Karta atleta

Export do excelu
  • Michal Slabý
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér: Nepomucký Josef
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.89 Praha - Eden 07.09.2019
60 m 07.74 h Praha - Stromovka 01.02.2020
100 m 11.56 Bílina 04.07.2020
150 m 19.92 h Praha-Stromovka 01.12.2018
150 m 19.19 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
200 m 23.54 Liberec 19.07.2020
200 m 23.43 h Ostrava 07.03.2021
300 m 44.61 Praha-Stromovka 16.05.2018
300 m 39.56 h Praha - Stromovka 21.01.2020
400 m 52.42 Praha - Přátelství 27.08.2020
400 m 52.36 h Ostrava 06.03.2021
800 m 2:09.56 h Praha - Stromovka 02.02.2020
800 m 2:05.67 Praha - Děkanka 04.06.2020
1500 m 4:41.49 Praha - Podvinný Mlýn 13.09.2019
60 m překážek (0.84) 12.50 h Nehvizdy 21.01.2018
1500 m překážek 5:01.52 Kolín 21.09.2019
2000 m překážek (0.84) 7:11.29 Praha - Děkanka 21.06.2020
skok vysoký 1.15 h Nehvizdy 07.01.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.74 h Praha - Stromovka 01.02.2020
100 m 11.56 Bílina 04.07.2020
200 m 23.54 Liberec 19.07.2020
300 m 39.56 h Praha - Stromovka 21.01.2020
400 m 57.08 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
400 m 52.42 Praha - Přátelství 27.08.2020
800 m 2:09.56 h Praha - Stromovka 02.02.2020
800 m 2:05.67 Praha - Děkanka 04.06.2020
2000 m překážek (0.84) 7:11.29 Praha - Děkanka 21.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/R3 8 Ostrava - Vítkovice 52.60
30.08.2020 KPJ muži, ženy a juniorské a dorostenecké kategorie (AC Mladá Boleslav) 400 m/J MS Mladá Boleslav 52.51
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) 100 m/Dci/B01 6 Praha - Přátelství 12.00
27.08.2020 II. kolo MPD dorostu a juniorů (USK Praha) 400 m/Dci/B01 3 Praha - Přátelství 52.42
22.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 400 m/M/B01 5 Turnov 53.15
22.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 100 m/M/FB Turnov 11.61
22.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 100 m/M/R03 3 Turnov 11.77
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/B01 4 Praha - Juliska 11.88
18.08.2020 I. kolo MPD dorostu a juniorů (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B01 3 Praha - Juliska 23.90
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 400 m/M/B01 4 Liberec 53.43
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/M/B02 3 Liberec 23.54
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/R01 3 Bílina 11.56
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/FB 4 Bílina 11.61
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m/M/B01 5 Bílina 52.44
26.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B02 6 Praha - Eden 52.93
27.06.2020 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B03 2 Praha - Eden 23.83
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 100 m/Dci/FA 4 Praha - Děkanka 11.81
21.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 2000 m překážek (0.84)/Dci/F Praha - Děkanka 7:11.29
20.06.2020 Přebory Prahy staršího žactva a dorostu (Spartak Praha 4) 100 m/Dci/R01 1 Praha - Děkanka 11.80
13.06.2020 Veřejné závody a víceboje na Kotlářce (SK Kotlářka) 400 m/M/F Praha - Kotlářka 52.79
08.06.2020 Oddílový závod žactva - uzavřený (A. C. Sparta Praha) 800 m/M Praha - Podvinný mlýn 2:05.76
04.06.2020 Veřejné závody - Děkanka podruhé (Spartak Praha 4) 800 m/M/B02 3 Praha - Děkanka 2:05.67
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Praha (A. C. Sparta Praha) 200 m/M Praha - Podvinný mlýn 24.99
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Praha (A. C. Sparta Praha) 100 m/M/B02 1 Praha - Podvinný mlýn 12.27
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 800 m/M/B02 MS Praha - Strahov 2:18.61
05.02.2020 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/M/B1 3 Jablonec nad Nisou 57.08
05.02.2020 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B4 3 Jablonec nad Nisou 07.86
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/R01 4 Praha - Stromovka 07.74
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dci/B02 2 Praha - Stromovka 2:09.56
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/M/B2 5 Praha - Stromovka 39.56
21.01.2020 1. Veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/M/B4 4 Praha - Stromovka 2:14.35
05.01.2020 I. Nehvizdská hala (AK Sokol Nehvizdy) 60 m/Dci/R01 2 Nehvizdy 07.79
05.01.2020 I. Nehvizdská hala (AK Sokol Nehvizdy) 60 m/Dci/F Nehvizdy 07.81