Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Šantavý
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SKP Nymburk, z.s.
  • Trenér: Veselý Ladislav, Müller Petr
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.40 h Jablonec nad Nisou 05.12.2015
60 m 08.06 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
60 m 08.04 Brno 10.09.2019
100 m 11.82 Nymburk 04.10.2020
150 m 18.96 Beroun 01.09.2019
200 m 28.79 Ostrava 27.05.2015
300 m 40.30 Čáslav 24.05.2019
300 m 37.41 h Praha - Strahov 07.12.2019
400 m 52.53 h Praha - Strahov 09.02.2020
400 m 52.51 Kolín 22.08.2020
500 m 1:11.35 Stará Boleslav 04.09.2019
600 m 1:43.79 Břeclav 02.08.2017
800 m 2:00.37 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
800 m 1:56.30 Mladá Boleslav 04.07.2020
1000 m 2:52.77 Kolín 01.05.2019
1000 m 2:45.36 h Praha - Stromovka 14.12.2019
1500 m 4:26.08 Brno 11.09.2019
1500 m 4:17.04 h Praha - Stromovka 19.01.2020
60 m překážek (0.76) 09.43 Beroun 30.09.2017
60 m překážek (0.76) 09.45 h Jablonec nad Nisou 02.12.2017
60 m překážek (0.84) 08.64 h Praha - Strahov 07.12.2019
60 m překážek (0.91) 08.63 h Praha - Strahov 11.01.2020
100 m překážek (0.84) 14.24 Jablonec nad Nisou 25.06.2019
110 m překážek (0.91) 15.10 Kladno 13.06.2020
200 m překážek (0.76) 26.41 Kolín 22.09.2019
300 m překážek (0.84) 38.52 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
400 m překážek (0.91) 54.70 Jablonec nad Nisou 18.07.2020
1500 m překážek 5:03.89 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
skok vysoký 1.69 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok vysoký 1.65 Kolín 08.05.2019
skok o tyči 2.50 Beroun 15.06.2018
skok o tyči 2.45 h Praha - Stromovka 09.02.2019
skok daleký 5.71 Kolín 08.05.2019
skok daleký 5.60 h Nymburk 01.12.2019
vrh koulí 3kg 06.17 h Nymburk 15.01.2017
vrh koulí 4kg 09.46 h Praha - Stromovka 08.02.2019
vrh koulí 4kg 08.86 Nymburk 29.09.2019
hod oštěpem 400g 28.20 Břeclav 02.08.2017
hod oštěpem 500g 31.54 Vlašim 28.09.2017
hod oštěpem 600g 33.17 Vlašim 26.04.2019
hod kriketovým míčkem 46.46 Olomouc 28.05.2017
pohár rozhlasu 1185 Nymburk 15.05.2019
hod plným míčem 1kg 07.30 h Jablonec nad Nisou 05.12.2015
středoškolský pohár 1275 Nymburk 23.09.2019
pětiboj 2099 Olomouc 28.05.2017
sedmiboj hala [Zci] 3565 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
čtyřboj 2693 Nymburk 29.09.2019
trojboj 1670 h Jablonec nad Nisou 05.12.2015
sprintérský trojboj 1842 Nymburk 01.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.80 Nymburk 01.06.2020
100 m 11.82 Nymburk 04.10.2020
200 m 24.29 Nymburk 01.06.2020
400 m 52.53 h Praha - Strahov 09.02.2020
400 m 52.51 Kolín 22.08.2020
800 m 2:00.37 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
800 m 1:56.30 Mladá Boleslav 04.07.2020
1500 m 4:17.04 h Praha - Stromovka 19.01.2020
60 m překážek (0.91) 08.63 h Praha - Strahov 11.01.2020
110 m překážek (0.91) 15.10 Kladno 13.06.2020
300 m překážek (0.84) 38.52 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
400 m překážek (0.91) 54.70 Jablonec nad Nisou 18.07.2020
skok daleký 5.83 Nymburk 04.10.2020
sprintérský trojboj 1842 Nymburk 01.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2020 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 300 m překážek (0.84)/Dci Nymburk 38.91
04.10.2020 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) skok daleký/Dci Nymburk 5.83
04.10.2020 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 100 m/Dci/B01 2 Nymburk 11.82
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m překážek (0.84)/Dci/B01 2 Jablonec nad Nisou 38.69
03.10.2020 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Dci/B01 2 Jablonec nad Nisou 1:59.21
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Dci Třebíč 2:02.60
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 300 m překážek (0.84)/Dci/B01 3 Třebíč 40.18
13.09.2020 Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo) (AC Turnov, z. s.) 300 m překážek (0.84)/Dci MS Turnov 38.77
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dci/R1 2 Ostrava - Vítkovice 1:57.32
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m překážek (0.84)/Dci/R2 2 Ostrava - Vítkovice 38.74
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dci/F 4 Ostrava - Vítkovice 1:56.47
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m překážek (0.84)/Dci/F 5 Ostrava - Vítkovice 38.80
29.08.2020 KPD dorostu a juniorů KHK a Pardubického kraje (SK Nové Město nad Metují) 300 m překážek (0.84)/Dci/B01 1 Nové Město nad Metují 39.53
29.08.2020 KPD dorostu a juniorů KHK a Pardubického kraje (SK Nové Město nad Metují) 110 m překážek (0.91)/Dci/B01 2 Nové Město nad Metují 15.61
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/M/B03 5 Kolín 52.51
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/M Jablonec nad Nisou 1:57.57
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B03 1 Jablonec nad Nisou 54.70
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m překážek (0.84)/Dci Kolín 38.87
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Dci Kolín 2:03.59
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 800 m/M Mladá Boleslav 1:56.30
20.06.2020 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) 300 m překážek (0.84)/Dci Pardubice 39.47
20.06.2020 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) 110 m překážek (0.91)/Dci Pardubice 15.28
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 800 m/Dci Kladno 1:57.90
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 110 m překážek (0.91)/Dci Kladno 15.10
12.06.2020 Mikromítink ČAS (USK Praha) 300 m překážek (0.84)/Dci Praha - Strahov (Evžena Rošického) 38.52
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Zahajovací závody (SKP Nymburk, z.s.) sprintérský trojboj/Dci Nymburk 1842
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Zahajovací závody (SKP Nymburk, z.s.) 200 m/Dci/B01 2 Nymburk 24.29
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Zahajovací závody (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Dci/B02 1 Nymburk 07.80
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Zahajovací závody (SKP Nymburk, z.s.) 100 m/Dci/B02 1 Nymburk 12.50
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dci/R3 3 Ostrava - Vítkovice 2:00.37
09.02.2020 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 400 m/M/B07 MS Praha - Strahov 52.53
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 1500 m/Dci MS Praha - Stromovka 4:17.04
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Dci Praha - Strahov 2:00.94
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.91)/Dci/F Praha - Strahov 08.63
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.91)/Dci/R01 2 Praha - Strahov 08.74