Karta atleta

Export do excelu
  • Casey Constantine Long
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletický klub Bohumín, z.s.
  • Trenér: Holek Jakub
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - - - - - 1 -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.20 h Ostrava 02.03.2019
60 m 07.16 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
100 m 11.18 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
150 m 16.78 Znojmo 26.05.2019
150 m 17.09 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
200 m 23.66 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
200 m 22.92 Břeclav 26.09.2020
300 m 41.21 h Ostrava 21.01.2018
300 m 36.44 Jablonec nad Nisou 25.06.2019
800 m 2:34.07 Olomouc 28.05.2017
1000 m 3:26.32 h Ostrava 14.01.2018
60 m překážek (0.76) 10.01 Olomouc 28.05.2017
60 m překážek (0.84) 08.78 h Ostrava 21.01.2018
skok vysoký 1.70 h Ostrava 13.01.2018
skok vysoký 1.76 Hranice 16.09.2018
skok o tyči 2.35 h Ostrava 14.01.2018
skok daleký 5.96 h Ostrava 13.01.2018
skok daleký 5.94 Hranice 06.10.2018
vrh koulí 4kg 10.49 h Ostrava 13.01.2018
hod oštěpem 600g 29.78 Opava 03.05.2018
hod kriketovým míčkem 52.81 Olomouc 28.05.2017
pětiboj 2361 Olomouc 28.05.2017
sedmiboj hala [Zci] 3615 h Ostrava 14.01.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.31 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
60 m 07.29 Opava 23.06.2020
100 m 11.18 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
200 m 23.66 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
200 m 22.92 Břeclav 26.09.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 3. kolo soutěže družstev D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/J/B01 4 Břeclav 11.43
26.09.2020 3. kolo soutěže družstev D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/J/B02 2 Břeclav 22.92
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dci/R3 4 Ostrava - Vítkovice 11.18
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) 100 m/J/B02 1 Třinec 11.26
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) 200 m/J/B03 1 Třinec 23.24
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/FB 5 Třinec 11.70
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/B02 6 Třinec 23.88
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/R02 3 Třinec 11.65
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/M/FA Šumperk 11.53
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/M/R02 1 Šumperk 11.52
16.08.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/M/B02 3 Šumperk 24.16
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) 200 m/Dci/B02 3 Olomouc 23.60
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/J/B01 4 Vyškov 11.43
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/J/B02 4 Vyškov 23.64
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/M/FA Šumperk 11.25
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/M/R02 1 Šumperk 11.44
05.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/M/B02 4 Šumperk 23.94
23.06.2020 3.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/M/B01 1 Opava 07.29
23.06.2020 3.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 200 m/M/B01 5 Opava 23.38
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R2 5 Ostrava - Vítkovice 07.31
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m/M/R03 3 Ostrava - Vítkovice 07.32
07.02.2020 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 200 m/M/B10 4 Ostrava - Vítkovice 23.66
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/R1 Ostrava - Vítkovice DNS
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B8 Ostrava - Vítkovice DNF