Karta atleta

Export do excelu
  • Vít Vinduška
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Morávek Antonín
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.72 h Nymburk 02.12.2018
60 m 07.27 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
60 m 07.34 h Praha - Strahov 11.01.2020
100 m 11.47 Vlašim 06.06.2020
150 m 18.45 h Praha - Stromovka 13.02.2019
150 m 17.75 Kolín 20.05.2020
200 m 24.43 h Lipsko 08.02.2020
200 m 24.13 Ústí nad Orlicí 19.07.2020
300 m 42.61 Brno 12.09.2018
300 m 43.02 h Jablonec nad Nisou 06.02.2019
1000 m 3:43.89 Kladno 25.09.2016
1500 m 5:31.57 Praha - Eden 05.10.2019
60 m překážek (0.84) 09.90 h Nymburk 02.12.2018
200 m překážek (0.76) 30.50 Kolín 12.06.2019
skok vysoký 1.45 Kladno 27.04.2018
skok vysoký 1.55 h Velký Osek 28.03.2019
skok daleký 4.36 h Český Brod 15.01.2017
skok daleký 5.04 Brno 11.09.2018
vrh koulí 2kg 09.00 h Veletov 21.01.2017
vrh koulí 3kg 08.48 Beroun 30.09.2017
vrh koulí 4kg 08.93 Kolín 03.07.2018
hod diskem 1kg 18.43 Kolín 02.07.2018
hod oštěpem 600g 22.30 Kolín 02.07.2018
pohár rozhlasu 1019 Kolín 16.05.2018
devítiboj 1370 Kolín 03.07.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.34 h Praha - Strahov 11.01.2020
60 m 07.40 Kolín 12.05.2020
100 m 11.47 Vlašim 06.06.2020
150 m 17.75 Kolín 20.05.2020
200 m 24.43 h Lipsko 08.02.2020
200 m 24.13 Ústí nad Orlicí 19.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dci/R2 8 Ostrava - Vítkovice 11.72
25.08.2020 VZHŮRU BRNO - Memoriál J. Sečkáře + Akademické MČR 100 m/M/R02 6 Brno 11.87
23.08.2020 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 200 m/M/B02 7 Jičín 24.48
21.08.2020 6. Veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M Kolín 11.75
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/M/R01 4 Ústí nad Orlicí 11.54
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/M/FB Ústí nad Orlicí 11.71
19.07.2020 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 200 m/M/B02 1 Ústí nad Orlicí 24.13
14.07.2020 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/M/BD 7 Tábor 11.79
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/R04 3 Litomyšl 11.72
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/FB Litomyšl DNF
04.07.2020 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/M/B03 Litomyšl DNS
27.06.2020 2. kolo dorost, junioři (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/R02 1 Kladno 11.79
27.06.2020 2. kolo dorost, junioři (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/FA Kladno 11.75
27.06.2020 2. kolo dorost, junioři (A.C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B02 1 Kladno 24.76
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B01 Kladno DNS
13.06.2020 KP jednotlivců M, Ž, D, J (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/B01 3 Kladno 11.56
06.06.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 200 m/Dci/B01 4 Vlašim 24.29
06.06.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Dci/FA Vlašim 11.56
06.06.2020 1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Dci/R03 1 Vlašim 11.47
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - 66. ročník Polabských závodů - Kolín (TJ Sokol Kolín - atletika) 100 m/M/F 5 Kolín 11.61
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - 66. ročník Polabských závodů - Kolín (TJ Sokol Kolín - atletika) 100 m/M/R01 3 Kolín 11.48
20.05.2020 4. veřejné závody (T. J. Sokol Kolín - atletika) 150 m/M/B03 1 Kolín 17.75
20.05.2020 4. veřejné závody (T. J. Sokol Kolín - atletika) 150 m/M/B01 Kolín DQ
16.05.2020 3. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R01 3 Kolín 11.50
16.05.2020 3. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/FA Kolín 11.63
12.05.2020 1. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) sprintérský trojboj/M Kolín DNF
12.05.2020 1. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B08 MS Kolín 07.40
12.05.2020 1. veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B02 MS Kolín 11.66
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R2 6 Ostrava - Vítkovice 07.35
08.02.2020 18. MITGAS Schüler hallensportfest (SG Motor Gohlis-Nord Leipzig) 60 m/Dci/F 8 Lipsko 07.41
08.02.2020 18. MITGAS Schüler hallensportfest (SG Motor Gohlis-Nord Leipzig) 60 m/Dci/R1 2 Lipsko 07.41
08.02.2020 18. MITGAS Schüler hallensportfest (SG Motor Gohlis-Nord Leipzig) 200 m/Dci/B3 2 Lipsko 24.43
21.01.2020 Halové závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B01 2 Nymburk 07.54
21.01.2020 Halové závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B09 2 Nymburk 07.60
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Dci/F 6 Praha - Strahov 07.42
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Dci/R02 1 Praha - Strahov 07.34
11.01.2020 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B02 Praha - Strahov DNS