Karta atleta

Export do excelu
  • Tadeáš Bíman
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Šroubek Vlastimil
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.71 h Plzeň 21.01.2018
60 m 07.87 Bělá nad Radbuzou 12.09.2019
150 m 21.51 h Praha - Stromovka 24.02.2018
300 m 46.64 Plzeň (Skvrňany) 17.09.2017
600 m 2:06.82 h Praha - Strahov 28.02.2015
600 m 1:50.75 Klatovy 21.06.2017
800 m 2:38.39 h Praha - Strahov 11.02.2017
800 m 2:11.17 České Budějovice 30.08.2020
1000 m 3:17.49 Plzeň 24.05.2017
1500 m 5:15.21 h Praha - Stromovka 24.02.2018
1500 m 4:39.92 Domažlice 16.08.2020
3000 m 10:28.18 h Praha - Stromovka 20.01.2019
3000 m 10:02.04 Kolín 21.09.2019
60 m překážek (0.76) 10.82 Plzeň 17.06.2017
60 m překážek (0.84) 11.13 h Plzeň 11.02.2018
2000 m překážek (0.84) 7:23.00 Karlovy Vary 27.06.2020
skok daleký 3.74 Plzeň 02.07.2016
skok daleký 4.46 h Plzeň 21.01.2018
hod oštěpem 600g 24.73 Domažlice 12.06.2019
hod kriketovým míčkem 38.73 Plzeň 17.06.2017
pětiboj 1695 Plzeň 17.06.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:11.17 České Budějovice 30.08.2020
1500 m 4:39.92 Domažlice 16.08.2020
3000 m 10:13.52 Třebíč 26.09.2020
2000 m překážek (0.84) 7:23.00 Karlovy Vary 27.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2020 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů mílařů, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Český běžecký klub, z.s.) Přespolní běh/Dci 37 Praha - Běchovice 14:39
05.12.2020 Běh Bukovem, Mistrovství Plzeňského kraje v přespolním běhu (AC Falcon Rokycany z.s.) Přespolní běh/Dci Plískov 9:09
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 3000 m/Dci Třebíč 10:13.52
23.09.2020 Běh osvobození Přespolní běh/Dci Plzeň-Litice 08:45
13.09.2020 Plzeňský kardioběh (ProSportActivities) Přespolní běh/Dci/B 3 Plzeň 0:05:13
30.08.2020 Mistrovství Jč, Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek + 2. kolo OMD družstev juniorů a dorostu (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Dci 6 České Budějovice 2:11.17
16.08.2020 55. ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice) 1500 m/M/B03 14 Domažlice 4:39.92
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/M 9 Pacov 4:46.48
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) 2000 m překážek (0.84)/Dci Karlovy Vary 7:23.00
15.05.2020 1. mítink Plzeňského kraje (AC Falcon Rokycany z.s.) 1000 m/M Rokycany DNS