Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Bouzková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Ujkanovičová Adriana
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.24 Plzeň 03.05.2017
60 m 08.92 h Praha - Stromovka 20.01.2019
100 m 13.82 Domažlice 17.08.2019
150 m 22.67 h Praha-Strahov 16.12.2017
150 m 20.21 Plzeň 22.05.2021
200 m 27.73 h Praha - Stromovka 25.01.2020
200 m 26.65 Stará Boleslav 12.06.2021
300 m 52.86 Klatovy 23.06.2016
300 m 49.26 h Praha-Stromovka 31.01.2018
800 m 3:00.96 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
800 m 2:46.48 Plzeň 21.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.67 h Praha-Strahov 13.02.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 11.59 Kolín 30.04.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 10.70 h Plzeň 21.01.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 09.80 h Praha - Stromovka 25.01.2020
60 m překážek (0.84) 09.93 h Ostrava 06.03.2021
100 m překážek (0.76/8.20) 17.09 Stříbro 03.06.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 15.94 Písek 25.05.2019
100 m překážek (0.84) 16.03 Kladno 19.06.2021
200 m překážek (0.76) 35.34 Stříbro 03.06.2018
300 m překážek (0.76) 46.63 Plzeň 09.06.2021
400 m překážek (0.76) 68.04 Kladno 19.06.2021
skok vysoký 1.62 h Praha - Stromovka 19.01.2020
skok vysoký 1.63 Plzeň 20.06.2020
skok daleký 4.65 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok daleký 5.10 Stará Boleslav 12.06.2021
vrh koulí 3kg 06.88 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
vrh koulí 3kg 09.08 Plzeň 20.06.2020
vrh koulí 4kg 07.56 Písek 10.07.2021
hod oštěpem 500g 18.88 Plzeň 21.06.2020
hod kriketovým míčkem 22.11 Plzeň 08.10.2015
pětiboj 1369 Kolín 30.04.2016
pětiboj hala [Dky] 2623 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
sedmiboj [Dky] 3907 Plzeň 20.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 27.73 h Praha - Stromovka 25.01.2020
200 m 27.36 Plzeň 11.07.2020
800 m 3:00.96 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
800 m 2:46.48 Plzeň 21.06.2020
60 m překážek (0.76/8.50) 09.80 h Praha - Stromovka 25.01.2020
100 m překážek (0.84) 16.61 České Budějovice 04.07.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 16.06 Jablonec nad Nisou 03.10.2020
300 m překážek (0.76) 49.13 Jablonec nad Nisou 03.10.2020
skok vysoký 1.62 h Praha - Stromovka 19.01.2020
skok vysoký 1.63 Domažlice 06.06.2020
skok daleký 4.65 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
vrh koulí 3kg 06.88 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
vrh koulí 3kg 09.08 Plzeň 20.06.2020
hod oštěpem 500g 18.88 Plzeň 21.06.2020
pětiboj hala [Dky] 2623 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
sedmiboj [Dky] 3907 Plzeň 20.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Dky 7 Jablonec nad Nisou 1.56
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B03 3 Jablonec nad Nisou 16.06
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m překážek (0.76)/Dky/B02 4 Jablonec nad Nisou 49.13
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 4 Třebíč 16.38
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 300 m překážek (0.76)/Dky/B02 4 Třebíč 51.42
12.09.2020 3.kolo OMD muži, ženy (Atletclub Nýřany) 200 m/Ž/B04 Nýřany DNS
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Dky 9 Ostrava - Vítkovice 1.53
30.08.2020 Mistrovství Jč, Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek + 2. kolo OMD družstev juniorů a dorostu (T. J. Sokol České Budějovice) skok vysoký/Dky 5 České Budějovice 1.47
30.08.2020 Mistrovství Jč, Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek + 2. kolo OMD družstev juniorů a dorostu (T. J. Sokol České Budějovice) 300 m překážek (0.76)/Dky/B01 5 České Budějovice 50.19
30.08.2020 Mistrovství Jč, Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek + 2. kolo OMD družstev juniorů a dorostu (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 1 České Budějovice 16.41
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Ž/B03 Praha - Děkanka DNF
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) skok vysoký/Ž 4= Praha - Děkanka 1.54
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) skok vysoký/Ž 4 Domažlice 1.57
11.07.2020 1.kolo OMD muži, ženy (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/Ž MS Plzeň 1.56
11.07.2020 1.kolo OMD muži, ženy (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/Ž/B04 MS Plzeň 27.36
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) skok vysoký/Ž České Budějovice 1.62
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m překážek (0.84)/Ž/B03 5 České Budějovice 16.61
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) skok vysoký/Dky 4 Karlovy Vary 1.54
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 4 Karlovy Vary 16.26
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) 200 m/Dky/B04 1 Karlovy Vary 27.74
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 4 Plzeň 16.10
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/Dky Plzeň 1.63
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) vrh koulí 3kg/Dky 8 Plzeň 09.08
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/Dky/B01 5 Plzeň 27.46
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Dky/B 5 Plzeň 2:46.48
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) hod oštěpem 500g/Dky 10 Plzeň 18.88
21.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Dky 7 Plzeň 4.86
20.06.2020 Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích všech kategorií (bez mladšího žactva), Mikromítink ČAS (AK ŠKODA Plzeň) sedmiboj [Dky]/Dky 5 Plzeň 3907
06.06.2020 4. mítink Plzeňského kraje (AC Domažlice) 300 m překážek (0.76)/Dky 4 Domažlice 49.21
06.06.2020 4. mítink Plzeňského kraje (AC Domažlice) skok vysoký/Ž Domažlice 1.63
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Plzeň I (AK Škoda Plzeň) 150 m/Ž/B02 Plzeň DNS
26.05.2020 2. veřejné závody AK Škoda Plzeň (AK Škoda Plzeň ) skok vysoký/Ž Plzeň 1.60
26.05.2020 2. veřejné závody AK Škoda Plzeň (AK Škoda Plzeň ) 200 m/Ž/B02 3 Plzeň 27.67
23.05.2020 2. mítink Plzeňského kraje (TJ Baník Stříbro ) skok vysoký/Ž Stříbro 1.56
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Dky 15 Ostrava - Vítkovice 1.57
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F MS Praha - Stromovka 09.80
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) skok vysoký/Dky MS Praha - Stromovka 1.57
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 200 m/Dky/B06 MS Praha - Stromovka 27.73
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) skok vysoký/Dky Praha - Stromovka 1.62
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 4 Praha - Stromovka 09.85
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 200 m/Dky/B04 Praha - Stromovka DNS
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj hala [Dky]/Dky/F 24 Jablonec nad Nisou 2623
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 3kg/Dky/FA 40 Jablonec nad Nisou 06.88
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Dky/FA 25 Jablonec nad Nisou 4.65
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Dky/FA 2= Jablonec nad Nisou 1.60
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 7 Jablonec nad Nisou 09.86
12.01.2020 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi všech kategorii (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Dky/B03 5 Jablonec nad Nisou 3:00.96