Karta atleta

Export do excelu
  • Zina Pindorová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ TŽ Třinec
  • Trenér: Sajdok Stanislav
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.22 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
60 m 08.15 Ostrava - Vítkovice 05.06.2020
150 m 21.97 h Ostrava 08.01.2017
150 m 19.22 Znojmo 26.05.2019
200 m 26.44 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
200 m 25.92 Praha - Eden 24.07.2020
300 m 42.10 h Ostrava 02.03.2019
300 m 42.15 Ostrava - Vítkovice 07.05.2019
600 m 1:49.31 Třinec 10.05.2017
800 m 2:27.83 h Praha - Stromovka 07.02.2020
800 m 2:24.09 Praha - Eden 25.07.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.80 Třinec 09.10.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 11.20 h Ostrava 16.12.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 09.03 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 14.82 Praha - Eden 24.07.2020
200 m překážek (0.76) 29.76 Kolín 22.09.2019
300 m překážek (0.76) 44.15 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
400 m překážek (0.76) 65.51 Břeclav 22.08.2020
skok vysoký 1.56 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok vysoký 1.55 Uherské Hradiště 18.07.2020
skok daleký 5.30 Opava 08.06.2019
skok daleký 5.10 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
vrh koulí 2kg 08.63 Třinec 27.04.2018
vrh koulí 3kg 09.33 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
vrh koulí 3kg 09.89 Praha - Eden 24.07.2020
hod oštěpem 400g 29.45 Hranice 01.10.2017
hod oštěpem 500g 31.14 Třinec 29.05.2020
pohár rozhlasu 1350 Třinec 10.05.2017
hod kriketovým míčkem 40.38 Třinec 03.10.2017
pětiboj 2255 Třinec 07.10.2017
pětiboj hala [Zky] 2826 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
pětiboj hala [Dky] 3233 h Praha - Stromovka 07.02.2020
sedmiboj [Zky] 4309 Zlín 01.06.2019
sedmiboj [Dky] 4554 Praha - Eden 25.07.2020
čtyřboj 2298 Opava 26.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.15 Ostrava - Vítkovice 05.06.2020
150 m 20.21 Třinec 18.05.2020
200 m 26.44 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
200 m 25.92 Praha - Eden 24.07.2020
300 m 43.00 Třinec 01.06.2020
800 m 2:27.83 h Praha - Stromovka 07.02.2020
800 m 2:24.09 Praha - Eden 25.07.2020
60 m překážek (0.76/8.50) 09.03 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 14.82 Praha - Eden 24.07.2020
300 m překážek (0.76) 44.15 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
400 m překážek (0.76) 65.51 Břeclav 22.08.2020
skok vysoký 1.56 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok vysoký 1.55 Uherské Hradiště 18.07.2020
skok daleký 5.10 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
skok daleký 5.26 Frýdek-Místek 08.06.2020
vrh koulí 3kg 09.33 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
vrh koulí 3kg 09.89 Praha - Eden 24.07.2020
hod oštěpem 500g 31.14 Třinec 29.05.2020
pětiboj hala [Dky] 3233 h Praha - Stromovka 07.02.2020
sedmiboj [Dky] 4554 Praha - Eden 25.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 3. kolo soutěže družstev D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m překážek (0.76)/Dky/B01 1 Břeclav 45.88
26.09.2020 3. kolo soutěže družstev D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 5 Břeclav 15.81
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m překážek (0.76)/Dky/R1 1 Ostrava - Vítkovice 44.15
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m překážek (0.76)/Dky/F 4 Ostrava - Vítkovice 44.20
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 5 Třinec 15.00
29.08.2020 2.kolo soutěže družstev dorostu a juniorů (TJ TŽ Třinec) 300 m překážek (0.76)/Dky/B01 Třinec DQ
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/Ž Břeclav NM
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Ž 5 Břeclav 5.32
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m překážek (0.76)/Ž/B03 1 Břeclav 65.51
17.08.2020 Hurá na ligu (TJ TŽ Třinec) 60 m/Ž Třinec 08.33
17.08.2020 Hurá na ligu (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Ž Třinec 4.99
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) 300 m překážek (0.76)/Dky/B01 3 Olomouc 44.59
02.08.2020 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (AK Olomouc) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 5 Olomouc 15.34
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj [Dky]/Dky/F 8 Praha - Eden 4554
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B1 4 Praha - Eden 25.92
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Dky/B1 1 Praha - Eden 2:24.09
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 2 Praha - Eden 14.82
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Dky 15 Praha - Eden 1.47
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Dky 11 Praha - Eden 5.14
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Dky 9 Praha - Eden 09.89
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Dky 13 Praha - Eden 26.30
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok vysoký/Ž 4 Uherské Hradiště 1.55
