Karta atleta

Export do excelu
  • Kalaš Tomáš
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér Ondřej Dudáš
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.05 Kolín 22.09.2015
60 m 07.90 Kolín 14.05.2019
60 m 07.73 h Praha - Stromovka 19.01.2020
150 m 18.36 Pardubice 14.09.2019
150 m 19.17 h Praha - Stromovka 17.02.2019
200 m 25.14 h Praha - Strahov 26.01.2020
300 m 39.63 Pardubice 14.09.2019
300 m 42.49 h Praha - Strahov 13.01.2019
400 m 59.03 h Praha - Stromovka 11.02.2020
800 m 2:47.62 Kolín 14.05.2017
800 m 2:54.52 h Veletov 29.11.2015
60 m překážek 10.93 Kolín 02.06.2017
60 m překážek 11.12 h Praha - Strahov 18.02.2017
200 m překážek 28.07 Pardubice 14.09.2019
pohár rozhlasu 0654 Kolín 03.05.2017
pětiboj 1332 Kolín 14.05.2017
čtyřboj 1328 Praha-Strahov 02.06.2016
hod kriketovým míčkem 33.67 Kolín 14.05.2017
skok daleký 5.14 Kolín 14.05.2019
skok daleký 5.35 h Praha - Stromovka 19.01.2020
skok vysoký 1.10 h Veletov 29.11.2015
Přespolní běh 0:11:46 Kolín 08.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.73 h Praha - Stromovka 19.01.2020
200 m 25.14 h Praha - Strahov 26.01.2020
400 m 59.03 h Praha - Stromovka 11.02.2020
skok daleký 5.35 h Praha - Stromovka 19.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B5 6 Praha - Stromovka 07.79
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/M/B7 5 Praha - Stromovka 59.03
29.01.2020 4. halová středa (LIAZ Jablonec n. N.) dálka/M 12 Jablonec nad Nisou 5.20
29.01.2020 4. halová středa (LIAZ Jablonec n. N.) 60 m/M/B03 6 Jablonec nad Nisou 07.81
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Dci/R01 Praha - Strahov DQ
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 200 m/Dci/B02 MS Praha - Strahov 25.14
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) dálka/Dci MS Praha - Stromovka 5.35
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m/Dci/R06 MS Praha - Stromovka 07.73
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) dálka/Dci 11 Praha - Strahov 5.25
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Dci/R03 3 Praha - Strahov 07.76
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B07 1 Praha - Strahov 25.17