Karta atleta

Export do excelu
  • Benjamin Jakob
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: Novotný Jiří
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - 1 -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Žádná medaile
Rekordy ČR
Hala Žáci
4 x 200 m 1:34.13 Ostrava 15.12.2018

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.50 Olomouc 29.05.2019
60 m 07.35 h Olomouc 25.01.2020
100 m 11.80 Olomouc 27.06.2020
150 m 18.09 Olomouc 21.08.2019
200 m 23.57 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
200 m 23.60 Olomouc 02.08.2020
300 m 37.09 h Praha - Stromovka 14.12.2019
300 m 37.29 Olomouc 01.06.2020
400 m 52.48 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020
400 m 51.70 Uherské Hradiště 18.07.2020
500 m 1:08.60 Olomouc 20.05.2020
800 m 2:07.23 h Ostrava - Vítkovice 24.01.2019
800 m 2:05.03 Břeclav 31.08.2019
1000 m 3:14.38 Olomouc 09.05.2017
1500 m 5:05.58 Šumperk 01.06.2017
60 m překážek (0.76) 11.83 Olomouc 25.05.2016
skok daleký 3.98 Olomouc 04.05.2016
hod kriketovým míčkem 36.91 Olomouc 08.06.2016
pohár rozhlasu 0951 Olomouc 09.05.2017
středoškolský pohár 0685 TJ Lokomotiva Olomouc 01.10.2019
pětiboj 1143 Olomouc 25.05.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.35 h Olomouc 25.01.2020
100 m 11.80 Olomouc 27.06.2020
200 m 23.57 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
200 m 23.60 Olomouc 02.08.2020
300 m 37.29 Olomouc 01.06.2020
400 m 52.48 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020
400 m 51.70 Uherské Hradiště 18.07.2020
500 m 1:08.60 Olomouc 20.05.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 3. kolo soutěže družstev D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Dci/B01 3 Břeclav 52.26
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/R3 6 Ostrava - Vítkovice 52.44
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) 200 m/Dci/B02 2 Olomouc 23.60
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) 400 m/M/B01 7 Uherské Hradiště 51.70
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/Dci/B01 3 Vyškov 51.97
27.06.2020 49. ročník Velké ceny města Olomouce + KP jednotlivců (AK Olomouc) 100 m/M/R02 4 Olomouc 11.80
18.06.2020 2. kontrolní závody AK Olomouc (AK Olomouc) 60 m/M Olomouc 07.40
18.06.2020 2. kontrolní závody AK Olomouc (AK Olomouc) 200 m/M Olomouc DNS
18.06.2020 2. kontrolní závody AK Olomouc (AK Olomouc) 100 m/M/B02 1 Olomouc 11.52
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Olomouc (AK Olomouc) 300 m/M/B01 4 Olomouc 37.29
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Olomouc (AK Olomouc) 150 m/M/B02 1 Olomouc 17.13
20.05.2020 Oddílové přebory (AK Olomouc) 500 m/M Olomouc 1:08.60
25.01.2020 Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Dci/FA Olomouc 07.35
25.01.2020 Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Dci/R01 3 Olomouc 07.42
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 60 m/M/R03 3 Ostrava - Vítkovice 07.36
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 400 m/M/B04 3 Ostrava - Vítkovice 52.48
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Dci/R01 4 Olomouc 07.45
18.01.2020 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Dci/FB Olomouc 07.40
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/F 7 Ostrava - Vítkovice 07.37
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R01 7 Ostrava - Vítkovice 07.43
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B03 1 Ostrava - Vítkovice 23.57