Karta atleta

Export do excelu
  • Amálie Kučerová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér: Kubica Jaroslav
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 12.43 Praha - Děkanka 29.04.2019
60 m 08.50 h Praha - Stromovka 02.02.2019
60 m 08.65 Praha - Děkanka 15.09.2020
80 m 11.34 Praha - Děkanka 05.10.2019
100 m 13.05 Praha - Eden 25.05.2019
150 m 21.12 Praha - Eden 05.09.2018
200 m 27.53 Praha - Děkanka 21.06.2020
300 m 44.43 h Praha - Stromovka 21.01.2020
300 m 44.77 Praha - Děkanka 04.06.2020
400 m 63.26 h Praha - Stromovka 01.02.2020
600 m 2:00.19 Praha - Děkanka 03.10.2020
800 m 2:32.11 h Praha - Stromovka 03.02.2019
800 m 2:30.01 Praha - Stromovka 12.06.2019
1500 m 5:36.24 Praha - Stadion mládeže 19.06.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 17.08 Praha - Děkanka 04.06.2020
200 m překážek (0.76) 34.54 Praha - Děkanka 28.05.2020
300 m překážek (0.76) 47.62 Olomouc 28.06.2019
400 m překážek (0.76) 69.57 Praha - Děkanka 15.05.2019
skok vysoký 1.33 Praha - Přátelství 30.08.2018
skok o tyči 2.60 Vlašim 22.06.2019
skok o tyči 2.25 h Praha - Stromovka 01.02.2020
skok daleký 4.57 Praha - Děkanka 03.10.2020
trojskok 10.41 České Budějovice 04.07.2020
vrh koulí 3kg 08.30 Praha - Děkanka 24.09.2020
hod diskem 1kg 12.75 Praha - Děkanka 18.10.2019
hod kladivem 3kg 15.90 Praha - Děkanka 19.10.2018
hod oštěpem 500g 17.06 Praha - Děkanka 09.10.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.51 h Praha - Stromovka 21.01.2020
60 m 08.65 Praha - Děkanka 15.09.2020
100 m 13.33 Praha - Děkanka 20.06.2020
200 m 27.53 Praha - Děkanka 21.06.2020
300 m 44.43 h Praha - Stromovka 21.01.2020
300 m 44.77 Praha - Děkanka 04.06.2020
400 m 63.26 h Praha - Stromovka 01.02.2020
600 m 2:00.19 Praha - Děkanka 03.10.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 17.08 Praha - Děkanka 04.06.2020
200 m překážek (0.76) 34.54 Praha - Děkanka 28.05.2020
300 m překážek (0.76) 48.10 Praha - Děkanka 21.06.2020
400 m překážek (0.76) 70.28 České Budějovice 04.07.2020
skok vysoký 1.25 Praha - Děkanka 05.10.2020
skok o tyči 2.25 h Praha - Stromovka 01.02.2020
skok o tyči 2.50 Praha - Děkanka 22.08.2020
skok daleký 4.57 Praha - Děkanka 03.10.2020
trojskok 10.41 České Budějovice 04.07.2020
vrh koulí 3kg 08.30 Praha - Děkanka 24.09.2020
hod oštěpem 500g 17.06 Praha - Děkanka 09.10.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2020 Podzimní závody v hodu oštěpem (Spartak Praha 4) hod oštěpem 500g/Dky Praha - Děkanka 17.06
05.10.2020 Podzimní závody ve skoku vysokém (Spartak Praha 4) skok vysoký/Ž Praha - Děkanka 1.25
03.10.2020 Muži - Ženy 2020 (Spartak Praha 4) 600 m/Ž Praha - Děkanka 2:00.19
03.10.2020 Muži - Ženy 2020 (Spartak Praha 4) skok daleký/Ž Praha - Děkanka 4.57
24.09.2020 Podzimní závody ve vrhu koulí (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Dky Praha - Děkanka 08.30
15.09.2020 Interní závody Spartaku Praha 4 (Spartak Praha 4) 60 m/Ž Praha - Děkanka 08.65
15.09.2020 Interní závody Spartaku Praha 4 (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/B1 2 Praha - Děkanka 13.70
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) 300 m překážek (0.76)/Dky/B01 MS Praha - Přátelství 49.49
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) 100 m/Jky/B05 2 Praha - Přátelství 13.83
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) skok o tyči/Ž 6 Praha - Děkanka 2.50
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) trojskok/Ž 13 Praha - Děkanka 09.81
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) 200 m/Jky/B04 4 Praha - Juliska 29.06
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) trojskok/Ž 14 České Budějovice 10.41
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m překážek (0.76)/Ž/B02 3 České Budějovice 70.28
21.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 300 m překážek (0.76)/Dky/B01 5 Praha - Děkanka 48.10
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/K01 2 Praha - Děkanka 13.33
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/R06 3 Praha - Děkanka 13.43
21.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 200 m/Dky/B03 2 Praha - Děkanka 27.53
18.06.2020 Veřejné závody - Sprinterský trojboj (Spartak Praha 4) sprintérský trojboj/Ž Praha - Děkanka DNF
18.06.2020 Veřejné závody - Sprinterský trojboj (Spartak Praha 4) 60 m/Ž/B03 Praha - Děkanka DNS
18.06.2020 Veřejné závody - Sprinterský trojboj (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/B03 1 Praha - Děkanka 13.55
10.06.2020 VZ USK Praha staršího žactva (pro vybrané oddíly) (USK Praha) skok o tyči/Dky Praha - Přátelství NM
04.06.2020 Veřejné závody - Děkanka podruhé (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky Praha - Děkanka 17.08
04.06.2020 Veřejné závody - Děkanka podruhé (Spartak Praha 4) 300 m/Ž/B03 4 Praha - Děkanka 44.77
28.05.2020 Veřejné závody - Děkanka poprvé (Spartak Praha 4) 200 m překážek (0.76)/Ž/B02 3 Praha - Děkanka 34.54
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok o tyči/Dky 10 Praha - Stromovka 2.25
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dky/B03 3 Praha - Stromovka 63.26
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B10 1 Praha - Stromovka 08.51
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Ž/B7 3 Praha - Stromovka 44.43
17.01.2020 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/Ž/B9 2 Praha - Strahov 45.35