Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Valtrová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.26 Praha - Děkanka 10.06.2018
60 m 08.12 h Praha - Stromovka 01.02.2020
100 m 12.67 Praha - Kotlářka 29.06.2020
150 m 21.90 h Praha - Stromovka 11.01.2017
150 m 20.10 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
200 m 26.68 Ústí nad Orlicí 19.07.2020
800 m 3:13.63 h Praha-Stromovka 19.12.2014
800 m 3:15.49 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 13.10 h Praha-Stromovka 19.12.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 12.90 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
skok vysoký 1.27 h Praha - Stromovka 15.03.2017
skok vysoký 1.26 Praha- Stromovka 25.04.2018
skok daleký 3.46 h Praha-Stromovka 19.12.2014
skok daleký 3.95 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
vrh koulí 2kg 08.24 h Praha-Stromovka 17.02.2016
vrh koulí 2kg 09.01 Praha - Kotlářka 15.06.2016
vrh koulí 3kg 08.47 h Praha - Stromovka 10.01.2018
vrh koulí 3kg 09.40 Praha - Stromovka 03.06.2020
hod kriketovým míčkem 28.79 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
pohár rozhlasu 1172 Praha- Stromovka 24.04.2019
pětiboj 1583 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.12 h Praha - Stromovka 01.02.2020
60 m 08.35 Praha - Přátelství 01.06.2020
100 m 12.67 Praha - Kotlářka 29.06.2020
150 m 20.10 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
200 m 26.68 Ústí nad Orlicí 19.07.2020
vrh koulí 3kg 09.40 Praha - Stromovka 03.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.08.2020 23. ročník VELKÉ CENY ČEZ a.s. (ASK ELNA Počerady) 100 m/Ž/FA Louny 12.77
08.08.2020 23. ročník VELKÉ CENY ČEZ a.s. (ASK ELNA Počerady) 100 m/Ž/R01 1 Louny 12.84
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 200 m/Ž/B04 MS Ústí nad Orlicí 26.68
29.06.2020 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha) 100 m/Ž/R02 1 Praha - Kotlářka 12.88
29.06.2020 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha) 100 m/Ž/FA Praha - Kotlářka 12.67
29.06.2020 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha) 200 m/Ž/B01 2 Praha - Kotlářka 26.87
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/FA 4 Praha - Děkanka 13.23
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/R05 1 Praha - Děkanka 13.02
21.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 200 m/Dky/B02 4 Praha - Děkanka 27.41
12.06.2020 Mikromítink ČAS (USK Praha) 150 m/Ž/B03 3 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 20.10
04.06.2020 Veřejné závody - Děkanka podruhé (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/B03 1 Praha - Děkanka 13.32
03.06.2020 Oddílové vrhačské závody (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Praha - Stromovka 09.40
01.06.2020 VZ USK Praha mládeže a dospělých (USK Praha) 60 m/Ž/B02 1 Praha - Přátelství 08.35
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B3 1 Praha - Stromovka 08.17
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/FB Praha - Stromovka 08.12
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/R04 2 Praha - Stromovka 08.18
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B3 1 Praha - Stromovka 08.24
28.01.2020 2. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B12 6 Praha - Stromovka 08.24
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) 60 m/Dky/B02 MS Praha - Stromovka 08.22
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B4 2 Praha - Stromovka 08.20