Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Červená
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Svitavy, z. s.
  • Trenér: Bouček Milan
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Dálka 1202 918
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - 1 3 -
- - - - - - - - - - - - 2 2 -
- - - - - - - - - 1 - - 2 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.06 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
60 m 07.91 Litomyšl 26.05.2019
100 m 12.54 Kolín 22.08.2020
150 m 19.79 h Ostrava 20.02.2018
150 m 18.71 Zlín 31.05.2019
200 m 25.27 Praha - Eden 24.07.2020
300 m 43.27 Kolín 08.05.2018
800 m 2:32.84 Kolín 02.06.2018
800 m 2:36.21 h Praha - Stromovka 08.02.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.14 Svitavy 11.06.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 08.74 h Praha - Stromovka 14.12.2019
60 m překážek (0.76/8.50) 08.86 h Praha - Stromovka 07.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 14.22 Jablonec nad Nisou 26.06.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 14.17 Praha - Eden 24.07.2020
skok vysoký 1.70 Jihlava 17.06.2018
skok vysoký 1.67 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
skok daleký 5.65 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
skok daleký 5.79 Kolín 08.05.2019
vrh koulí 3kg 11.45 h Praha - Stromovka 07.02.2020
vrh koulí 3kg 11.88 Svitavy 01.06.2020
hod oštěpem 500g 40.23 Jablonec nad Nisou 06.06.2020
hod oštěpem 600g 31.18 Moravská Třebová 19.09.2020
hod kriketovým míčkem 39.12 Svitavy 29.04.2017
pohár rozhlasu 1630 Litomyšl 14.05.2019
středoškolský pohár 1473 Svitavy 24.09.2019
pětiboj 2829 Olomouc 28.05.2017
pětiboj hala [Zky] 3533 h Praha - Stromovka 08.02.2019
pětiboj hala [Dky] 3428 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
sedmiboj [Zky] 5133 Zlín 01.06.2019
sedmiboj [Dky] 5199 Praha - Eden 25.07.2020
čtyřboj 1166 Lovosice 19.09.2018
sprintérský trojboj 2228 Litomyšl 04.08.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.92 Moravská Třebová 19.09.2020
100 m 12.54 Kolín 22.08.2020
200 m 25.27 Praha - Eden 24.07.2020
800 m 2:45.70 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
800 m 2:35.68 Praha - Eden 25.07.2020
60 m překážek (0.76/8.50) 08.86 h Praha - Stromovka 07.02.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 14.17 Praha - Eden 24.07.2020
skok vysoký 1.62 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok vysoký 1.63 Jablonec nad Nisou 18.07.2020
skok daleký 5.43 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok daleký 5.45 Praha - Eden 25.07.2020
vrh koulí 3kg 11.45 h Praha - Stromovka 07.02.2020
vrh koulí 3kg 11.88 Svitavy 01.06.2020
hod oštěpem 500g 40.23 Jablonec nad Nisou 06.06.2020
hod oštěpem 600g 31.18 Moravská Třebová 19.09.2020
pětiboj hala [Dky] 3428 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
sedmiboj [Dky] 5199 Praha - Eden 25.07.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) hod oštěpem 600g/Ž Moravská Třebová 31.18
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) vrh koulí 3kg/Ž Moravská Třebová 11.84
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) skok vysoký/Ž 2= Moravská Třebová 1.60
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) skok daleký/Ž 4 Moravská Třebová 5.15
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) 60 m/Ž/B04 1 Moravská Třebová 07.92
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) 60 m překážek/Ž/B04 1 Moravská Třebová 09.15
19.09.2020 Moravskotřebovské víceboje (AK Slovan Moravská Třebová) 800 m/Ž/B02 1 Moravská Třebová 2:40.70
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R1 3 Ostrava - Vítkovice 14.39
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky 9 Ostrava - Vítkovice 5.20
05.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F 6 Ostrava - Vítkovice 14.51
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/R3 2 Ostrava - Vítkovice 25.86
06.09.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/F 6 Ostrava - Vítkovice 25.88
29.08.2020 Rieter mítink (Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/Ž Ústí nad Orlicí 12.65
29.08.2020 Rieter mítink (Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/Ž Ústí nad Orlicí 25.99
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/FA Kolín 12.65
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Ž Kolín 5.33
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/R01 2 Kolín 12.54
22.08.2020 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Ž 9 Kolín 1.50
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj [Dky]/Dky/F Praha - Eden 5199
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B1 2 Praha - Eden 25.27
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 3 Praha - Eden 14.17
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Dky 4= Praha - Eden 1.62
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Dky 4 Praha - Eden 5.45
24.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Dky Praha - Eden 11.72
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Dky Praha - Eden 40.22
25.07.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Dky/B2 6 Praha - Eden 2:35.68
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Ž Jablonec nad Nisou 1.63
18.07.2020 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Ž/R02 Jablonec nad Nisou DQ
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 2 Kolín 14.61
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Dky Kolín 5.09
11.07.2020 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B02 1 Kolín 26.10
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Ž/FA 6 Mladá Boleslav 12.77
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) skok daleký/Ž 6 Mladá Boleslav 5.20
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Ž/R03 2 Mladá Boleslav 12.71
04.07.2020 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/Ž/B03 Mladá Boleslav DNF
20.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 200 m/Dky/B01 1 Třebíč 26.55
21.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Dky Třebíč 2:46.66
20.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 1 Třebíč 14.65
21.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) hod oštěpem 500g/Dky Třebíč 38.04
20.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) vrh koulí 3kg/Dky Třebíč 11.30
21.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Dky Třebíč 5.35
20.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/Dky Třebíč 1.56
21.06.2020 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) sedmiboj [Dky]/Dky Třebíč 4728
06.06.2020 2. Oddílové kontrolní závody pro ročníky 2006 a starší (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod oštěpem 500g/Dky Jablonec nad Nisou 40.23
06.06.2020 2. Oddílové kontrolní závody pro ročníky 2006 a starší (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky 4 Jablonec nad Nisou 15.57
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Svitavy II (TJ Svitavy) 800 m/Dky Svitavy 3:10.73
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Svitavy II (TJ Svitavy) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky Svitavy DNF
01.06.2020 SPOLU NA STARTU - Svitavy II (TJ Svitavy) vrh koulí 3kg/Dky Svitavy 11.88
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 4 Praha - Stromovka 08.86
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Dky Praha - Stromovka 1.62
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Dky 6 Praha - Stromovka 5.39
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Praha - Stromovka 11.45
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj hala [Dky]/Dky/F Praha - Stromovka DNF
07.02.2020 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky/B2 Praha - Stromovka DNS
02.02.2020 KP hala OPEN Pardubického kraje (Pardubický KAS) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 1 Praha - Strahov 08.92
02.02.2020 KP hala OPEN Pardubického kraje (Pardubický KAS) vrh koulí 3kg/Dky Praha - Strahov 10.99
25.01.2020 Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Dky MS Olomouc 1.60
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) pětiboj hala [Dky]/Dky Ostrava - Vítkovice 3428
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 800 m/Dky/B01 8 Ostrava - Vítkovice 2:45.70
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 1 Ostrava - Vítkovice 08.90
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Dky 4 Ostrava - Vítkovice 10.65
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok daleký/Dky Ostrava - Vítkovice 5.43
18.01.2020 MMaS ve vícebojích a chůzi (SSK Vítkovice) skok vysoký/Dky Ostrava - Vítkovice 1.60