Karta atleta

Export do excelu
  • Klára Klementová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér: Ton Svatoslav
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.42 h Trenčín 05.01.2019
60 m 08.45 h Olomouc 24.02.2017
60 m 08.44 Brno-Horníkova 28.04.2018
100 m 15.38 Blansko 26.04.2015
150 m 20.38 Brno 13.09.2017
150 m 20.83 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
200 m 28.21 Blansko 28.04.2019
300 m 51.00 Znojmo 04.10.2015
600 m 2:24.3 Litomyšl 05.05.2016
800 m 2:47.2 Brno - TJ Moravská Slávie 07.05.2019
50 m překážek (0.76/8.20) 08.30 h Trenčín 05.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 09.80 Brno 26.06.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 09.87 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 09.51 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 09.57 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.38 Vyškov 01.06.2019
200 m překážek (0.76) 31.40 Vyškov 01.06.2019
skok vysoký 1.61 h Ostrava 02.03.2019
skok vysoký 1.66 Jablonec nad Nisou 26.06.2019
skok daleký 4.53 Hranice 01.10.2017
skok daleký 4.82 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020
vrh koulí 3kg 07.51 h Brno 26.02.2018
hod oštěpem 500g 23.34 Brno - Horníkova 19.07.2018
hod kriketovým míčkem 41.36 Opava 10.10.2018
pohár rozhlasu 2016 sportovní areál VUT v Brně Pod Palackého vrchem 13.05.2019
pětiboj 2540 Brno 10.05.2017
čtyřboj 2149 Opava 10.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.52 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
60 m překážek (0.76/8.50) 09.57 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
skok vysoký 1.60 h Hustopeče 08.02.2020
skok vysoký 1.54 Břeclav 26.09.2020
skok daleký 4.82 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2020 3. kolo soutěže družstev D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/Dky 4 Břeclav 1.54
15.02.2020 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Dky 13= Ostrava - Vítkovice 1.57
08.02.2020 Hustopečské skákání (SK Atletika Hustopeče, z.s.) skok vysoký/Dky 4 Hustopeče 1.60
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Dky/R6 2 Ostrava - Vítkovice 08.52
02.02.2020 MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok vysoký/Dky Ostrava - Vítkovice 1.59
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) skok vysoký/Ž 7 Ostrava - Vítkovice 1.59
21.01.2020 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) skok daleký/Ž 12 Ostrava - Vítkovice 4.82
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Jky 10 Ostrava - Vítkovice 1.60
14.01.2020 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 3 Ostrava - Vítkovice 09.57