Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Svobodová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SK Hranice, z.s.
  • Trenér: Úlehlová Klára
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - 1 - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.43 Šumperk 29.09.2016
60 m 09.06 h Olomouc 26.01.2018
100 m 14.39 Litomyšl 23.05.2020
150 m 21.75 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
150 m 21.21 Šumperk 31.05.2018
200 m 28.92 Litomyšl 28.09.2019
200 m 28.42 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
300 m 46.33 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
300 m 46.35 Ostrava - Vítkovice 19.08.2020
400 m 66.10 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
400 m 64.03 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020
600 m 1:46.98 Opava 23.06.2020
800 m 2:27.83 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
800 m 2:25.65 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
1000 m 3:22.39 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
1500 m 5:24.68 Hranice 30.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.05 Šumperk 29.09.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 10.74 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 19.33 Litomyšl 28.09.2019
400 m překážek (0.76) 70.84 Třinec 23.08.2020
skok vysoký 1.48 Litomyšl 28.09.2019
skok vysoký 1.49 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
skok daleký 4.45 Litomyšl 28.09.2019
skok daleký 4.64 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrh koulí 3kg 07.27 Litomyšl 28.09.2019
vrh koulí 3kg 08.45 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
hod oštěpem 500g 25.23 Šumperk 31.05.2018
hod oštěpem 600g 26.24 Hranice 18.05.2019
hod kriketovým míčkem 39.06 Prostějov 13.09.2016
pohár rozhlasu 1026 Přerov 11.05.2017
středoškolský pohár 0649 Přerov 24.09.2019
pětiboj 1976 Šumperk 29.09.2016
pětiboj hala [Dky] 2712 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
sedmiboj [Dky] 3210 Litomyšl 28.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 14.39 Litomyšl 23.05.2020
150 m 21.43 Ostrava - Vítkovice 19.08.2020
200 m 28.42 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
300 m 46.33 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
300 m 46.35 Ostrava - Vítkovice 19.08.2020
400 m 64.03 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020
600 m 1:46.98 Opava 23.06.2020
800 m 2:29.52 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
800 m 2:36.33 Olomouc 27.06.2020
60 m překážek (0.76/8.50) 10.74 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
400 m překážek (0.76) 70.84 Třinec 23.08.2020
skok vysoký 1.49 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
skok daleký 4.64 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrh koulí 3kg 08.45 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
hod oštěpem 500g 24.01 Hranice 01.06.2020
hod oštěpem 600g 22.38 Třinec 23.08.2020
pětiboj hala [Dky] 2712 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 6 Třinec 70.84
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 600g/Ž 10 Třinec 22.38
19.08.2020 Vítkovický atletický mítink (SSK Vítkovice) 300 m/Ž 7 Ostrava - Vítkovice 46.35
19.08.2020 Vítkovický atletický mítink (SSK Vítkovice) 150 m/Ž/B02 5 Ostrava - Vítkovice 21.43
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 11 Šumperk 21.98
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 3 Šumperk 71.26
27.06.2020 49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců (AK Olomouc) 800 m/Ž/B02 6 Olomouc 2:36.33
23.06.2020 3.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 600 m/Ž/B01 5 Opava 1:46.98
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Hranice (SK Hranice) 600 m/Ž Hranice 1:50.3
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Hranice (SK Hranice) hod oštěpem 500g/Dky Hranice 24.01
23.05.2020 Jarní atletický mítink dopoledne (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/B04 1 Litomyšl 14.39
23.05.2020 Jarní atletický mítink odpoledne (TJ Jiskra Litomyšl) 300 m/Ž/B02 2 Litomyšl 46.69
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) skok vysoký/Ž Ostrava - Vítkovice NM
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 400 m/Ž/B05 3 Ostrava - Vítkovice 64.03
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) pětiboj hala [Dky]/Dky 12 Ostrava - Vítkovice 2712
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Dky 17 Ostrava - Vítkovice 08.45
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok daleký/Dky 15 Ostrava - Vítkovice 4.64
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok vysoký/Dky 13 Ostrava - Vítkovice 1.45
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B04 2 Ostrava - Vítkovice 10.74
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 800 m/Dky/B02 3 Ostrava - Vítkovice 2:31.51
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/F 4 Ostrava - Vítkovice 2:29.52
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B04 3 Ostrava - Vítkovice 28.42
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R02 6 Ostrava - Vítkovice 11.21
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Dky Ostrava - Vítkovice 46.33
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Ž 7= Ostrava - Vítkovice 1.49