Karta atleta

Export do excelu
  • David Pikl
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Čtyři Dvory České Budějovice
  • Trenér: Rybák Michal
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 09.24 Tábor 27.09.2014
60 m 09.82 Tábor 27.05.2017
60 m 09.00 h České Budějovice 07.02.2020
150 m 23.91 h Praha - Stromovka 24.02.2018
400 m 65.07 Nová Včelnice 14.06.2020
600 m 2:01.02 Nová Včelnice 23.05.2015
800 m 2:25.32 h Praha - Stromovka 02.02.2020
800 m 2:18.17 Nová Včelnice 14.06.2020
1000 m 3:10.96 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.10.2019
1500 m 5:00.53 h Praha - Strahov 10.02.2018
1500 m 5:03.10 Tábor 01.05.2019
3000 m 10:26.49 h Praha - Stromovka 19.01.2020
3000 m 10:09.01 České Budějovice 05.06.2020
1500 m překážek 5:17.70 České Budějovice 08.09.2019
2000 m překážek 7:32.96 Karlovy Vary 27.06.2020
skok daleký 3.48 České Budějovice 27.09.2017
skok daleký 4.17 h České Budějovice 07.02.2020
vrh koulí 3kg 05.11 h Praha-Strahov 23.01.2016
vrh koulí 3kg 05.70 Písek 22.05.2016
hod diskem 1kg 18.80 Karlovy Vary 14.09.2019
hod kladivem 4kg 22.90 Karlovy Vary 14.09.2019
hod kladivem 5kg 22.44 Karlovy Vary 27.06.2020
hod oštěpem 600g 27.09 České Budějovice - Čtyři Dvory 15.06.2019
hod oštěpem 700g 27.87 Karlovy Vary 27.06.2020
hod kriketovým míčkem 38.78 Nová Včelnice 23.05.2015
hod plným míčem 1kg 06.58 Nová Včelnice 23.05.2015
čtyřboj 0883 České Budějovice 27.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.00 h České Budějovice 07.02.2020
400 m 65.07 Nová Včelnice 14.06.2020
800 m 2:25.32 h Praha - Stromovka 02.02.2020
800 m 2:18.17 Nová Včelnice 14.06.2020
3000 m 10:26.49 h Praha - Stromovka 19.01.2020
3000 m 10:09.01 České Budějovice 05.06.2020
2000 m překážek 7:32.96 Karlovy Vary 27.06.2020
skok daleký 4.17 h České Budějovice 07.02.2020
hod kladivem 5kg 22.44 Karlovy Vary 27.06.2020
hod oštěpem 700g 27.87 Karlovy Vary 27.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) hod oštěpem 700g/Dci 8 Karlovy Vary 27.87
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) hod kladivem 5kg/Dci 6 Karlovy Vary 22.44
27.06.2020 1. kolo OMD dorost, junioři Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský kraj (TRIATLET Karlovy Vary) 2000 m překážek/Dci Karlovy Vary 7:32.96
14.06.2020 1. kolo KP družstev mužů a žen a KP 5000m mužů (TJ Nová Včelnice) 800 m/M 5 Nová Včelnice 2:18.17
14.06.2020 1. kolo KP družstev mužů a žen a KP 5000m mužů (TJ Nová Včelnice) 400 m/M/B03 3 Nová Včelnice 65.07
05.06.2020 Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 3000 m/M/B01 7 České Budějovice 10:09.01
07.02.2020 Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/M 8 České Budějovice 4.17
07.02.2020 Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/M/B03 1 České Budějovice 09.00
02.02.2020 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dci/B02 MS Praha - Stromovka 2:25.32
25.01.2020 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 3000 m/Dci 7 Praha - Strahov 10:45.46
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 3000 m/Dci MS Praha - Stromovka 10:26.49