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) skok daleký/Ž 9 Uherské Hradiště 5.24
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 5 Vyškov 15.27
11.07.2020 M MaS dorosteneckých a juniorských družstev - 1.kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 300 m překážek (0.76)/Dky/B01 3 Vyškov 45.30
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) skok daleký/Ž 10 Olomouc 5.18
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 200 m/Ž/B02 6 Olomouc 26.45
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) sedmiboj [Dky]/Dky Třinec 4364
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dky Třinec 26.62
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 800 m/Dky Třinec 2:33.14
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky Třinec 15.18
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Dky Třinec 29.74
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 3kg/Dky 4 Třinec 09.28
28.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Dky Třinec 5.05
27.06.2020 M MaS ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Dky Třinec 1.50
24.06.2020 Vrhačský pohár mládeže - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 3kg/Dky/F 11 Třinec 08.04
15.06.2020 Krajský přebor dorostenci 2 (TJ Sokol Opava) 300 m překážek (0.76)/Dky/B01 4 Opava 47.54
15.06.2020 Krajský přebor dorostenci 2 (TJ Sokol Opava) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 3 Opava 15.34
08.06.2020 Krajský přebor jednotlivců MSK dorostu 1. část (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Dky Frýdek-Místek 5.26
08.06.2020 Krajský přebor jednotlivců MSK dorostu 1. část (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 200 m/Dky/B02 1 Frýdek-Místek 26.83
05.06.2020 Mikromítink ČAS (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/B02 1 Ostrava - Vítkovice 08.15
05.06.2020 Mikromítink ČAS (SSK Vítkovice) 300 m/Ž/B02 4 Ostrava - Vítkovice 43.21
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Třinec ( TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Ž/F Třinec 1.46
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Třinec ( TJ TŽ Třinec) 300 m/Ž Třinec 43.00
29.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) sedmiboj [Dky]/Dky Třinec 3976
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dky Třinec 27.29
29.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 800 m/Dky Třinec 2:35.53
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky Třinec 16.06
29.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Dky Třinec 31.14
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 3kg/Dky Třinec 07.96
29.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Dky Třinec 4.88
28.05.2020 Krajský přebor ve vícebojích všech kategorií (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Dky Třinec 1.42
18.05.2020 Zahajovací závody oddílu - žactva - muži, ženy (TJ TŽ Třinec) 60 m/Ž/B01 2 Třinec 08.36
18.05.2020 Zahajovací závody oddílu - žactva - muži, ženy (TJ TŽ Třinec) 150 m/Ž Třinec 20.21
18.05.2020 Zahajovací závody oddílu - žactva - muži, ženy (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Dky 4 Třinec 26.63
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R3 5 Ostrava - Vítkovice 09.03
16.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/R3 5 Ostrava - Vítkovice 26.75
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky/B1 2 Praha - Stromovka 2:27.83
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B3 1 Praha - Stromovka 09.16
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Dky 8 Praha - Stromovka 1.56
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Dky 14 Praha - Stromovka 4.93
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 15 Praha - Stromovka 08.12
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj hala [Dky]/Dky/F 10 Praha - Stromovka 3233
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Dky/B4 1 Ostrava - Vítkovice 26.44
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok daleký/Dky 10 Ostrava - Vítkovice 5.10
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) pětiboj hala [Dky]/Dky 7 Ostrava - Vítkovice 3120
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Dky 18 Ostrava - Vítkovice 08.29
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok daleký/Dky 10 Ostrava - Vítkovice 4.91
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok vysoký/Dky 6 Ostrava - Vítkovice 1.51
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 1 Ostrava - Vítkovice 09.34
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 800 m/Dky/B02 1 Ostrava - Vítkovice 2:29.80
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 7 Ostrava - Vítkovice 09.33
11.01.2020 Otevřený KP MSK dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B03 1 Ostrava - Vítkovice 26.74
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R03 1 Ostrava - Vítkovice 09.41
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F 7 Ostrava - Vítkovice 09.58
04.01.2020 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky 7 Ostrava - Vítkovice 4.96