Karta atleta

Export do excelu
  • Kryštof Princ
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: USK PROVOD Ústí n/L.
  • Trenér: Durila Slavomír
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.79 Karlovy Vary 14.09.2019
60 m 07.75 h Praha - Stromovka 19.01.2020
100 m 12.08 Děčín 12.09.2020
150 m 20.47 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
150 m 18.81 Bílina 15.06.2019
200 m 25.02 h Dresden 14.12.2019
200 m 24.12 Děčín 12.09.2020
300 m 39.48 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
300 m 38.73 Ústí nad Labem 17.05.2020
400 m 52.98 Třebíč 26.09.2020
800 m 3:03.17 Bílina 06.05.2017
1500 m 5:21.20 Ústí nad Labem 15.05.2019
60 m překážek (0.76) 12.32 Bílina 06.05.2017
skok daleký 4.65 Lovosice 08.05.2019
hod kriketovým míčkem 34.16 Bílina 06.05.2017
pohár rozhlasu 1012 Ústí nad Labem 15.05.2019
pětiboj 1041 Bílina 06.05.2017
sprintérský trojboj 1835 Bílina 15.08.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.75 h Praha - Stromovka 19.01.2020
60 m 07.81 Ústí nad Labem 17.05.2020
100 m 12.08 Děčín 12.09.2020
200 m 24.12 Děčín 12.09.2020
300 m 38.73 Ústí nad Labem 17.05.2020
400 m 52.98 Třebíč 26.09.2020
sprintérský trojboj 1835 Bílina 15.08.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Dci/R01 8 Třebíč 12.14
26.09.2020 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m/Dci/B01 5 Třebíč 52.98
12.09.2020 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu ústeckého kraje (ASK Děčín) 200 m/Dci/B01 3 Děčín 24.12
12.09.2020 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu ústeckého kraje (ASK Děčín) 100 m/Dci/B01 4 Děčín 12.08
29.08.2020 KPD mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/M/FA 5 Děčín 12.39
29.08.2020 KPD mužů a žen (ASK Děčín) 400 m/M Děčín 54.59
29.08.2020 KPD mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/M/R02 2 Děčín 12.38
23.08.2020 Ústecké sprinty III (Athletic club Ústí nad Labem) 100 m/M/B01 3 Ústí nad Labem 12.45
23.08.2020 Ústecké sprinty III (Athletic club Ústí nad Labem) 400 m/M Ústí nad Labem 53.63
15.08.2020 Bílinská půlka (AK Bílina) sprintérský trojboj/M 14 Bílina 1835
15.08.2020 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/M/B05 1 Bílina 07.84
15.08.2020 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/M/B04 4 Bílina 12.27
15.08.2020 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/M/B03 3 Bílina 24.73
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) 100 m/M/R01 3 Bílina 12.15
28.06.2020 KP Ústeckého kraje mužů a žen (AK Bílina) 400 m/M/B02 3 Bílina 54.87
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 100 m/Dci/F 6 Děčín 12.26
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 400 m/Dci/B01 3 Děčín 54.82
21.06.2020 KPJ staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 100 m/Dci/R02 2 Děčín 12.26
14.06.2020 1. kolo KP družstev mužů a žen ÚKAS (AC Ústí nad Labem) 400 m/M/B01 4 Ústí nad Labem 56.07
14.06.2020 1. kolo KP družstev mužů a žen ÚKAS (AC Ústí nad Labem) 100 m/M/R04 3 Ústí nad Labem 12.39
14.06.2020 1. kolo KP družstev mužů a žen ÚKAS (AC Ústí nad Labem) 100 m/M/FB 4 Ústí nad Labem 12.32
11.06.2020 2. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem z.s. ) 100 m/Dci/B01 5 Ústí nad Labem 12.30
11.06.2020 2. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem z.s. ) 400 m/Dci/B01 1 Ústí nad Labem 54.50
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 100 m/Dci/B01 3 Bílina 12.18
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 200 m/Dci/B01 4 Bílina 24.45
04.06.2020 1. kolo KPD ÚKAS dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 400 m/Dci/B01 2 Bílina 54.73
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Ústí nad Labem (USK Provod) 60 m/J 5 Ústí nad Labem 07.63
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Ústí nad Labem (USK Provod) 150 m/Dci/B01 3 Ústí nad Labem 18.06
17.05.2020 Zahajovací závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 300 m/M/B01 3 Ústí nad Labem 38.73
17.05.2020 Zahajovací závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 60 m/M/B02 2 Ústí nad Labem 07.81
22.01.2020 3. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B02 6 Jablonec nad Nisou 07.79
19.01.2020 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m/Dci/R06 MS Praha - Stromovka 07.75