Karta atleta

Export do excelu
  • Klára Markofová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér: Markusková Lucie
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.49 h Sokolov 02.12.2019
60 m 09.74 Stříbro 10.06.2017
60 m 09.97 h Praha - Stromovka 26.01.2019
vrh koulí 2kg 09.27 Chodov 08.09.2016
vrh koulí 3kg 10.95 h Praha - Stromovka 26.01.2019
vrh koulí 3kg 11.23 Plzeň 08.06.2019
vrh koulí 4kg 10.21 h Ostrava 06.03.2021
vrh koulí 4kg 10.32 Plzeň 06.07.2021
hod diskem 0,75kg 24.89 Sokolov 20.04.2018
hod diskem 1kg 23.69 České Budějovice 30.08.2020
hod kladivem 3kg 22.72 Stříbro 03.06.2018
hod kladivem 4kg 22.68 Plzeň 08.06.2019
hod oštěpem 500g 19.52 Karlovy Vary 01.05.2019
hod oštěpem 600g 17.55 Karlovy Vary 08.05.2019
hod kriketovým míčkem 15.28 Karlovy Vary 11.06.2014
středoškolský pohár 0541 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
vrhačský trojboj 1082 Sokolov 20.04.2018
vrhačský čtyřboj 1285 Sokolov 20.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 3kg 10.48 h Chemnitz 11.01.2020
vrh koulí 3kg 11.02 Karlovy Vary 20.06.2020
vrh koulí 4kg 09.75 Bílina 04.07.2020
hod diskem 1kg 23.69 České Budějovice 30.08.2020
hod kladivem 4kg 21.64 Karlovy Vary 27.06.2020
hod oštěpem 500g 19.19 Karlovy Vary 17.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2020 Chodovská tretra, memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) vrh koulí 3kg/Dky Chodov 10.52
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Jky 17 Praha - Eden 08.69
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) hod diskem 1kg/Jky Praha - Eden DNS
30.08.2020 Mistrovství Jč, Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek + 2. kolo OMD družstev juniorů a dorostu (T. J. Sokol České Budějovice) hod diskem 1kg/Dky 6 České Budějovice 23.69
30.08.2020 Mistrovství Jč, Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek + 2. kolo OMD družstev juniorů a dorostu (T. J. Sokol České Budějovice) vrh koulí 3kg/Dky 8 České Budějovice 10.66
22.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) vrh koulí 4kg/Ž 10 Turnov 09.23
22.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) hod diskem 1kg/Ž 16 Turnov 21.39
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) hod diskem 1kg/Ž 12 Liberec 21.28
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž 11 Liberec 08.77
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) hod diskem 1kg/Ž 15 Bílina 22.18
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) vrh koulí 4kg/Ž 6 Bílina 09.75
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) vrh koulí 4kg/Jky 4 Karlovy Vary 09.58
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) hod kladivem 4kg/Jky 5 Karlovy Vary 21.64
20.06.2020 Karlovarský Mítink (SC Start Karlovy Vary) hod diskem 1kg/Dky Karlovy Vary 19.75
20.06.2020 Karlovarský Mítink (SC Start Karlovy Vary) vrh koulí 3kg/Dky Karlovy Vary 11.02
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Karlovy Vary I (Triatlet Karlovy Vary) vrh koulí 3kg/Dky Karlovy Vary 10.39
23.05.2020 Zahajovací závody (Triatlet Karlovy Vary z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Karlovy Vary 10.19
17.05.2020 Vrhačské víceboje (TRIATLET Karlovy Vary z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Karlovy Vary 10.55
17.05.2020 Vrhačské víceboje (TRIATLET Karlovy Vary z.s.) hod oštěpem 500g/Dky 8 Karlovy Vary 19.19
25.01.2020 Mistrovství Karlovarského kraje mladší a starší žactvo /uzavřené/, dále kategorie dorostu, juniorů a dospělých (KKAS) vrh koulí 3kg/Dky Praha - Stromovka 10.29
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) vrh koulí 3kg/Dky MS Praha - Stromovka 09.90
11.01.2020 Landeshallenmeisterschaft Dreikampf SeniorInnen mit LAC Jugendmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) vrh koulí 3kg/Dky 4 Chemnitz 10.48