Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Kalaš
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Dudáš Ondřej
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.05 Kolín 22.09.2015
60 m 07.90 Kolín 14.05.2019
60 m 07.73 h Praha - Stromovka 19.01.2020
100 m 12.10 Roztoky u Prahy 31.05.2020
150 m 19.17 h Praha - Stromovka 17.02.2019
150 m 18.36 Pardubice 14.09.2019
200 m 25.14 h Praha - Strahov 26.01.2020
200 m 24.79 Roztoky u Prahy 13.09.2020
300 m 42.49 h Praha - Strahov 13.01.2019
300 m 39.63 Pardubice 14.09.2019
400 m 59.03 h Praha - Stromovka 11.02.2020
400 m 56.33 Kolín 29.08.2020
800 m 2:54.52 h Veletov 29.11.2015
800 m 2:47.62 Kolín 14.05.2017
60 m překážek (0.76) 11.12 h Praha - Strahov 18.02.2017
60 m překážek (0.76) 11.30 Kladno 21.05.2017
200 m překážek (0.76) 28.07 Pardubice 14.09.2019
300 m překážek (0.84) 44.43 Kladno 13.06.2020
skok vysoký 1.10 h Veletov 29.11.2015
skok daleký 5.35 h Praha - Stromovka 19.01.2020
skok daleký 5.55 Kolín 01.06.2020
pohár rozhlasu 0654 Kolín 03.05.2017
hod kriketovým míčkem 33.67 Kolín 14.05.2017
pětiboj 1332 Kolín 14.05.2017
čtyřboj 1328 Praha-Strahov 02.06.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.73 h Praha - Stromovka 19.01.2020
100 m 12.10 Roztoky u Prahy 31.05.2020
200 m 25.14 h Praha - Strahov 26.01.2020
200 m 24.79 Roztoky u Prahy 13.09.2020
300 m 40.06 Kolín 26.08.2020
400 m 59.03 h Praha - Stromovka 11.02.2020
400 m 56.33 Kolín 29.08.2020
300 m překážek (0.84) 44.43 Kladno 13.06.2020
skok daleký 5.35 h Praha - Stromovka 19.01.2020
skok daleký 5.55 Kolín 01.06.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 300 m překážek (0.84)/Dci/B03 2 Třebíč 46.16
13.09.2020 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (Sokol Roztoky u Prahy) 100 m/M/B01 4 Roztoky u Prahy 12.19
13.09.2020 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (Sokol Roztoky u Prahy) 200 m/M/B01 1 Roztoky u Prahy 24.79
31.08.2020 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/M Kolín DNS
29.08.2020 3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/R01 5 Kolín 12.48
29.08.2020 3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/FB Kolín 12.31
29.08.2020 3.kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dci/B01 3 Kolín 56.33
26.08.2020 7. Veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/M Kolín 40.06
26.08.2020 7. Veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/M/B02 1 Kolín 18.26
22.06.2020 Novoměstský mikromítink (SK Nové Město nad Metují) skok daleký/Dci/F Nové Město nad Metují 5.31
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/B02 3 Kladno 12.24
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 300 m překážek (0.84)/Dci/B02 2 Kladno 44.43
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B02 4 Kladno 25.27
06.06.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 300 m překážek (0.84)/Dci/B01 4 Vlašim 45.09
06.06.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Dci/F 6 Vlašim 5.29
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - 66. ročník Polabských závodů - Kolín (TJ Sokol Kolín - atletika) skok daleký/M 5 Kolín 5.55
31.05.2020 2. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (Sokol Roztoky u Prahy) skok daleký/M 8 Roztoky u Prahy 5.30
31.05.2020 2. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (Sokol Roztoky u Prahy) 200 m/M/B01 2 Roztoky u Prahy 24.94
31.05.2020 2. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (Sokol Roztoky u Prahy) 100 m/M/B01 2 Roztoky u Prahy 12.10
20.05.2020 4. veřejné závody (T. J. Sokol Kolín - atletika) 300 m/M/B02 3 Kolín 40.16
20.05.2020 5. veřejné závody (T. J. Sokol Kolín - atletika) skok daleký/M Kolín 5.44
16.05.2020 3. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R03 1 Kolín 12.36
16.05.2020 3. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B02 1 Kolín 25.18
16.05.2020 3. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/FB Kolín 12.21
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B5 6 Praha - Stromovka 07.79
11.02.2020 3. veřejné závody Olympu M+Ž+J+D (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/M/B7 5 Praha - Stromovka 59.03
29.01.2020 4. halová středa (LIAZ Jablonec n. N.) skok daleký/M 12 Jablonec nad Nisou 5.20
29.01.2020 4. halová středa (LIAZ Jablonec n. N.) 60 m/M/B03 6 Jablonec nad Nisou 07.81
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Dci/R01 Praha - Strahov DQ
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 200 m/Dci/B02 MS Praha - Strahov 25.14
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) skok daleký/Dci MS Praha - Stromovka 5.35
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m/Dci/R06 MS Praha - Stromovka 07.73
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Dci 11 Praha - Strahov 5.25
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Dci/R03 3 Praha - Strahov 07.76
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B07 1 Praha - Strahov 25.17