Karta atleta

Export do excelu
  • Štěpán Konvalina
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Morávek Antonín
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.79 Kolín 01.05.2019
60 m 07.75 h Praha - Strahov 02.02.2020
100 m 12.55 Kolín 16.05.2020
150 m 18.67 Kolín 03.06.2019
150 m 19.16 h Praha - Strahov 14.12.2019
200 m 25.71 h Lipsko 08.02.2020
300 m 41.85 Brno 09.09.2019
800 m 3:07.89 Kolín 14.05.2017
1000 m 4:02.91 Kolín 02.07.2018
60 m překážek (0.76) 12.13 Kolín 14.05.2017
100 m překážek (0.84) 19.25 Kolín 02.07.2018
200 m překážek (0.76) 30.61 Kolín 12.06.2019
skok vysoký 1.37 Kolín 02.07.2018
skok o tyči 1.90 Kolín 02.07.2018
skok daleký 5.20 h Praha - Strahov 13.01.2019
skok daleký 4.78 Brno 09.09.2019
vrh koulí 4kg 08.62 Kolín 02.07.2018
hod diskem 1kg 21.03 Kolín 02.07.2018
hod oštěpem 600g 25.19 Kolín 02.07.2018
hod kriketovým míčkem 31.21 Kolín 14.05.2017
pětiboj 1055 Kolín 14.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.75 h Praha - Strahov 02.02.2020
60 m 07.86 Kolín 12.05.2020
100 m 12.55 Kolín 16.05.2020
200 m 25.71 h Lipsko 08.02.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - 66. ročník Polabských závodů - Kolín (TJ Sokol Kolín - atletika) 100 m/M/F Kolín NM
16.05.2020 3. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R02 Kolín DQ
16.05.2020 3. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/FB Kolín 12.55
12.05.2020 1. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) sprintérský trojboj/M Kolín DNF
12.05.2020 1. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B06 MS Kolín 07.86
12.05.2020 1. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B07 MS Kolín 12.73
08.02.2020 18. MITGAS Schüler hallensportfest (SG Motor Gohlis-Nord Leipzig) 60 m/Dci/R2 6 Lipsko 07.89
08.02.2020 18. MITGAS Schüler hallensportfest (SG Motor Gohlis-Nord Leipzig) 200 m/Dci/B5 3 Lipsko 25.71
02.02.2020 KP hala OPEN Pardubického kraje (Pardubický KAS) 60 m/M/R08 MS Praha - Strahov 07.75
01.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/B06 MS Praha - Stromovka 25.72
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Dci/R06 4 Praha - Strahov 07.97
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B07 2 Praha - Strahov 25.77