 1 Vlašim 68.10
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 400 m/Dky/B01 MS Praha - Strahov 61.53
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 400 m/Dky/B02 MS Praha - Stromovka 63.03
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Dky 19 Praha - Strahov 4.44
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Dky/B02 1 Praha - Strahov 62.04