Karta atleta

Export do excelu
  • Adriana Havlová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Větrovcová Hana
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.55 Kladno 17.06.2017
60 m 08.51 h Chemnitz 05.01.2019
100 m 13.29 Bílina 04.07.2020
150 m 20.99 h Praha - Strahov 20.01.2018
150 m 20.54 Kolín 27.05.2018
200 m 27.19 h Lipsko 08.02.2020
200 m 26.94 Kladno 01.06.2020
300 m 44.88 h Praha - Strahov 20.01.2018
300 m 44.38 Beroun 15.06.2018
400 m 61.19 Kadaň 18.06.2019
400 m 60.97 h Vídeň 01.02.2020
600 m 2:01.40 Kladno 25.04.2017
800 m 2:50.93 Kladno 14.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.64 Stará Boleslav 13.05.2016
skok daleký 4.20 Kladno 10.05.2018
pohár rozhlasu 1634 Kladno 14.05.2019
trojboj 1682 Kladno 17.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.51 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
100 m 13.29 Bílina 04.07.2020
200 m 27.19 h Lipsko 08.02.2020
200 m 26.94 Kladno 01.06.2020
400 m 60.97 h Vídeň 01.02.2020
400 m 61.31 Karlovy Vary 19.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2020 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B2 2 Kladno 27.11
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dky/R3 7 Ostrava - Vítkovice 61.91
29.08.2020 3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dky Kolín 64.46
29.08.2020 3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B01 2 Kolín 27.23
19.08.2020 Prázdninový mítink (TRIATLET Karlovy Vary z.s.) 400 m/Ž/B01 3 Karlovy Vary 61.31
15.08.2020 MLADÁ EVROPA Mezinárodní mítink juniorů a juniorek do 19 let a otevřený mítink pro muže a ženy do 22 let (TJ LIAZ Jablonec n.N.) 400 m/U23Z/B02 2 Jablonec nad Nisou 62.58
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/Ž/B01 7 Liberec 27.43
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 400 m/Ž/B01 4 Liberec 61.77
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/Ž/FB 5 Bílina 13.11
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/Ž/R04 4 Bílina 13.29
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/Ž/B02 4 Bílina 27.21
27.06.2020 2. kolo dorost, junioři (A.C. TEPO Kladno) 400 m/Dky Kladno 62.18
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 200 m/Dky/B01 5 Kladno 27.34
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 400 m/Dky/B01 2 Kladno 61.44
06.06.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Dky/FA 7 Vlašim 13.43
06.06.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 200 m/Dky/B01 2 Vlašim 27.44
06.06.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Dky/R03 2 Vlašim 13.36
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Kladno (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž Kladno 26.94
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dky/R4 5 Ostrava - Vítkovice 61.30
08.02.2020 18. MITGAS Schüler hallensportfest (SG Motor Gohlis-Nord Leipzig) 200 m/Dky/B6 2 Lipsko 27.19
08.02.2020 18. MITGAS Schüler hallensportfest (SG Motor Gohlis-Nord Leipzig) 400 m/Dky/B1 2 Lipsko 61.84
01.02.2020 Indoor Track & Field Vienna 200 m/Ž/B11 3 Vídeň 27.35
01.02.2020 Indoor Track & Field Vienna 400 m/Ž/B8 3 Vídeň 60.97
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 200 m/Ž/B02 MS Praha - Strahov 27.69
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/B04 3 Ostrava - Vítkovice 08.51
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Jky/B03 4 Ostrava - Vítkovice 62.06
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Dky/R03 1 Praha - Strahov 08.54
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dky/B02 1 Praha - Strahov 27.53